• nebyl dodan uv box,musi se dobijet po 5 hodinach,
  • Bohužel zboží není vůbec takové, jak bylo prezentováno.

Inzeroval zboží skladem, následně přišel e-mail, že zboží bude až někdy za měsíc

dobrý den,ušní naslouchátko k dobíjení se po jednom dnu pokazilo, přestalo fungovat dobíjení, jedná se pravděpodobně o dovoz z Činy, a tak se vzhledem k platbě za odeslání reklamovaného zboží, nevyplatí reklamace

• nedostal jsem to,co jsem si objednal!!!!!!!!!!!

Zboží nebylo možné dodat.

Zboží bylo zaplaceno, žádné vysvětlení, proč nebyly přijaty, ani žádné informace od nich.

Neopravený návod na nabití sluchátka.V návodu při nabíjení svítí zelená a po zhasnutí je nabito.Po telefonickém dotazu jsem se dozvěděl,že při nabíjení bliká zelená a pokud blikání přejde na svícení, je nabito.Návod v češtině byl volně přiložen a nic nebrání tomu,aby uvedená podstatná změna byla doplněna.Za cenu sluchátka 2990 Kč je to neodpustitelné.

Sluchátko hlasitě šumělo,a to ať jsem nastavila jakoukoliv sílu příjmu,proto jsem ho vrátila.A přesto,že jsem měla nárok na vrácení celé částky VČETNĚ poštovného,poslali mi peníze pouze za sluchátko.Takže jsem přišla o 220Kč.
    A objednávala jsem si ho u někoho jiného než byl odesílatel.

• Objednal som turmalinový pas veľkosti L = 85 - 100 cm a došiel mi veľkosti - 121 cm.

• Doručili jste mi krám, který fungoval asi týden.
    • V návodu není žádný kontakt na technickou podporu.

Koupil jsem od vás naslouchátko, které fungovalo tak dlouho, než došly přiložené tři baterie. Samozřejmě jsem si nakoupil další baterie přesně stejného typu (675). Ale brzy potom, co jsem vložil čtvrtou baterii přístroj začal kolísat - chvílemi zvuk zesiluje, chvílemi vůbec ne - mnohem častěji ne.

• Nekvalitní zvuk

• Za vrácené zboží nevracejí peníze

• nefunguje tak jak prezentujete

Důkladně jsem naslouchátko vyzkoušel a protože mám jiné naslouchátko
    které mě stálo 10 tisíc již několik let ,tak jsem chtěl podle vašich
    prezentací mít lepší,a to byla chyba protože vaše naslouchátko
    je spíše jako šumítko a hovor ani nerozumíte. Takže jsou to pro
    mě vyhozené peníze, protože reklamaci určitě neuznáte.

• možnostobjednat z domova
    • doručení domů
    • v tomto případě zakoupení zajíce v pytli
    • zaplacení nekvalitního zboží předem
    • případná reklamace nedává záruku výměny zboží nebo vrácení peněz
    • pro svou vadu lze zboží používat jen velmi omezeně nebo vůbec

Katalog obchodu by měl nabízet pouze kvalitní zboží, nikoli nějaké šunty podřadné kategorie. Naopak jsou inzerovány i dobré výrobky, ale u nich se dozvídám, že jsou vyprodány.

Nechci hodnotit obchod,obchod je OK ale zboží je děs a hrůza,vrátil jsem ho.

• Zboží nefungovalo dle popisu
  • zboží uvedeno jako skladem. 10 dnů a nic nedoručeno!!!

• Naslouchátko jsem obdržel, ale úplně jiné jak jsem si objednal. Podle mě se jedná o oklamání zákazníka.

Na Vašem webu udáváte úplně něco jiného než zasíláte zákazníkovi.

• Na můj písemný dotaz nereagovali a pak s velkým zpožděním.