• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Vse dorazilo rychle, za spravnou cenu
    • Super eshop

Krasna videa na treninkove pomucky. Pomohly mi s vyberem

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zvýšili ceny
    • Nereagují na objednávky, neberou telefony

Nereaguje, telefony nebere, přeplněná schránka. Z pevné adresy se obchod odstěhoval neznámo kam. Čekám na reakci. Zboží bylo zaplaceno dopředu nákupní poukázkou. Ceny ve srovnání s konkurenci vyšší, připadá mi, že od posledního nákupu stejné zboží zdražili.

Kupoval jsem zde 2 puky, takže nic mimořádného, ale vše došlo rychle (2 pracovní dny).

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Ziadna komunikacia od predajcu ohladom dorucenia zasielky, ktora je zaplatena takmer dva tyzdne

Dlha dodacia lehota, nefunkcne telefonne cislo, po zaplateni tovaru ziadny kontakt od predajcu ohladom dodania

Zboží mám objednané žádná komunikace ,zboží jsem měla dostat 13.12 nic
    psala jsem žádná reakce.

• Zboží mi nedorazilo, nikdo nereaguje na můj email a telefon spadá do hlasové schránky která je plná.Jsem zklamaná.

Obchod nekomunikuje ani po e-mailu a tel. číslo uvedené na website hlásí plnou schránku.

• Podvodníci,kteří berou objednávky,peníze ale zboží nezašlou....když nikdo nereagoval z e-shopu,našla jsem si recenze...bohužel pozdě,nebot zboží jsem zaplatila kartou...chce podat hromadné trestní oznámení s exekucí....

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nikdo nebere telefon, je vyplej a na email nikdo neodpovida

po 3 tydnech stale nemam svoji objednavku a nevim jaky je status, tento eshop nikomu nemuzu doporucovat

• Za tovar som platila bankovym prevodom a obchod mi nedorucil tovar. Kontaktovala som ich mailom aj telefonicky ale obchod nekomunikuje. Je to banda zlodejov. Nedoporucujem nikomu! Za svoje peniaze neuvidite nikdy nic....