Super

• Skvělá komunikace
    • Dodržení termínu
    • Rychlost doručení
    • Kvalitní zboží (testována ryzost)

Jsem spokojená. Zboží vypadá přesně jako na fotce. Měla jsem problém s velikostí prstenu. Výměna proběhla bez komplikací.

Perfektní spolupráce! Vstřícný přístup, velmi ochotná dáma na telefonu, krásný prsten vyrobený na zakázku dorazil za necelé tři týdny.

• dobra komunikace
    • doruceni do tydne
    • moznost vyzvednuti na prodejne
    • krsny sperk za vybornou cenu
    • na internetu jsou dva eshopy. Goldex a zasnubniprsteny.cz. Mel jsem objednano z jedoho a pak jsem zjistil, ze na druhem je sleva 20%. Kdybych se neozval, bylo by to za plnou cenu. Ale po zeptani mi hned slecny ochotne pomohly a slevu vyridily.

Celkove velka spokojenost. Komunikace, Cena. Nektere recenze zde mne odradili, takze jsem hned po osobnim odberu bezel ke zlatnikovi overit diamant a vse v poradku. I kdyz je ke sperku certifikat, chtel jsem si byt jisty.

Rychle dodání a vstřícnost

Obchod víc než doporučuji, skvělá komunikace, domluva a prsten krásnější než na obrázku. Za mě naprostá spokojenost

• Milá paní prodavačka v obchodu v Kralupech nad Vltavou
    • Poradila nám a ukázala, jak vyčistit zásnubní prstýnek

• Po objednání špatné velikosti jsem na poslední chvíli telefonicky změnil objednávku, ochotně mi ještě tentýž den zaslali nové zboží.
    • Zboží dorazilo včas a v pořádku.
    • Trochu složitější komunikace. Na email nereagovali, musel jsem volat osobně.

• Velký výběr
    • Prsteny ve skutečnosti vypadají jinak

• Široký sortiment zboží skladem
    • Nízké ceny
    • Nemožnost volby doručení na výdejní místo

Vynikající

• Rychlost dodání na výbornou
    • Komunikace, v případě nějaké žádosti pomohou
    • Balení v krásných krabičkách zdarma
    • Nemůžu nic vytknout, všechno je skvělé

Prsten dorazil o hodně dříve, než se udávalo na stránkách a to jsem ani nežádal o rychlejší dodání. Chtěl jsem přítelkyni požádat o ruku na naší společné dovolené na kterou jedeme za týden a obával jsem se, že prsten nestihne dorazit, ale teď už je prsten pevně zabalený v kufru a čeká na svou majitelku. Prsten je hezčí jak na fotce, miluje červenou a ten rubín je opravdu hezký. Jo a nemusel jsem řešit krabičky, k prstenu byla zdarma taková, červená hezká krabička. Díky, ušetřili jste mi hodně času. Chlapi doporučuju!

• Vubec jsem necekal takove rychle nakoupeni.Byl jsem hodne prijemne prekvapen.

Naprostá spokojenost se snubními titanovými prstýnky . Seděla velikost, rychlá dodací lhůta. Ve skutečnosti vypadají ještě lépe než na forografii.

• Poprosila jsem obchod o rychlejší dodání, a splnili to co slíbili

Doporučuji!! Prstýnky nám přišly v krátkém termínu po objednání, a musím říct, že jsou dokonalé, opravdu krásné provedení a nevyšší spokojenost.

Jestli si chcete objednávat prstýnky přes internet tak tento e-shop je fakt skvělej.

• Ikdyž psali dobu dodání 5-6 týdnů , zboží bylo dodáno do 4 dnů. Rychlost a kvalita .