Objednal jsem si záznamní knihy A5 čistá 100 listů. Po rozbalení zásilky doma jsem zjistil, že dodali obdobné knihy, ale od jiného výrobce než jsem očekával, u výrobku na fotografii měli obdobný výrobek ale daleko kvalitnější a od jiného výrobce, přičemž výrobce v popisu vůbec neuváděli. V obchodních podmínkách mají uvedeno, že fotografie je pouze ilustrativní. Zboží jsem vrátil, peníze mi bez problémů vrátili.

• Byly zmatky s dopravou zboží. Telefonicky mi bylo v sobotu sděleno, že mi zboží vezou. Jelikož jsem nebyla doma, domluvili jsme se na pondělí. Volala jsem na uvedené číslo v sms-ce hodiny, kdy budu doma. Doručovatel o tom nic nevěděl, přijel večer, kdy jsem opět už nebyla doma, musela jsem rychle spěchat, nakonec jsem zboží obdržela. Zdá se mi špatná komunikace mezi obchodem a dopravci.

Reakce obchodu Xeropap.cz

vaše reakce na dopravu Vaší zásilky nás velice mrzí.
    Jako internetový obchod jsme Vaši objednávku odeslali do 2 dne a poté je již na dopravci kdy zásilku doveze až k Vám.
    V před vánoční době je to každý rok s dopravci složité a termíny doručení se protahují.
    Bohužel jsme o prodlení zásilky nevěděli a ani vy jste nás nekontaktovala.
    Pokud by se taková situace někdy opakovala, prosíme kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme situaci vyřešit.

Xeropap.cz