Vše v naprostém pořádku.Nakupuji opakovaně.

• Rostlinka pěkná, dobře zakořeněná, výborně zabalená.

Spokojenost s rostlinou i obchodem. Doporučuji.

• Pěkné, silné a dobře zabalené rostliny.

• Rostliny přišly v naprostém pořádku, jsem velmi spokojena. Chválím taky rychlost vyřízení objednávky
    • žádná

Vše v pořádku

První objednávka byla naprosto v pořádku, nyní jsem dělala druhou a přišlo o 4ks rostlin méně. Na infolince jsem problém vyřešila s milou a ochotnou paní asi během půl minuty, takže za mě mohu doporučit. Chyba se stát může a pokud je takto vyřešena, tak mi to vůbec nevadí.

• Profíci

• rostliny s kvalitnim korenovym systemem
    • jiz treti objednavka se kterou jsem spokojen
    • jedna polozka nedorazila(i kdyz puvodne byla skladem) ale penize jsem dostal zpet

kvalitni rostliny za solidni cenu. drobne detaily vyreseny po emailu, prijemna komunikace. tesim se na dalsi objednavky

Maximální spokojenost. Květiny v perfektním stavu. Byly výborně zabaleny a doručeny rychle.

Rostliny vzrostlé a zdravé, vše brilantně zabaleno.

• Perfektně zabalené rostliny,rychlost

• Skvělá komunikace, rostliny pečlivě zabaleny, není co vytknout, pouze pochválit a poděkovat.

Doporučuji obchod všemi deseti. Komunikace ze strany obchodu je velmi pečlivá, stejně jako zabalení rostlin samotných.

Pečlivě zabalené, zdravé rostliny.
    Výborná komunikace obchodu.

Výborná komunikace, všechny květiny jednotlivě a luxusně zabalené… vše bylo v pořádku
    Sice jsem objednávala vloni v létě, ale recenzi píšu až nyní.
    Ráda znovu letos objednám, protože přišly zdravé rostliny, všechny přežily i zimu, co se týká zabalení, tak bezkonkurenční, prostě výborné ( mohu porovnat s jinými obchody, kde kvalita zabalení vůbec nebyla)

• rychlé vyřízení, pečlivé balení,

rychlé vyřízení, pečlivé balení,

• Rychlé vyřízení objednávky, kvalitní komunikace, rostliny dorazily pečlivě zabalené.

• rychlé vyřízení, pečlivé balení, informace o zakázce a potom odeslání

Obchod doporučuji všem. Podpierová

• Rychlé vyřízení, opatrné balení květin , výborná spolupráce.

Velká nabídka , dobrá spolupráce , velká spokojenost

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Žádná.

Objednanké rostliny přišly v pořádku,byly pěně zabalené.

kvalita kytek skvělá, výborně zabalené. Určitě u nich znovu objednám.