• Za ty peníze nekvalitní zboží.

po měsíci vyčkávání na objednávku, dosud nedorazila finanční částka za zrušení mé objednávky

• Tak pomaly, čaká na náklad

• Oblbuje nepřišel obal z kůže a značkovej ale šmejd(ne to co se objednalo dle obrázku)
    • Cena a zboží!pozor

Jděte jinam

• Špatná komunikace s obchodem.
    • Doba dodania tovaru a komunikacia!

No v dnešnej dobe dodacia doba na nohavice 4 týždne sa mi zdá trochu prehnaná!!!!!!

• Nekomunikuje

Chtěl jsem koupit outdoorový telefon Discovery V5, který byl údajně skladem, tak jsem ho online zaplatil. Po pár dnech mi sdělil pan Michal Šenk, že telefon už bohužel nemají a nabídl mi alternativu na kterou jsem přistoupil. Tudíž outdoorový mobil DooGee, zřejmě i za stejnou cenu 3000 Kč, které již dávno obdržel. Platbabyla provedena 3.7. . Dnes je 15.7. a já stále nemám zboží, které jsem si objednal a to i přesto, že dostupnost zboží by měla být jak uvádí prodejce 5 - 10 dní. Po 12 dnech můžu být rád, když mi někdo odepíše na dotaz zaslaný mejlem. Tak toto je můj názor na tento obchod.

Reakce obchodu Zbozizdovozu

Bohužel nás nepotěšila Vaše ukvapená recenze, žádné zboží není skladem, (na eshopu, není uvedena žádná taková informace), veškeré zboží je na objednávku (tudíž i u Vaší objednávky Discovery V5+ bylo tedy nutné počítat s dodáním 5-10 dnů), objednávku jste provedl 3.7 a následné dny jsme spolu řešili důvod vyprodaného zboží, a to jinou alternativou mobilního telefonu konkrétně tedy Doogee DG150 nebo vracení platby. Dne 5.7 v 18:00 hod. jsme se domluvili na alternativní objednávce. Následující den tedy 6.7 (v neděli) Vám bylo zboží objednáno, není tedy možné počítat s datum objednání od 3.7. zboží bude doručeno zítra 17.7 ( od 6.7 do 17.7 ), délka dodání je 11 dnů. Omlouváme se tedy za prodlevu jednoho dne a zároveň si myslíme, že Vaše recenze není zcela objektivní.

• Nelíbí se mi vynucení o dalším doporučení někomu, když dosud nemám zkušenost. /Jinak mě systém nepustí dál/. Zboží jsem objednal 5.6. a je stále ve stádiu vyřizování. Píšete, že lhůtu dodání je 15 - 30 dní. Z tohoto důvodu se nemůžu vyjádřit ani kladně ani záporně.

• obchod má asistenci pro celní řízení
    • zákazník sám platí clo a musí poslat plnou moc pro celní řízení! :-(

pozor! musíte u zboží počítat i s platbou cla, takže konečná cena je úplně jiná než nabízí shop a vyplatí se najít obchod, který zboží už má skladem a nabízí ho s konečnou cenou

sice mají na webu uvedeno, ale upozornění mě nijak do očí neouchlo a přehlédl jsem, takže jsem zaplatil zbytečně víc než bych platil na jiném shopu

• Nejnižší možná cena
    • Extrémní čekačka, mám dojem, že pro zboží šli do číny snad pěšky.

Ušetřil jsem stokorun, za cenu měsíce čekání. Opravdu se to vyplatí?