• Nabízená služba byla o 30% dražší než přímo u poskytovatele, a to byl black friday :(

• Žádná komunikace, kdy zboží dorazí, dva termíny už minuly, dnešní poslední je tady, nikdo se dosud neozval.
    • Předražená, nekvalitní služba
    • Telefonní linka, kde se nedá nic vyřešit, ať žije automat!

To jsme dostali dar-nedar. Řešíme přes týden balíček kávy, dosud nedorazil, nikdo nekomunikuje a nejlepší je telefonní linka zazitky.cz, kdo nezkusil, neuvěří :)

Reakce obchodu Zážitky.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Vše jsme řešili společně s pražírnou, odkud balíčky posílají a začali to urgentně řešit hned po tom, co nám od Vás přišel email, že jste balíček stále neobdržel. Bohužel došlo k nedorozumění, že v požadavku na rezervaci chyběla adresa doručení a byla vyplněna pouze v objednávce daného zážitku, a proto došlo ke zdržení v odeslání. Po komunikaci s Vámi i s pražírnou jsme zaurgovali odeslání a balíček bude ještě dnes 20.10. odeslán a na začátku příštího týdne doručen.
    Moc se omlouváme za vzniklé komplikace, které nastaly s doručením balíčku. Věříme, že se to do budoucna již nebude opakovat.

Co se týče naší infolinky a automatu, na lince jsme dostupní od 10:00 do 17:00 hodin. Bohužel se nám nepodařilo dohledat žádný záznam o tom, že byste k nám volal z telefonního čísla uvedeného v rezervaci. Přišel nám dne 20.10. v 10:00 od Vás pouze email, na který jsme v 10:05 reagovali. Každopádně děkujeme za zpětnou vazbu, již pracujeme na vylepšení automatu, aby vše bylo pro naše zákazníky jednodušší. :)

Za celý tým Zážitků.cz zdraví Lucie.

Jako zážitek SUPER,ale koupila jsem ho na 20minut a bylo umožněno jen 10/minut. Za co jsem si tedy připlatila? Docela mě to hodně naštvalo. ☹️

Dobrý den, paní Gabrielo,
    Vaše negativní zkušenost nás opravdu mrzí. Jak jsem Vám již vysvětlovala v naší e-mailové komunikaci, na stránce zážitku i v poukazu dvakrát upozorňujeme na to, že v délce zážitku je zahrnuta také 10minutová instruktáž. Opravdu to není žádným tajemstvím - informace je v textu zcela jasně uvedena. Přesto je nám velmi líto, že Vám tato skutečnost zkazila dojem z celého zážitku.
    Věříme, že na nás nezanevřete a že se brzy opět setkáme u dalšího zážitkového dobrodružství.
    Za celý tým Zážitkářů zdraví Vendula

• Náš zážitek zrusil obchodnik s odůvodněním, že se mu nevyplatí a doporučil nám, abychom si vybrali jiný termín. Přitom nezaručil, že se bude v tomto novém termínu zážitek konat.
    Nikde v nabídce tohoto zážitku není zmínka o tom, že se to co si objednáváme, nemusí uskutečnit. Toto považuji za velmi neseriozní způsob podnikání.
    J. Endršt

Dobrý den, pane Endršte,
    velmi nás mrzí, že se Vás zážitek z důvodu nenaplněné kapacity neuskutečnil. Kolegyně s Vámi již situaci telefonicky probrala, takže věřím, že máte všechny potřebné informace. K takové situaci může ve výjimečných případech u některých zážitků dojít, ale jsme určitě připraveni Vám pomoci. Rádi Vám prověříme obsazenost termínů, abychom společně našli vyhovující datum, ve kterém bude kapacita dostatečně naplněna. Případně Vám můžeme pomoci najít zážitek, který není nikterak vázaný na obsazenost. Určitě to promyslete a dejte nám vědět :).
    Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, budeme připraveni Vám rezervaci maximálně zpříjemnit a věříme, že tuto nevydařenou zkušenost napravíme.
    Za celý tým Zážitkářů zdraví Vendula

Vína, která byla v původní nabídce již nebyla skladem a některá byla zaměněna za jiná, bohužel převážně za vína suchá, z čehož jsme nadšeni nebyli (nebyla možnost dalšího výběru).
    Zároveň neproběhla ani na zážitcích slibovaná video degustace se someliérem (z důvodu změny vín). Zbytečně předražený "zážitek",
    kdy si samotná vína mohu koupit cca za 200,-Kč láhev.
    Znovu bych už nezakoupila a už vůbec ne jako dárek pro někoho.
    Není to však problémem samotného obchodu, spíše neaktuální nabídky na zážitky.cz

Dobrý den ze Zážitků,

moc nás mrzí, že Vás balíček pro domácí degustaci nezaujal a vína nesplnila Vaše očekávání. Ohledně záměny vín jsme kontaktovali přímo pana someliéra a bylo nám řečeno, že se u balíčku muselo víno nahradit jinou odrůdou. Jinak se snaží odrůdy vždy držet.

