• Žádná komunikace se zákazníkem!

Objednávala jsem si telefon na tomto e-shopu, po deseti dnech čekání na doručení telefonu, jsem se po e-mailu ptala, co je s objednávkou. Druhý den mi přišla odpověď plná gram. chyb, že vybraný telefon není na skladě a ani nebude. Jsem velmi nespokojená.

• Před měsícem jsem si objednala zboží,nikdo se neozval,zboží nepřišlo,telefoní čísla jsem vyzkoušela snad všechny,buď jsou vypnuté,nebo je nikdo nebere.Nevím jak mám řešit situaci když si zboží koupím jinde a oni si vzpomenou že mi to za půl roku pošlou?

už nikdy více!!!!!!!!!!

• www.worldmobile.cz

Zdravim všechny, kteří dopadly jako ja a jak čtu není nas malo. Vzhledem k tomu, že nejsem z tech co si nechaji vše libit a taky jsem byl podveden touto spolecnosti, davam trestni oznameni podle §209 odst.1 a 4. pism.a podvod, kdo se chce pridat, at mi posle do mailu scan faktury a kontakt. predavam to pravnikum a rešil by jsem to jako hromadnou žalobu. [email protected]

Zdravim vsichni,Po reklamaci Satelit Dreambox nekomunikuje, reciever je již 2 měsíce pryč, na dopisy a maily neodpovídají, telefon vyvěšený nebo nikdo nebere. Dáváme podnět na šetření na Českou obchodní inspekci a zvažujeme podání trestního oznámení, neboť reklamovaný mobil je v ceně přes 7000,- Kč. a pozor nemaji jenom jedno internetovae lobchod,maji vic treba worldmobile- Hypermobil.cz -http://www.supertelefony.cz-mobilecky.cz-mobilsok.cz...... atd.atd.atd,prostjnou Firmu.

• ochota komunikovat
    • doručené zboží
    • po koupení mobilu ho zlevnily o 300 Kč xD

Objednal jsem si u nich sony ericsson g700 .. nebyl na skladě tak mě ihned po objednávce telefonicky informovaly o nejbližší době dostupnosti a toho dne mobil přišel neporušený v originálním obalu ...

• hrozná komunikace, lžou

Tak tenhle obchod je snad to nejhorší, co může být. Před dvěma měsícema jsem si objednala telefon, který měli uvedený jako skladem 2ks. Po týdnu jsem volala, zda zboží už odeslali. Řekli že ano, den předtím. Po dalším týdnu jsem volala znovu, odpověděli totéž. Dodnes zboží nemám, telefon mi neberou a na mail nereagují. Prostě něco otřesného.

• absolutně žádná komunikace se zákazníkem, chybí i číslo objednávky pro případné dohledání a storno, špatný přístup prodávajících

Objednala jsem si mobil Nokia N95, po čtyřech dnech čekání jsem se začala zajímat, kdy mi mobil dodají. Bylo mi sděleno, že není skladem, ale má přijít. Asi při třetím telefonátu, kdy jsem ztrácela trpělivost mi prodavač (cizinec) sdělil, že se mám raději obrátit na jiného prodávajícího, že telefony tohoto typu nejsou skladem. Kdyby mi tohle řekli hned ušetřila bych nervy, čas a peníze. Tenhle internetový obchod už nikdy více.

Objednávala jsem si mobil a po týdnu jsem se začala pídit po tom proč ho už nemám doma. Zavolala jsem a pán (cizinec s přízvukem) mi sdělil, že tento telefon, v barvě, kterou jsem si objednala, nemají. I když mi přešlo potvrzení objednávky tak nikdo se neozval, aby mi řekl že je jim líto ale tento nobil nemají. A na internetu měli psáno, že mají 2 ks tohoto telefonu v provedení, které jsem chtěla.

Objednal jsem si telefon C702 na netu ho maj skladem
    a doručení do 48 hodin. Houbelec s octem už jsou to 3 dny a nikdo mě nekontaktoval a telefon taky nepřišel.
    Takže jsem zklamán tím co nabízíte.

• ano
    • ne

Dobry den, telefon ktery jste uvedla nepatri nasi firme. Jinak si nedokazu vysvetlit s kterou kolegini jste mluvila. Diky
    607 222 888
    720 111 888
    728 200 200

• No prostě nic
    • Všechno

Je mi velice líto, ale svým konáním a jednáním jste ztratili zákazníka, protože na moji objednávku na telefon SE K770 i nikdo nereagoval. Dostala jsem pouze zpět informaci e mailem, kolik mobil stojí, kolik je poštovné, ale to bylo všechno. Dnes jsem kontaktovala worldmobile na tel. 732823333, bylo mi řečeno, že mi slečna včera volala, že tento typ telefonu není, i když na Vašich stránkách je tento
    telefon dostupný - 20 ks a více, prostě za to může ten, kdo spravuje Vaše stránky. Žádný telefonát ale nebyl, určitě bych měla i nepřijatý hovor. Toto jednání se ni vůbec nelíbí, jen jsem se ujistila, že Vás již nikdy nebudu kontaktovat a ani dávat doporučení dalším Vašim potencioálním zákazníkům.Sama pracuji v obchodní činnosti, ale takto bych se nikdy z zákazníkovi nechovala.JInak škoda, že musím dát alespoň ten jeden bod, protože jinak bych neodeslala nic, protože to bez toho jednoho bodu nejde. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší činnosti.

• Rychlost, cena, pohodová komunikace, seriózní přístup

Rychlá komunikace, SE P1i dodali do 24 hodin, telefon funguje, český návod součástí balení. V balení chyběl paragon. Na můj mailový dotaz přišla hbitě odpověď s omluvou, že paragon již byl poslán dodatečně. Paragon taktéž dorazil v pořádku.