• Kamarád mi tento eshop nabídl
    • dobrý výběr
    • nevěděl jsem kdy zásilka dorazí,
    • jestli byla objednávka potvrzena,
    • žádná komunikace

Reakce obchodu YoyoMania

Děkujeme za krásnou recenzi. S každým balíčkem odesíláme i e-mail, který jsme vám odeslali také (3. dubna 2017 8:25). Jestli chcete být informován více, stačí se zeptat.
    S pozdravem, Petr

Kostka je poškrábaná, jakoby ji už někdo používal. Mělo to být nové zboží.

Reakce obchodu YoyoMania

Ahoj, můžeš nás prosím kontaktovat na [email protected] a zaslat nám fotky kostky? Nemělo by se to stávat, ale není to nemožné. Zašleme ti nový kus. Guanlong máme na pobočce ke zkoušení oddělený, zasíláme kostku ve stavu od výrobce (kde samozřejmě vznikla chyba, kterou jsme přehlédli)
    Měj se, Petr

• pozdní zaslání zboží, špatná komunikace

já jsem spokojená nebyla.

• Dobré informace

Reakce obchodu YoyoMania

Dobrý den, že pošta balík ztratí se párkrát do roka stane, běžně posíláme náhradní kus, ale objednal jste vzácný poslední kousek, proto to nebylo možné odeslat.
    Nabízeli jsme poslat jiné yoyo dle vašeho výběru i se slevou, ale nevyužil jste. Děkujeme za recenzi, Petr Odehnal

EDIT: Dnes se nám balík vrátil, nevyzvednutý. V čem byl problém? Uvedl jste adresu na bazar, nikoliv svoji adresu domů. Když vás pošťák nenašel, protože o bazaru nikde nebyla zmínka, tak logicky balík nedoručil, stačilo se zeptat na poště, byl tam 14 dní uložený. Prosím, upravte negativní recenzi, protože na naší straně bylo vše v pořádku. Děkuji

UJDE TO

Reakce obchodu YoyoMania

pokud jste s něčím nebyl spokojen, stačí se ozvat.
    Navíc, s moltitoolem neumíte, posíláte na reklamaci a pak ještě špatná recenze.
    Přeji hezký den :-)

• Žádné
    • Vše

Nekupujte tam nic

Reakce obchodu YoyoMania

podle sledování se dívám, že vám zásilka dorazila v pořádku. Proč tedy taková recenze? Pokud jste nespokojen, stačí se ozvat, vše dořešíme k vzájemné spokojenosti. Přeji hezký den

• nepřehlednost stránek

obchod je tak normálni ale radši nakupuji na slusny.net

Reakce obchodu YoyoMania

Děkujeme za recenzi, pokud máte nějaké návrhy na zlepšení, jsme tomu otevřeni.