• Rychlost a spolehlivost

Chtěla bych poděkovat za rychlé vyřízení objednávka ,příjemná a okamžitá reakce k odeslání mé objednávky .Výborné doručení .Přála bych si ,aby všichni byli tak spokojeni jako já ,všem vřele doporučuji .Ještě jednou veliké DĚKUJI Chybová Křižanov

Rychle dodání zboží.

• velmi rychlé dodání
    • skvělá komunikace
    • zboží odpovídá uvedeným fotografiím

Skvělý obchod, výborná komunikace, vřele doporučuji.

• + přehledná nabídka zboží
    • + rychlost dodání objednaného zboží
    • + e-mail - rychlá a vstřícná komunikace se zaměstnancem obchodu
    • - z mého pohledu žádná nevýhoda

Zásilka dorazila v pořádku. Česká pošta zásilku řádně avizovala a doručila bez známky jakéhokoliv poškození. Jsem spokojena. Snad bude i velikost oděvů odpovídat. Jedná se o dárek a tak zatím nebyla možnost oblečení vyzkoušet.

+ rychlost dodání
    + komunikace
    + hezký výběr oblečení
    + když jsem zboží vracela (špatně zvolená velikost) peníze mi vrátili cca do 2 dnů

- nic

• rychlost dodání

• výborná komunikace
    • rychlost dodání
    • pěkný výběr

S nákupem jsem byl spokojený.

• Přehledné stránky, hezké zboží ,výborná komunikace a rychlé dodání.Mohu jen doporučit.

Krásné šaty za super cenu, stejne jako na obrázku

Eva T.

• Zajímavé nabídky e-shopu
    • vstřícná komunikace
    • bezproblémové dodání
    • spokojenost se zbožím

• velký výběr
    • rychlé dodání, přestože na stránkách bylo uvedeno, že mnou objednané šaty budou do 14 dnů, přišly dříve než do týdne
    • v případě vrácení zboží rychlé vrácení peněz
    • objednávala jsem dvoje šaty, jedny byly přesně jako na stránkách, krásně sedí
    • dobrá komunikace
    • druhé šaty , které mi přišly, se liší způsobem zpracování (místo šitého pasu jsou do gumy, jsou jinak našité rukávy atp., což je pro mě zásadní problém), i barva je jiná, než na fotografii (to bych neřešila)- vrátila jsem je a prodávajícího na rozdíl upozornila a z důvodu dodání jiného zboží jsem chtěla vrátit peníze za poštovné (za vracení)- peníze za šaty mi vrátili rychle, ale za poštovné nikoli!

Spokojenost s obchodem i se zbožím, jen ty peníze za poštovné měli vrátit, byla to chyba obchodu, chápu, že se může stát, že v obalu je jiné zboží, ale k tomu by měl prodejce přistoupit solidně.

• Přehlednost stránek
    • Tabulky velikostí sedí
    • Rychlé dodání zboží
    • Zajímavý sortiment

Objednávala jsem si černé společenské šaty, sedí podle tabulky velikostí, měla jsem strach jaká bude krajka a je naprosto úžasná, krásně měkkoučká a příjemná na dotek . Obchod nabízí krásné a zajímavé produkty. Zboží bylo velmi rychle dodané. PPL přijela ještě dříve, než mi byla ohlášena. Řidič velmi příjemný a milý. Za mě naprostá spokojenost.

• velmi prijemny material - mikroplysove povleceni
    • rychlost dodania
    • akciova cena - teraz je tovar o dost drahsi

Objednala som si cerne mikroplysove povleceni. Rozhodovala som sa medzi dvomi obchodmi. Tento som si vybrala kvoli rychlejsiemu dodaniu, a naozaj prislo to skor ako za avizovanych 7 dni. Material fajny, prijemne sa v nom spi, je teply a nechytaju na neho moc biele macacie chlpy, v porovnani s inymi povleceniami :) takze spokojnost.

• Rychle dodani
    • Nejlepší a nejspolehlivější doprava PPL
    • Kvalitní materiál obleceni
    • Příznivé ceny
    • Bezproblémová komunikace

• rychlá a vstřícná komunikace
    • bezproblémové dodání, možnost dodání přes zásilkovnu i PPL
    • profesionální a proklientský přístup - nebyl pro ně problém změnit na poslední chvíli na moje přání způsob a adresu dodání zboží
    • zajímavý sortiment, spokojenost s kvalitou dodaného zboží (objednávala jsem kabelku)

• velmi rychlé doručení
    • dobré ceny, slevy
    • kvalitní a pěkné zboží
    • možnost vyzvednutí na zásilkovně

Maximální spokojenost s e-shopem, doporučuji.

• rychlé doručení
    • možnost dobírky
    • dobrá přehlednost stránek
    • kvalitní zboží odpovídající popisu i fotografii
    • dobré ceny

Objednala jsem si šaty na svatbu, riskla jsem to bez zkoušení a byla jsem velmi mile překvapená. Šaty přišly rychle, jsou krásné, vypadají stejně jako na fotce, sedí perfektně. Za mě 100%

Rychlé dodání, bunda užasná určitě se vrátím k dalšímu nákupu

• Kvalitní zboží,rychlost dodání,super komunikace...

Obchod jednoznačně doporučuji,zboží krásné,kvalitní,komunikace s obchodem super,rychlost dodání,za mě vše na 100%...a ceny též super...