• Výborná komunikace

• Krb přišel velmi rychle, jsem spokojen.
    • Vše bez problémů

• výborná komunikace s obchodem
    • žádná

• Krb byl skladem
    • Rychle dodáno
    • Rychle reagují na emaily

Gril jsem objednal pomocí srovnávače cen na Heurece. Nikde se prodejce ani slůvkem nezmiňoval, že se jedná vlastně o vystavované kusy. Jelikož nakupuji zboží pomocí internetu už několik let, kontaktoval jsem prodejce ještě před objednáním zboží, ohledně dostupnosti a také jsem požádal o řádné zabalení. O to větší však bylo mé překvapení po rozbalení výrobku. Gril nebyl poškozen dopravcem, ale byl již zabalen poničený od prodejce. Jak jsem se později dozvěděl od prodávajícího, používal tento výrobek pro výstavní účely!!! Poškozené díly (promačkané a zohýbané stojky) mi prodejce nakonec vyměnil, ale jelikož mi poslal díly z jiného typu grilu, musel jsem si stejně ještě stojky doupravit. Gril jsem potřeboval nutně z důvodu oslavy na určitý termín, ale než se toto všechno vyřešilo (cca. týden) bylo dávno po oslavě. Tohoto prodejce ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu Zahradní-krby.com

O tom, že se se jedná o poslední kus z výstavy jste byl informován a souhlasil jste se zasláním. Bohužel k poškození došlo přepravou a obratem Vám byl zaslán nový náhradní díl. Navíc se jednalo o vadu, která nebránila gril používat.

• Velká nabídka
    • Rychlé poslání
    • Pěkné webovky
    • -

Krb dorazil velmi rychle. Bezproblémová nákup. Můžu jen doporučit.

• maji vse pohromade
    • majitel

Vse bylo OK, jen pan co vyrizoval objednavku po precteni nasi zadosti o slevu dostal histericky zachvat vzteku, kterak si dovolujeme zadat o slevy, pote co nam vydatne vynadal, oznamil, ze zbozi dorazi ve ctvrtek a to take dorazilo. Jen doufame, ze to rozdychal a dal vesele prodava, protoze je na nej spoleh a veci dodane jsou kvalitni. Obchod doporucujeme, ovsem prosim ostatni nezadat o slevu nebo pana majitele trefi a co jim rekne, si za ramecek nedaji.

Reakce obchodu Zahradní-krby.com

Vážený pane Horký, děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Věříme, že zahradní krb bude sloužit k Vaši plné spokojenosti.
    K záchvatům vzteku opravdu nemáme důvod :-) Vždy vycházíme zákazníkům vstříc a pokud žádají o individuální slevu - je-li to v našich možnostech snažíme se vyhovět (např. při zaslání konkurenční nabídky). Nejen proto držíme ocenění "Nejlepší prodejce zahradních krbů Norman za rok 2013, 2014, 2015, 2016"

• Nejlepší cena
    • Vše přehledné
    • Hodně zboží v nabídce
    • --

• OK

• Zboží jsem si objednával 21.12.2016 a mělo být údajně skladem 3.1.2017 Sdělení že zboží není skladem a oznámení že 6.1 2017 ho odeberou od výrobce.

Nespolehlivý obchod.

Reakce obchodu Zahradní-krby.com

Děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel zboží nebylo možno odeslat z důvodu probíhající inventury. O tomto jsme Vás informovali a s termínem odeslání jste souhlasil.

• Velmi výhodná cena mnou koupeného produktu
    • Žádné

Přehledný webový obchod se slušnými cenami.

• nabízeli stejně kvalitní zboží s nejlepší cenou a levnou dopravou

• profesionální, vstřícné jednání

• odpovídající cena za slušný výrobek
    • zatím nevím

Chybí mě nabídka vyvíječů kouře,kterých na Polském a Ukrajinském trhu nabízí mnoho v různém provedení a cenách.
    U nás jsem našel jediného prodejce ale cena byla totožná s cenou udírny a pak fa Br.... která ho prodává za cca 10 000,-.
    Doporučuji zkvalitnit Vaše celkem slušné produkty o tento doplněk -možno měnit a doplňovat kouř bez otevírání dveří.
    Obchod je solidní.

• Fajný výběr krbů a doplňků. Rychle dodali.

• Rychlost, dobrá komunikace.

• Velký výběr

Vše bez problémů.
    Rychlé poslání, pečlivě zabaleno.

• dlouhá doručovací doba

• Široký sortiment
    • Výběr z mnoha variant
    • Přehledný eshop

Byl jsem příjemně překvapen jak rychle mi krb dodali. Před nákupem jsem tam i volal a velmi ochotně mi poradili. Příští nákup zase zde.

Super cena,kvalitní zboží,okamžitá komunikace prodejce a dovoz zdarma.Co víc si přát.Doporučuji