• Zatím vše OK

• Skladové zásoby, přehlednost
    • Nulová komunikace přes e-mail

Vše v pořádku. O odeslání jsem byl prodejcem informován e-mailem pouze formou EXPEDOVÁNO bez čísla zásilky, nebyl jsem informován ani ČP. Při e-mailovém dotazu na prodejce, na číslo zásilky jsem do dnešního dne nedostal odpověď :). Zasláno jako cenné psaní, kde asi ČP adresáta neinformuje.

Nevidím to jako problém ale podnět ke zlepšení (pokud kupuju něco za několik tisíc, tak 50 kc rozdíl v postovném už není problém a je doručeno druhý den). Styl ČP známe všichni.

• Ač bylo myslím vše jasné, tak mi zavolali. Probrali se mnou obsah objednávky. Upřesnili délku dodací doby. Opravdu velmi profesionální přístup.
    • Kdo má rád osobní kontakt a chce zboží před nákupem vidět, tak musí vyrazit do Kralup nebo do Brna. Pobočka v Praze by se hodila. Ano Kralupy jsou 30km, ale už je to přeci jenom trochu z ruky.

Bál jsem se nakupovat na dálku, ale zatím určitě nelituji. Asi už bych rovnou zavolal a domluvil se rovnou po telefonu na případných detailech.

Zboží jsem koupil, místo prstenu vel 52 dorazil 53, ikdyž na faktuře bylo 52. Zjistil jsem to až u klenotníka, když byl potřeba zmenšit. Na dotaz kvůli výměně nikdo nereaguje. Více už ne, děkuji.

Super, vše co bylo slíbeno (certifikát např) bylo splněno.

• Přehledný obchod. Dostupný cenově.

Bez problémů a v pohodě.

• Myslím že fajn výběr - vybere si každý.
    • Nevím o žádných.

Super, nemám co vytknout.

• Mohu si vybirat v klidu doma.
    • Zatím o žádných slabinách nevím.

Náhodné jsem listoval na netu právě kvůli prstynku a dostal jsem odkaz na tento obchod.Byla to dobrá volba objednat právě zde.

• Velký výběr zboží

• Price and being able to exchange the four a different size with minimal fuss.
    • They are in the middle of nowhere. Minimum 30 minute drive from Prague. Also don't expect any non-Czech communication.

Good price and quickly available, the company had pay good customer service. I would definitely recommend this company but to pick up in person expect a long journey and use a translator if you don't speak Czech.

• Krasne spracovane stranky prehledne ne jako u konkurence super ceny a pekny vyber
    • Zzatim o zadne nevim

Obchod mohu jen doporucit navstivyl jsem spoustu stranek ale vas web me zaujal nejvice doporucil bych ho vsem

• Skvělá komunikace
    • Vstřícný přístup
    • Dobré ceny
    • Bez nutnosti zálohy předem

Maximální spokojenost s kvalitou i rychlou dodací lhůtou - vyšli nám vstříc a za necelé 2 týdny vyrobili a dodali prstýnky. Nepotřebovali ani zálohu předem,což většina chce.Cena je taky velmi dobrá a jistota české kvality. Vřele všem doporučuji.

• Nevím, jsem spokojený
    • nemá

• ochotný přistup personálu
    • rychlé reakce na emailové dotazy
    • po dohodě mnohem kratší dodací lhůty
    • precizní zpracování zboží
    • málo obrázků k prstenům, mohl by tam být vždy pohled na nasazený prsten, aby bylo možné si více představit reálnou velikost kamene

Rozhodně doporučuji

Jsme spokojeni, prstýnky jsou se vším co jsme si přáli a jsou překrásné. Na obrázku byly pěkné, ale ve skutečnosti jsou perfektní. Moc děkujeme

• krásné zboží,rychlé dodací lhůty, zajímavý design prstenů, skvělé ceny

Jednoznačně tento obchod doporučuji. Zbožípřišlo po 14 dnech je krásné a přesně sedí.

• -zboží za rozumnou cenu
    • -krátká doba dodání
    • -na žádné jsem nepřišla

-jsem velmi spokojená s nákupem v obchodě

• -cena
    • -výběr

Jsem spokojenej. Dodací lhůta byla mnohem kratší, než jsem očekával.