Zboží mě nebylo doručeno z důvodu, že není skladem.

• Kešu máslo nemá odpovídající kvalitu a není tak dobré jako ve sklenici z obchodu.

Dobrý den paní Savčynová,

v čem se Vám zdá kvalita neodpovídající? Jedná se o stejný produkt, který je v malém balen do sklenic. Jenom v tom velkém kilovém balení je potřeba více máslo promíchat, což v tomto množství je trochu pracnější. V nabídce máme i malá balení ve sklenici.

Tak či tak máte možnost produkt reklamovat.

Přejeme hezký den a věříme, že budeme svou reputaci moci brzy napravit.

Děkujeme za zpětnou vazbu.

Objednane a zaplacene zbozi doposud nedorazilo (je na ceste). Museli jsme sami kontaktovat prodavajiciho. Prisla kratka odpoved, ze se objednavka "nekam zatoulala" a ze ji tedy co nejdrive vyridi..

je to ma prvni zkusenost. Po me objednavce heny barvy na vlasy zavolali ze pozadovany octin nemaji na sklade. Bud si mam objednat jiny nebo pockat tyden. Muj pozadovany octin jeste neprisel a uz je to vice nez tyden.

• Zboží dorazilo až po 2 urgencích

Dobrý den paní Menclová,

zboží jste objednávala v době, kdy jsme měli na eshopu informaci o vánočním provozu a delší době dodání v tyto dny. O tomto jsme Vás také telefonicky informovali.

• doba dodání

• Nedodržují dodací termíny (posledení dobou pořád)

• Zboží bylo zlevněno o 7 Kč z důvodu "blížící se doby minimální trvanlivosti", avšak dorazilo zboží, které bylo prošlé již 2 měsíce.

Reakce obchodu Zajíci v krabici

Za tuto záměnu se omlouváme, měli jsme tou dobou zlevněné dvě šarže.Obratem jsme však zaslali správná balení a vše by tedy mělo být v pořádku.

Objednávala jsem šampon 500ml, dorazily mi 2 ks ve 250ml, takže jsem neřešila...maminka po rozbalení dárku zjistila, že jedna lahvička má datum spotřeby do 1/2017, takže to bylo cíleně posláno takto ve dvou kusech, aby se jednoho zbavili snáze, jinak by neprodali...Kažopádně mě to mrzí, byl to dárek a toto by se nemělo stávat. Za mě už si znova neobjednám.

• Nedostatočná informovanosť.

V prípade ak obchod ponúka nejakú výhodnú akcia, napríklad poštovné zadarmo, podľa pracovníka obchodu, vždy sa treba ešte informovať ohľadne akcie, pretože neuvádzajú všetky podmienky pre získanie výhodnejšie ceny a podobne. Napriek tomu, že obchod si priznal chybu, chcel aby som uhradila poštovné.

Dobrý den paní Korábová,

Vaše reakce nás mrzí. A to zvláště v případě, že jsme po telefonické domluvě s Vámi uznali naši chybu a zboží Vám zaslali ve smluveném termínu a to s poštovným zdarma. Není potřeba se pokaždé informovat, jak uvádíte. Jednalo se o speciální akci Den dopravy zdarma, kdy byla stanovena nižší hranice pro bezplatné poštovné, bohužel doručování na Slovensko nás vychází dráže a tak jsme zaměřeni hlavně na české zákazníky a na Slovensko zasíláme dle rozvrhu na eshopu v záložce "Jak nakupovat". Dobrá zpráva pro Vás je, že od března se chystáme zapojit nového přepravce, kde obsluhování a cena přepravy bude pro slovenské zákazníky mnohem zajímavější.

Děkujeme za Váš komentář, věříme, že nás posune blíže slovenským zákazníkům.

• žadne, nepřivezou mi to a navic musim pro to behat na poštu, v jejich pracovni dobe (minule sem čakala cca 40min v řade....a musim si to sama dotahnout domu
    • Nema vyřešený rozvoz

Nedoporučuji, nema vyřešeny rozvoz

• Zatim jsem nic nedostal a uź va,s mam hodnotit

• předražené

pozor na udání ceny: jednotková/celková!