• Obchod absolutně nereaguje na mojí reklamaci

ještě jsem se nesetkal s obchodem, který by absolutně ignoroval mojí reklamaci

Zboží jsem objednala asi pred 5 týdny a nikdo mi neinformovalani sms zprávou ani emailem, pokud je zboží odesláno nebo není na skladě, stále čekám

• VŠE NENAKUPOVAT !! tragický obchod

Tragédie, komunikace nulová objednávka cca 2 měsíce bez infa hlavně že bylo psáno skladem. Nikdy více nenakupovat u nich nejhorší eshop co jsem kdy poznal !!

• Dodací lhůty.

• nízké ceny
    • nepravdivost skladových zásob
    • těžká komunikace s obchodem

Tento obchod se zdá být velmi dobrých, když chce zákazník ušetřit peníze.

Nicméně, obchod udává lživé informace ohledně naskladněných zásob.

Mnou objednané zboží (kolečkové brusle) bylo "skladem". Z tohoto skladu se najednou stal externí sklad v zahraničí a mělo trvat asi týden (dle obchodních podmínek obchodu), než bude zboží doručeno.

Poprvé se mi podařilo ihned dovolat na zákaznickou linku, kde mi slečna sdělila, že moje zboží je poslední kus na skladě, ale že ho připravují a vše bude OK. Objednávali jsem dva u tohoto obchodu, oběma nám slečna sdělila totéž. S tím, že kdyby náhodou přišla odjinud stejná objednávka, že by nám zboží mohl někdo vyfouknout.
    Několik dní se nedělo nic, už uběhla doba pro dodání, tak volám do obchodu a samozřejmě nebylo možné se dovolat, 2 dny v různé denní doby.

Poté mi došel mail s omluvou, že moje zboží na skladě není, že to vlastně nemají a nemohou mi nabídnout alternativu, že objednávku ruší...

• S tímto e-shopem jsem velmi, ale velmi nespokojená a nedoporučila bych nikomu, ani cizímu, natož známému.
    • Udělala jsem objednávku cca v hodnotě 3500..z objednávky mi bohužel seděla jen jedna věc, tudíž jsem zbytek zabalila, vše podle pokynů přibalila kopii obj. a reklamační list s číslem účtu pro vrácení peněz.
    • Uplynuly dva měsíce a peníze mi stále dluží i po tom, co jsem urgovala po mailu, kde jsem přiložila doklad z pošty o odeslání...

Nemám slov

• Velkou nevýhodu jsem shledal v tom, že jsem si objednal kraťasy + sálovou obuv. Zásilka přišla, ovšem kraťasy zde nebyly a bylo mi to řečeno až při přebírání zásilky, myslím že v tomto případě by měl přijít alespoň varovný e-mail.

• Naprostá nekomunikativnost,vymlouvání se na dodavatele

Naprosto nevyhovující.O objednávku se musí starat zákazník,od obchodu se nikdo neozve a nekomunikuje.Když se ozvete tak se vymlouvaji na vse možné.Naprosto nedoporučuji.

• Zboží nedorazilo do slíbených 10 dní, tak nevím co chcete hodnotit?!!!

• Komunikace byla v pořádku
    • Na můj vkus dlouhá dodací lhůta. A došla mi jiná velikost než jsem požadovala, naštěstí jsem nemusela vracet.

• dobrá komunikace s obchodem

• Zboží i přez to že bylo skladem ( a to i týden po zakoupení ) , tak po 3 týdnech jsem se dozvěděl, že ho vlastně nemají .

Mě osobně to odradilo od jakéhokoliv dalšího nákupu

Velká spokojenost, zboží dorazilo i v předvánočním čase ve lhůtě slíbené obchodem.
    Lyžařská bunda je bez chyby a za nejlepší cenu ze všech obchodů, kde jsem ji našla.

Naprosto skvely eshop, rychla reakce, dodani.... vse tak jak ma byt! Doporucuji vsem, nakupuji zde jiz dlouhou dobu a zatim nebyl jediny problem.

S nákupem jsem byla velmi spokojena, doporučuji tento obchod ostatním. V tomto obchode jsem našla hledane zboží, proto jsem se rozhodla v nem nakoupit, byla jsem mile překvapena.

• Zboží nakonec neměly na skladě, i když ho inzerovali. Nebrali telefon, ani neodpovídali na emaily. Když jsem se jim dovolala po 16 dnech, kdy zboží přijde, tak mi sdělili, že ho nemají.

NEDOPORUČUJI. Zboží, které inzerují nemají a ani nejsou schopni Vás o tom informovat. Budete čekat jako já přes 2 týdny než se konečně dovoláte, aby Vám oznámili, že Vám zapomněli napsat, že nic nemají.

• Nabízí něco co není reálné a pravdivé

• Kvalitní oblečení a dobré ceny

V tomto obchodě už jsem nakupovala a jsem spokojena s oblečením i s doručením.
    tento obchod můžu jen doporučit.

• Velký výběr zboží.
    • Rychlá a milá komunikace prodejce.

Nakoupila jsem zde z důvodu velkého výběru zboží a rychlosti dodání zboží. Nákup v tomto obchodě určitě doporučuji, protože na prodejce je velké spolehnutí, zboží obratem odešle a v případě potíží prodejce ihned informuje a komunikuje.

• Komunikace, vstřícnost, široký sortiment

Určitě doporučuji, nešlápnete vedle.