Přehledná nabídka

• Rychlost, kvalita dodani

• přehledný web s nabídkami, rychlé jednání
    • cena se mi jeví trochu víc nadsazená

rychlost a přehlednost

• skvělé
    • hezké dárkové balení
    • výběr pojištění, storna, natáčení videa, aj
    • věčer objednáno, ráno předáno dopravci

Jako zážitek SUPER,ale koupila jsem ho na 20minut a bylo umožněno jen 10/minut. Za co jsem si tedy připlatila? Docela mě to hodně naštvalo. ☹️

Dobrý den, paní Gabrielo,
    Vaše negativní zkušenost nás opravdu mrzí. Jak jsem Vám již vysvětlovala v naší e-mailové komunikaci, na stránce zážitku i v poukazu dvakrát upozorňujeme na to, že v délce zážitku je zahrnuta také 10minutová instruktáž. Opravdu to není žádným tajemstvím - informace je v textu zcela jasně uvedena. Přesto je nám velmi líto, že Vám tato skutečnost zkazila dojem z celého zážitku.
    Věříme, že na nás nezanevřete a že se brzy opět setkáme u dalšího zážitkového dobrodružství.
    Za celý tým Zážitkářů zdraví Vendula

• Náš zážitek zrusil obchodnik s odůvodněním, že se mu nevyplatí a doporučil nám, abychom si vybrali jiný termín. Přitom nezaručil, že se bude v tomto novém termínu zážitek konat.
    Nikde v nabídce tohoto zážitku není zmínka o tom, že se to co si objednáváme, nemusí uskutečnit. Toto považuji za velmi neseriozní způsob podnikání.
    J. Endršt

Dobrý den, pane Endršte,
    velmi nás mrzí, že se Vás zážitek z důvodu nenaplněné kapacity neuskutečnil. Kolegyně s Vámi již situaci telefonicky probrala, takže věřím, že máte všechny potřebné informace. K takové situaci může ve výjimečných případech u některých zážitků dojít, ale jsme určitě připraveni Vám pomoci. Rádi Vám prověříme obsazenost termínů, abychom společně našli vyhovující datum, ve kterém bude kapacita dostatečně naplněna. Případně Vám můžeme pomoci najít zážitek, který není nikterak vázaný na obsazenost. Určitě to promyslete a dejte nám vědět :).
    Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, budeme připraveni Vám rezervaci maximálně zpříjemnit a věříme, že tuto nevydařenou zkušenost napravíme.

Se vším jsem spokojená

• Obdarovaná sa veľmi potešila zážitkovému poukazu.
    • Výhodou je, že si môže vybrať zážitok podľa svojich predstáv.
    • Zázitkový poukaz aj s venovaním bol obratom odoslaný na email.

Skvělá kombinace, možnost výměny, spokojenost.

• Rychlé jednání, poukaz dorazil prakticky hned. Služba-zážitek proběhl.
    • Chybné informace u zážitku - bylo uvedeno, že v autě Porsche obdarovaný může svézt dva spolucestující, a že připojištění nulové odpovědnosti za škodu stojí ca 500kč. Teprve na místě jsme zjistili, že se do auta další dva spolujezdci nevejdou a že připojištění stojí 1000kč.

Reakce obchodu Zážitky.cz

celou situaci jsem prověřovala u samotného instruktora zážitku a bylo mi sděleno, že vybraný vůz Porsche 911 byl v daný den bohužel mimo provoz a tak Vám byla nabídnuta jízda v lepším voze, který je o 1 milion dražší než původní vůz, je také novější a výkonnější.

Občas se to na místě konání zážitku bohužel stává, že v provozu někdo auto vyřadí a tak se jízdy ten den nemohou odjezdit a auto musí do servisu. Proto mají instruktoři nachystanou přívětivější náhradu supersportu, který je po většině případů bohužel jen pro dvě osoby.

Prověřovala jsem také cenu havarijního pojištění, kde došlo k navýšení cen. O tomto nás instruktoři bohužel zavčas neinformovali, jinak bychom Vám tuto informaci sdělili s dostatečným předstihem.

Děkujeme Vám za toto upozornění, u instruktorů jsme to ověřili a upravili na našem webu, aby v budoucnu nedošlo k nějakému nedorozumění.

Omlouváme se Vám za způsobené komplikace.

Za celý tým Zážitků.cz zdraví Lucie

• Ochotně pořadí a pomůžou najít vhodný termín.

Úžasný, vstřícný a profesionální přístup operátorky. Poradili a pomohli nám najít vhodný termín i lokalitu, tak jak nám to nejlépe vyhovovalo. Ochotně pomohli vyřešit i moje zaváhání při objednávce, takže vše nakonec dopadlo na jedničku. Kamarád, pro kterého jsme seskok objednali, byl nadšený. Toto je moje druhá zkušenost a opět naprostá spokojenost.

Dobrý den, Tomáši,
    děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byl s naším zákaznickým servisem spokojen a že si obdarovaný seskok náležitě užil :). Těšíme se, až se opět setkáme při nějakém dalším zážitku :).
    Za celý tým Zážitkářů zdraví Kateřina

Rychlost, spolehlivost

• Vše proběhlo rychle a bezproblémově.

• Skvělý přístup zprostředkovatelské agentury
    • Skvělý přístup na letišti
    • Velmi dobrý a rozumný pilot (jako bývalý pilot mohu posoudit)

Naprostá spokojenost nejen se zprostředkováním zážitku, ale i s jeho realizací.
    Vřele DOPORUČUJI

Dobrý den, Roberte,
    děkujeme za milou zpětnou vazbu, udělal jste nám neskutečnou radost :-). Moc nás těší, že jste si svůj zážitek tak užil.
    Ať se Vám daří a budeme se těšit na shledání u dalších zážitků.
    Za celý tým Zážitkářů zdraví Vendula

• Velmi rychlé jednání a doručení

• Rychlost, průběžné informace o stavu objednávky
    • Žádná
  • Je to svatební dárek