V tomto případě se vína liší hlavně po stránce zbytkového cukru, jelikož je každý rok sklizeň jiná a vína vyzrají jinak. Nelze tedy zaručit, že vína budou vždy chuťově stejná. Toto bohužel neovlivníme a není to zaviněno ani tím, že by naše nabídka nebyla aktuální. Když dojde k nahrazení vína jiným, vždy se zaměňuje za víno vyšší řady (konkrétně Pozdní sběr namísto Zemského nebo Výběr hroznů namísto Pozdního sběru).

K vínu pan someliér přidává i milý dopis s omluvou a vysvětlením, proč k záměně vína došlo.

Tímto bychom se Vám chtěli bychom moc omluvit za tyto vzniklé komplikace.

Za všechny Zážitkáře zdraví Lucie.

• Vymena zazitku za jiny, kdyz se nehodí
    • Kupujete neco, co si musite znovu objednat. Najit vsaķ termin podle potreby je těžké. Omlouvám se za negativní hodnoceni, ale tak to citim

Dobrý den, Františku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Naprosto Vám rozumím a i tento postup má své dobré důvody. Naši zákazníci mají možnost si u nás objednat zážitky také na doma a i v tom případě si jejich doručení následně rezervují - stejně jako všechny ostatní zážitky. Je to proto, že někdo se domácí potěšení rozhodně darovat a jeho doručení si pak objednává až sám obdarovaný. V případě, že se jedná o domácí kvíz, je to také z toho důvodu, aby nevypršela platnost hesla, která je 30 dní. Platnost poukazu je 12 měsíců a kdykoliv během této doby se můžete rozhodnout poukaz využít. Je to pouze na Vás :).
    Ať se Vám daří a doufáme, že se v budoucnu opět setkáme u dalších zážitků.
    Za všechny zážitkáře zdraví Vendula

• Malý výběr alternativních nabídek.

Objednali jsme si pivní balíček, ale bohužel do dnešního dne nedorazil a nikdo nás nekontaktoval, Bude to za chvíli měsíc od objednávky.

• Předražený zážitek, vína v hodnotě max 600 kč a zážitkový poukaz za 1700kč.

• Žádná mi nenapadá
    • Občas nekomunikují. Dvakrát odpoví na mail i večer obratem, a pak dlouho vůbec.
    • Nelze kombinovat platbu několika dárkovými vouchery.
    • Slíbili vrátit přeplatek a nevrátili.
    • Zážitky jsou předražené, počítá se s tím, že voucher kupuje třetí osoba jako dar a nekouká se na peníze, obdarovaný je pak postaven před volbu voucher uplatnit, hlava nehlava.
    • Při platbě poukazy typu "Sodexho" není jasné, že se jedná o karty, resp. že musí mít zákazník účet. Jakmile to při platbě zjistíte, již nejde voucher odblokovat. Stránka říká, že když nezaplatíte, ozvou se, ale neozvou a musíte je nahánět.

Pokud můžete jít jinam, tak jděte.

Komunikace po emailu strašná, nebyli jsme se schopni dohodnout na termínu, přes telefon se dovolat je nemožné, zvedá to automat.

• poukaz dorazil zmačkaný s neopravitelným oslím rohem, což jako dar ke svatbě není zrovna ideální
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Co dodat? Zbozi nedorazilo, zadna zprava, zadna komunikace...
    To se mi zatim s zadnym internetovym shoppem nestalo!!!
    Vaclav Silhan

Nu am primit nimic. Nu am fost contactat. Am plătit 2669 Kč. Nic jsem nedostal. Nebyl jsem kontaktován. Zaplatil jsem 2669 Kč

Jsem naprosto nespokojená. Vybrala jsem si královskou Thajskou masáž. Po uplatnění kódu mi nepřišel email s pokyny . Dodnes jsem nevyužila službu, při návštěvě stránky s masážemi chtějí všude uvést platbu. I přes to že jsem uplatnila poukaz. Nehodlám platit masáž 2x.. Dokonce jsem uhradila přeplatek který prevysoval částku vouchru.. Jilikoz je to už z minulého roku a dodnes není možnost uplatnit voucher. Žádám vrátit peníze na účet včetně přeplatku!!!

• Praha=Drahelčice?

Když jsem kamarádovi kupoval seskok z jeřábu v Praze, nečekal jsem, že bude až v Drahelčicích... Velké zklamání

• Bez jakéhokoliv varování se nedozvíte,že při údajně bezplatné výměně za jiný zážitek přijdete o peníze, když si nevyberete nic jineho za rozdil v ceně .
    • špatná komunikace

komplikované objednání pobytu!

Reakce obchodu Zážitky.cz

Dobrý den. Mrzí nás, že celý proces vnímáte jako komplikovaný. V případě pobytových balíčků trvá potvrzení rezervace včetně zaslání ubytovacího poukazu 1-2 dny, což odpovídá i Vaší rezervaci. Termín jsme zajistili přesně ten, který jste požadoval, tak věřím, že v tomto směru jste spokojen a pobyt si užijete! :) Hezký den, Klára za zážitky.cz

registrace objednávky automatem a dál nic ......

Reakce obchodu Zážitky.cz

Dobrý den, koukám do systému a vypadá to, že se k Vám objednávka i zážitek nakonec dostali v pořádku. Doufám, že bude vše v pořádku. Děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme hezký den. S pozdravem, za Zážitky.cz Honza.