• dorazila 1/5 objednávky, neodpovídají na reklamace.

podvodníci

fuck

• neshledávám
    • skoro všechny položky mají v kolonce ''sale'', když už je něco vážně levné tak mi přišlo že ,,Objednávka byla zrušena z důvodu nedostupnosti zboží u našeho dodavatele. (Objednejte si něco jiného)'' Jo tomu říkám obchod na úrovni!

nespokojen

• Přehledné stránky
    • Výborná komunikace
    • Kvalitní zboží

Obchod jsem si našla při hledání konkrétního zboží,líbilo se mi přehledné listování a prezentace.Objednávka byla vyřízena v krátké době/ i když se zboží muselo objednat/
    Zboží je kvalitní,shodné s popisem,levné
    Doporučuji tento obchod vyzkoušet!!!!!!!!!

Váš tým youandsport.com

• Vyborna a ochotna komunikace s prodavackami na kamennem obchode
    • male mnozstvi vyberu v damskem oddeleni

Jsem velice rada ,ze jsem nasla tento obchod,zatim jsem nakupovala jen fyzicky v kamennem obchode ,ale byly mi doporuceny i internetove stranky ,tak ucinim i objednavku pres internet=)

Váš tým youandsport.com

• Pro mě bylo nakopování přes net vždy neosobní, ale to se změnílo nákupem přes tento shop!
    • Komunikace na exklusivní ůrovni...hlevně pan Jakub Vítů, který mi s nákupem velmi pomohl...a díky jemu jsem nakoupil víc věcí než jsem chtěl.
    • Tímto ještě jednou děkuji za ochotu a určitě se na Vás brzy obrátím s dalším nákupem. Všem doporučuji.

100% je málo

Váš tým youandsport.com

• Dne 26.2. jsem byl překvapen milou a ochotnou prodavačkou, díky tomu jsem mohl učinit příjemný a pohodlný nákup ! Komunikace se zákazníkem 100% na tuto prodejnu jsem nenašel jediný záporný bod !

Doporučím všem známým atd.
    100% spokojenost komunikativní prodavačka a milá při obsluze!
    Na tak malý obchod docela velký výběr zboží .