Barevná prostěradla došla v pořádku a v neuvěřitelně krátké době. Jsem s nima spokojená

po první dobré zkušenosti s tímto obchodem, jsem si objednal znova a opět nezklamali. kvalita, doručení.. vše na jedničku. těším se na příští nákup.

• Zboží (společenské šaty) došlo v pořádku, příjemný materiál, velikost odpovídá. Naprostá spokojenost.

• objednala jsem si šaty,došly v pořádku a v termínu,materiál je velice příjemný a barva odpovídá

Objevila jsem zde šaty, které mě nadchly. Vše proběhlo hladce. Měnila jsem za menší velikost. Výměna velikosti - kurýr přiveze nové a vyzvedne si balíček s původními šaty - je skvělá a nadstandardní služba. Drobný problém s doručením mi prodejce pomohl proaktivně vyřešit. Šaty jsou krásné, pěkně ušité, za příjemnou cenu. Celkově jsem velmi spokojená a obchod mohu ostatním zákazníkům plně doporučit.

• Skvělý obchod, krásné zboží, rychlost dodání, skvělá domluva, doporučuji a těším se na další skvělý obchod

S nákupem jsem velice spokojená. Objednala jsem ložní povlečení. Rychlost dodání super!!! Objednáno v SO dodáno v ÚT!!! Materiál i zpracování povlečení - kvalitní. Nemám žádné výhrady s nákupem v tomto obchodu.

• Kvalitní zboží
    • Přehledný e-shop
    • Žádná

Obchod nabízí skutečně pěkné oblečení a nejen to, včasné dodací lhůty a je spolehlivý.

Jsem naprosto spokojená, doprava, doba doručení i velikosti - super. Všechno mi sedí.

Vše proběhlo v pořádku, byla jsem informována o dodání objednávky emailem a v den dodání zboží mi ráno přišla i SMS o době doručení. Doba doručení byla rovněž dodržena. Zboží (3 panské košile) přišlo dobře zabalené a tudíž neporušené, velikost odpovídá. Děkuji za Vaše služby a můžu jenom doporučit

Zboží jsem obdržel velmi rychle a v pořádku.Doporučuji !

Zboží odpovídá popisu a fotu....dodání přesně na čas....komunikace okamžitá....vše na velikou 1

Vše proběhlo v pořádku, rychle, bez problémů. Jsem spokojená, se zbožím, dodáním, komunikací...KV

• kvalita

Jsem velmi spokojena se zaslaným zbožím i jeho kvalitou. Anna H.

Obchod nema chybu.Jsem naprosto spokojen.Jak s komunikací,se zbožím i rychlosti dodání.Vřele doporučuji.

opakovaně rád konstatuji, že Váš e-shop funguje bezvadně, včetně dopravy. Už jsem u Vás v minulosti několikrát nakupoval a vždy k mé plné spokojenosti.
    Přeji Vám i celému osazenstvu firmy hodně štěstí a úspěchů v novém roce.
    Váš spokojený zákazník Pavel B.

• Super komunikace
    • Pečlivě zabaleno
    • Krásné a kvalitní věci
    • Úžasné ceny

Stránku jsem nalezla čistě náhodou a byla jsem překvapená, širokým sortimentem věcí a opravdu za velmi dobré ceny. V dnešní době je problém, koupit si od firmy, kterou neznáte oblečení, nevíte odkud pochází a hlavně, jaká je kvalita. Přesto jsem to riskla a objednala pár věcí. Byla jsem velmi mile překvapená, když jsem balík obdržela. Všechno bylo naprosto úžasné, krásné a kvalitní. I velikosti sedí naprosto přesně. Nemusím vracet nic. Tepláky jsou kvalitní a kalhoty taky. Jsem velice spokojená a jsem ráda, že jsem objevila jejich stránky, protože se ze mne stává pravidelný zákazník
    NAPROSTO VŠEM DOPORUČUJI

Reakce obchodu www.z-ciziny.cz

moc děkujeme a Vaši recenze si velice vážíme :)

Přejeme Vám krásný a úspěšný rok 2019!

Marek Stebel

• včasné dodání
    • bezproblémová a rychlá komunikace
    • dobře zabalené
    • zajímavé zboží za dobré ceny

Děkuji za včasné dodání zboží do Vánoc, které jste negarantovali, opravdu jste úžasní. Loni došlo zboží také včas. Komunikace O.K., balení O.K., již jsme nakoupili 3x.

Reakce obchodu www.z-ciziny.cz

Nesmírně Vám děkujeme za recenzi a moc si ceníme, že máme vaši důvěru :)

Marek Stebel

• pestrý sortiment s možnostmi výběru
    • vstřícná komunikace

Jsem moc spokojená s kvalitou produktů, s vstřícným jednáním a rychlostí dodání. Službu mohu vřele doporučit. Jana N.