zboží přišlo celkem rychle, ale po rozbalení jsem zjistil, že koncová vidlice na 220V není pro českou republiku, ale snad pro USA. Na to jsem kontaktoval obchod a požádal jsem je ať mi doručí vidlici pro CZ. Odpověď z jejich strany byla taková, že mám na vlastní náklady zaslat vidlici která se nedá použít a oni mi pak pošlou tu správnou. Odmítám platit poštovné a tím spojené problémy za chyby druhých. Dle mého názoru neseriozní obchodník.Do dnešního dne 10.9.2016(zboží doručeno 1.9.2016) jsem nic neobdržel a ani mne nikdo z obchodu nekontaktoval.

objednané zboží bylo vyexpedováno včas, ale posláno na jinou adresu a pak nastaly problémy neb nebyl nikdo schopen a ochoten udělat cokoliv pro to abych zboží dostala na správně uvedenou adresu. Z toho důvodu bych nedoporučila tento obchod navštívit

Reakce obchodu XBox360konzole.cz

Kupující nestydatě lže! Objednávka byla perfektně bez závad splněna, zboží bylo expedováno. O celém procesu byl kupující informován jak informačními maily, tak sms české pošty o průběhu expedice. Po odeslání kupující sdělila, že je nějaký problém s dodací adresou. Ze strany prodávajícího ji byl sdělen postup jak si může změnit dodací adresu již odeslané zásilky (služba dosílka na jinou adresu). Toto kupující odmítla. Zboží bylo následně vráceno českou poštou prodávajícímu zpět. Z naší strany byla objednávka perfektně a bez závad splněna a zaslána na adresu udanou kupujícím! Je velká chyba, že zde nelze provádět hodnocení kupujících, aby byly ostatní prodejci varováni před takovými induvidui, které nejenže nepřevezmou objednané zboží, ale ještě všude na internetu sprostě pomlouvají.

• - dobrá cena

Když jsme si vybírali konkrétní výrobek tento obchod nabízel i ten samý produkt z předváděcí akce - tedy použitý a rozbalený, který byl cenově zvýhodněný, ale s kratší záruční lhůtou. Nakonec jsme si vybrali výrobek NOVÝ. Poštou nám byl doručen balíček, ve kterém bylo zboží, které nebylo zabaleno v originální balení. Zboží bylo v pořádku, bez škrábanců nebo známek poškození. Na dotaz nám bylo sděleno, že tento výrobek byl také cenově zvýhodněn (v popisu zboží při objednávce nic takového uvedeno není) a že jsme na tuto skutečnost byli upozorněni při telefonickém potvrzení objednávky. S ničím takovým jsme ale seznámeni nebyli. Je to tvrzení proti tvrzení, nicméně zboží si necháváme ale příště nakoupíme jinde.

• Bohužel mi objednané zboží došlo bez záručního listu

Reakce obchodu XBox360konzole.cz

Ke každému zboží dodáváme řádný daňový doklad, který slouží pro vyřízení případné reklamace. Žádný "záruční list" ke konzolím XBox 360 neexistuje, nevím o co kupujícímu jde ? Proč tedy zboží nevrátil, když je nespokojený ? Nechápu ...

• Při objednávce zboží bylo proklamováno, žae jako Bonus zákazník k nákupu obdrží 3měsíční předplatné XBox-Live a jednu z her. Při telefonickém potvrzení objednávky mi však bylo sděleno, že tento Bonus bohužel není skladem.... :( což zavání nekalými praktikami těchto obchodníků - klamavá reklama. Při registraci mi bylo sděleno, že konzole byla určena pro trh ve Francii.

Dodávka zboží obratem, emailová komunikace vázne, když jsem volal na kontaktní číslo, tak nikdo nebral telefon. Při potvrzení objednávky jsem se dozvěděl, že Bonus k objenávce není skladem ... (blíže viz výše). Přesto jsem zboží odebral, neboť cena byla pro mě rozhodující.

Reakce obchodu XBox360konzole.cz

Udané tvrzení není pravdivé. 3 měsíční live předplatné bylo jako související zboží (ne zdarma, ale za peníze). Při telefonickém potvrzení objednávky kupující uvedl, že souhlasí se zasláním bez live předplatného (vyprodáno) - pochopitelně s nižší cenou poníženou o cenu live předplatného.
    Proč dotyčný potvrzoval souhlas s dodávkou zboží aby pak sem mohl psát negativní recenzi na zboží které si výslovně přál zaslat - tak jak uvedl při telefonickém ověřování objednávky ? Taktéž zboží nevrátil ve 14 denní lhůtě. Zjevně jde o jednoho z prudičů, který musí za každou cenu po někom plivat. Škoda, že se zde nedají psát "recenze" na notorické prudiče ...