• podle trasovani byla zasilka do dvou dnu od nakupu vyexpedovana
    • horsi komunikace o stavu zasilky

Obchod neposila notifikaci "Zasilka odeslana" a misto toho je trasovaci cislo posty zmineno v emailu s nadpisem "Faktura cislo 123456". Nevedel jsem ze zasilka byla uz odeslana a myslel jsem ze ji teprve naskladnuji. V kombinaci s tim ze me nezastihla postacka me to bohuzel stalo druhe postovne.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Děkujeme za podnět. Balíčky posílané jako doporučený dopis nejsou avizované ani emailem ani SMS. Musel byste si objednat jiné přepravné, kde dopravce avizuje zásilky SMS a emailem. Samozřejmě přepravné dražší.
    Od nás odchází email o zpracování zásilky a pokud není problém se zbožím, odchází zásilka ten den, nejpozději den další. Pokud objednáváme zboží, dostává zákazník vědět, kdy přibližně bude zboží a kdy budeme odesílat zásilku. V tomto případě bylo odesláno obratem. Email s fa a číslem zásilky odeslán. V předmětu faktura, v textu emailu vše rozepsáno. Zákazník se po balíčku neshání 3 týdny. Email neotevře s tím, že si myslí, že ví, co v něm je. Lístek od pošťáka "Nezastižen" skončil asi u souseda. Zaplatí opětovné poštovné v hodnotě 55 Kč. Já přikládám na oplátku zboží navíc v hodnotě 70 Kč. Domlouváme se telefonicky, vše vysvětleno, já pak zjišťuji, jak je to s námi špatné - z recenze. Jen kvůli emailu, který nemá nadpis odesláno. Přitom je to první takovýto podnět za dobu existence našeho eshopu. Věra Volejníková

Za 10 let, co dělám česnek, jsem nedostal horší sadbu. Bylo mojí chybou, že jsem propásl výstavu v Litoměřicích, kde lěta odebírám. Když jsem ukázal ten Váš paskvil kolegům zahradníkům, tak mě nazvali volem, a mají pravdu. Podobně zkušenosti s předraženým česnekem pana Kozáka má u nás více zklamaných pěstitelů. Od Vás již nikdy.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Dobrý den, pokud nejste spokojen, zboží lze vrátit. Nedoporučujete obchod, ale my jsme nepochybili. Reklamaci jste neřešil. Je pravda, že sadbový česnek Havran od pana Kozáka je v posledních letech menší, ale ostatní odrůdy se nemají zač stydět. Důležité je, aby byl zdravý, a sklizeň. Na výstavách se mnohdy nabízí konzumní česnek a za sadbový se jen vydává. Pak ta cena může být jinde. Ona certifikace a balení něco stojí. Mějte se hezky a hodně štěstí, Věra Volejníková

Dlouhá dodací lhůta. Čekala jsem 4 dny,než mi balík přivezli.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

naprosto neadekvátní komentář. Objednáno během dovolené. Odesláno 31.8. doručeno 1.9. Obsah zboží - vánoční sortiment. Během dovolené odeslány emaily. Nikde zmínka - potřebuji dodat rychle. Dalo se poslat i během dovolené. Věra Volejníková

Objednávka přijata i když zboží není k dispozici. Přesto bylo na stránkách inzerováno. Proto jsem ho musel stornovat.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Jsme rodinná malá firma a nemáme tak automatizovaný sklad, jako velké eshopy. Měli jsme poslední 1 ks. Dodavatel zboží dlouhodobě nemá. Buď leží někde neoznačené nebo se prodalo v kamenné prodejně. Objednávky přijímáme všechny a pak individuálně řešíme, pokud je komplikace. Tak nám to prosím promiňte. Děkuji, Volejníková

• Telefonickém oznámení, že objednané a zaplacené zboží nemají kompletně bude mi podá no později, se již neozvali.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Bohužel zboží zaplacené nebylo. Není však nic jednoduššího než hned napsat zlý komentář, aniž se přesvědčím o tom, zda mám skutečně zaplaceno. Stačilo se ozvat a zeptat se, co a jak. Nedostupné zboží přišlo, tak jak jsme se domluvili. I špatné zkušenosti nás posouvají dál.
    Věra Volejníková

Nemohu hodnodit. Zboží zatím ještě nedorazilo. Platit budu až při převzetí a nepotřebuji to nutně hned, tak jsem objednávku zatím neurgoval.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Děkujeme za zpětnou vazbu. Moc se omlouváme za zdržení. Zboží je na cestě k Vám, tak k Vám snad dorazí co nejdříve.

• Zboží doposud nedorazilo

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Moc se omlouváme . Chybička se vloudila. Vše jsme napravili a zboží bylo doručeno a vyzvednuto Vámi na zadané uložence.
    Tým Zahradní Technika Volejník.

• chaos a neschopnost obchodu

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Děkujeme za Váš čas. Ještě jednou se moc omlouváme, chybička se vloudila, to se občas stane. Jsme jenom lidi. Tak už se nezlobte:).

zboží nedorazilo !!!!

