Nedodržení dodací lhůty

• Nevím, asi si ze mě někdo dělá legraci, jak mám něco hodnotit, když nemám co?? Zboží nemám a ani nikdo nepovažoval za slušnost mi dát vědět co a jak !!! Jsem otráven a znechucen tímto obchodem!!!!

Nedoporučuji tento obchod, už poněkolikáté jsem se spálil!

Zboží s dodací lhůtou 5 - 10 dnů objjednané 18. 12. dosud nedorazilo a na emailové dotazy týkající se stavu objednávky obchod nereaguje.

Zboží jsem objednal před cca 10 dny, zatím žádná zpráva o stavu objednávky.

• Komunikace v pořádku zboží taky

Vše v pohode

• nič, len negatíva
    • nekomunikujú

nič neobjednávať

zboží po 14ti dnech od objednání ještě nedorazilo.Nikdo mi nedal vědět co se děje.

Levné zboží, přehledny e-shop.

• Dodání psáno 5-10 dnů, po 17 dnech nic, telefon nikdo nebere, na maily také nijak nekomunikují!

Objednáno 12.10.2017. Od té doby nulová komunikace s eshopem. Psala jsem, volala jsem, bez odpovědi. 30.10.2017 SMS od české pošty, že budou balíček doručovat. 1.11.2017 - balíček stále nemám.
    Tento Esop NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!

• objednal sem bundu 17.8. nyní je 27.10. a nic ani nereagují na maily a upozornění

nedoporučuji

• Už jsem měla mít zboží a nemám.
    • Nešlo platit předem převodem z účtu.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• po 35 dnech zbozi nakonec dorazilo

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• nepravdivé údaje o dostupnosti zboží
    • nekomunikativnost ze strany obchodu
    • příliš dlouhá dodací lhůta

• Absolutně nic
    • Tento eshop je opravdu katastrofa.Doporučuji nic neobjednávat.Absolutně nulová komunikace a na emaily neodpovídají.U zboží co píšou dodání 5-10 dnů je to měsíc.

Vyhněte se obloukem.

• zbozi objednano 26.7.2017 dodnes nedorazilo. dodaci lhuta u zbozi byla 5-10 dnu. Z obchodu neprobehla zadna komunikace

• OBCHOD NEKOMUNIKUJE , ZBOŽÍ NENÍ DODÁNO V TERMÍNU

Rozhodně nedoporučuji

• dlouhá dodací lhůta

• Nedoporučuji tento obchod!

Nulová komunikace, zboží vráceno a doručeno (ověřeno poštou).Po více jak měsíci nevrácená platba.
    Obchod nereaguje na mé emaily.

• Nulová komunikace