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Pane Ivo, děkujeme za recenzi. Objednávka z 21.12 v 9.20 byla ve 12. hod připravena k odvozu. Přepravní společnost balíček odvezla 21.12. Bohužel se na depu někde zatoulal a nebyl k nalezení i přes urgenci přepravní společnosti byl doručen až 8.1. Ve spojení jsme s Vámi byli. Omlouvám se, ale nebylo v našich silách zajistit včasné dodání. Chyba byla na třetí straně. Zboží bylo poslední, nešlo odeslat náhradní. Věra Volejníková

Do 31.11.2020 zboží nedorazilo ač jsem dopředu provedl veškeré úhrady.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Je nám líto celé situace, ale mluvili jsme spolu telefonicky, že jsme opravdu hned odeslalí, ale dopravce nedoručil a nyní zásilku scháníme. Bohužel to není tak nějak naše vina a věříme, že bude co nejrychleji vše vyřešeno.
    Tým Zahradní techniky

• Rychlé jednání
    • Jde o překupování zboží a prodej za vyšší cenu

Zboží je možno objednat přímo u výrobce VÁCLAV KOZÁK A ING. JAN KOZÁK Sadbový česnek - za nižší cenu.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Pane Milane, asi každý ví, že zboží jde nakupovat u výrobce. Pokud bychom měli stejné ceny jako on, nemusíme tu být. Že jde o překupování zboží a prodej za vyšší cenu, to je prostě obchod. Pak byste musel potraviny, oděvy a další nakupovat pouze u výrobců. A předpokládáme, že tomu se tak neděje.... Záleží jen na Vás, kde nakoupíte. Mrzí nás Vaše reakce, ale máme mnoho zákazníků, kteří jsou v obraze, jak obchod funguje a nakupují u nás. tímto jim moc děkujeme :-)
    Tým Zahradní techniky

• levné poštovné
    • pozdní dodání

Zboží jsem objednala 8.8. a přišlo až poslední týden v srpnu. Jelikož šlo o semínka zeleniny, kvůli pozdnímu dodání je již zřejmě nebudu moct letos vysít. Pokud měl obchod dovolenou, měli tuto skutečnost uvést na svých stránkách nebo mě kontaktovat před odesláním zboží, které mi teď bude zbytečně ležet.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Dobrý den, omlouvám se za komplikace, ale od 7.8. jsme měli dovolenou, což bylo na stránkách červěně v rámečku uvedeno. Od 17.8. bylo otevřeno a 18.8. jsme zásilku odesílali, což je druhý den po dovolené. 19.8. a 20.8. Vám pošta zásilku doručovala a nebyla jste k zastižení, dle systému Vám zasílali email. Zásilku jste vyzvedla 26.8. Z naší strany nevidím problém. Pokud byste poslala email s dotazem, že se nic neděje během dovolené, odepisovala jsem i během ní. A to mám jen jeden týden v roce. Věra Volejníková

Nemají zboží skladem, ale na shopu inzerují jeho dostupnost.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Toto zboží Natura bylinková směs proti plísni, kterou jste objednal mělo v dostupnosti napsáno, že je objednáno - ne kusy na stavu. Vše co nám přišlo, bylo rozesláno. Bohužel v situaci s Koronavirem neměl výrobce suroviny k výrobě, na což na eshopu upozorňujeme, že bude kolem 13.6.2020
    Nicméně dnes je toto zboží zde, takže budeme objednávky postupně vykrývat. Tímto děkujeme všem zákazníkům, kteří měli trpělivost a vydrželi čekat :-)

Zbozi jeste stale po vice nez 10 dnech nedorazilo, na dotaz kdy zbozi dorazi, mi prisel email s odkazem na sledovani zasilky, kde zbozi stale ceka na predani dopravci.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Pane Honzo jsem ráda, že jsme si po telefonu vysvětlili, že to není chyba naše, ale bohužel přepravce. Nicméně je Vaše zásilka v této chvíli připravena k vyzvednutí. A také nám do toho skočily dvojí svátky, takže zpoždění je reálné. Snad to nedoporučení našeho obchodu je tímto vysvětleno a těšíme se na další návštěvu :-)
    Marie Čerychová

To nebyla sadba brambor, ale odpad. Hodně brambor bylo schnilých. Už bych si tam nikdy neobědnal

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Pane Josefe , mrzí nás to, ale pokud je to tedy tak, proč jste nezavolal? Určitě bychom se domluvili. Posílali jsme velké množství , prodali i v našem kamenném obchoděa nikdo jiný si nestěžoval.

• Dlooouhá dodací doba

Objednal jsem v neděli 15.3. 2020 večer .. vše skladem. V pondělí mi byla potvrzená objednávka s upozorněním, že od 24.12.2019 do 6.1.2020 mají dovolenou .. už to mě zarazilo. Následující den mi přišel email že zboží je odesláno a číslo baliku. Ještě v pátek dopoledne číslo baliku nebylo na poště evidované .. Zboží dorazilo v úterý 24.3.2020.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Pane Jiří, nejdříve se omlouváme za tu dovolenou, ale technika je také omylná, nějakým způsobem nám to tam skočilo. Nicméně vše je napraveno.
    Co se týče zásilky - 15.3. jste objednal, 18.3. jsme předali přepravci Úloženky, kterou využíváme kvůli cenám dopravy. Ten odváží zásilky navečer. 19.3 vloženo u nich do systému a 20.3. předáno České poště. Bohužel neovlivníme jejich rychlost, kdy Vám zásilku doručí. Mrzí nás to a ještě jednou se omlouváme. Žádala jsem u přepravce urychlení rozvozu, ale bohužel napsali, že to momentálně nejde :-(

Posílají shnilý česnek a nefukční rozprašovač.Vychytrálci.

Reakce obchodu Zahradní Technika Volejník

Pane Pavle moc nás mrzí Vaše reakce, ale posíláme česnek - uznanou sadbu přímo od dodavatele. Česnek nejdříve prohlížíme, ale do síťky nevlezeme. Mohl jste zavolat a vše by se vyřešilo. Nikdo se do dnšního dne neozval.... Postřikovač byl přímo od dodavatele za 39 Kč s 2 letou zárukou.
    U nás není nikdy problém se domluvit. Přejeme Vám hezký den.
    Zahradní technika Volejník Hořice

• Zbozi neodpovida kvalite