• Zboží jsem nedostal je údajně na cestě, nemohu hodnotit pokud objednávka není vyřízená. Pozdě podaná zpráva o zpoždění dodávky.
  • Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• dlouhá dodací lhůta

Je to spíše překupnictví, než obchod v pravém slova smyslu. Z toho důvodu má dlouhé dodací lhůty.

Reakce obchodu WORKA.cz

Vaše negativní recenze je neopodstatněná a bohužel nás poškozuje.
    Vámi objednaná položka - otočné rameno od Güde - měla dostupnost „skladem u dodavatele“, kde máme uvedeno, že takovou položku dodáváme do 2 až 7 pracovních dnů. Vše je na eshopu transparentně uvedeno.
    Objednávka proběhla dne 6.10., doručení bylo dne 13.10., což je 6 pracovních dní. Nevidíme tedy jakékoliv pochybení na naší straně.
    Pokud by byla položka "skladem", samozřejmě ji odesíláme obratem. Bohužel není možné držet přímo skladem veškeré položky sortimentu našich dodavatelů.

WORKA.cz

• Dobrá cena, ale u mě na úkor dodané kvality
    • Dobrá komunikace obchodu co se týče zpracovávání objednávky
    • Neinformuje o stavu odeslaného zboží pokud je s ním něco v neporádku

V tomto obchodě jsem si vybral stolní vrtačku Bosch u které měli nejnižší cenu shodnou ještě s jedním obchodem, ale zde se cena ještě snížila o slevový kupón za první nákup. Tím pádem nejspíš k mé smůle vyhrál tento obchod. Bohužel mě neodradilo ani to že na mě zbyl poslední kus.
    Zpracování objednávky proběhlo naprosto výborně. Dokonce i splnili můj požadavek ohledně mnou zvoleného dne odeslání abych neměl komplikace s převzetím balíku. Tak že komunikace obchodu je opravdu dobrá.
    Dopravce GLS taky bez problému. Balík na venek absolutně bez poškození a potlučení.
    Ovšem po rozbalení transportního baleni mě čekalo nemalé zklamání. Originál obal byl dost potlučený a natržený na několika místech a originál pečeť byla zcela poškozená. Obsah balení nebylo zabaleno dle výrobce a hliníková podložka již měla na sobě otisky prstů a drobné škrábance. Čili vrtačku již někdo rozbalil, nejspíš i odzkoušel a následně vrátil nebo to byl výstavní kus. Nikdy ze zásady nekupuji rozbalené ani použité zboží byť je ponížené o jakoukoliv částku. Už jen kvůli tomu, že zboží které si koupím přes internet zásadně nevracím pokud je funkční a bez závad. O to víc mě mrzí, že obchod dodal takovéto zboží bez předchozího upozornění i když za nejspíš nejnižší cenu na českém trhu.
    Proto než si zde něco objednáte, zjistěte si v jakém stavu zboží je.
    Jelikož mě dodané zboží nevykazovalo naštěstí žádnou funkční ani jinou vadu až na ohmataný podstavec s vlasovými škrábanci tak ho nemám v úmyslu vracet. Musel bych objednat jinde a čekat co zas přijede.
    Obchod je jinak asi v pohodě. Komunikuje, zasílá info o objednávce ale já měl prostě smůlu a proto si v tomto obchodě již nic nekoupím.

Reakce obchodu WORKA.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Vámi zakoupené zboží (vrtačka Bosch) bylo umístěno na prodejně v originálních a zapečetěných krabicích. Bohužel mohlo dojít ke skutečnosti, že některý ze zákazníků krabici otevřel, aby si zboží blíže prohlédnul. Samozřejmě je naší chybou, že jsme si při balení nepovšimli například poškozené pečeti a zboží tedy více nepřekontrolovali. Za tuto skutečnost se Vám velice omlouváme. Nejedná se však o vrácené či přímo vystavené (vybalené) zboží. V takovém případě bychom Vás samozřejmě předem upozornili a informovali. Garantujeme Vám, že zboží je nové a nepoužité.

Pokud na stroji shledáte jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat a obratem s Vámi vše vyřešíme. Věříme však, že Vám vrtačka bude sloužit k Vaší spokojenosti.

Ještě jednou se omlouváme za nastalou situaci.

WORKA.cz

• v balíku byl akumulátor s poloviční kapacitou než objednaný a zaplacený

Reakce obchodu WORKA.cz

jeden z Vámi objednaných akumulátorů byl omylem ve skladu zaměněn za jiný typ. Při současném předvánočním shonu v expedici objednávek se nám vloudila chyba, za což se omlouváme. Rozhodně ale není naším záměrem zasílat Vám jiné, než Vámi objednané zboží.
    Bohužel, rovnou jste napsal negativní recenzi, aniž bychom od Vás obdrželi jakýkoliv email či telefonát a mohli s Vámi nastalou situaci vyřešit. Samozřejmě Vám nabízíme zaslání správného typu akumulátoru, finanční kompenzaci nebo jiné pro Vás vyhovující řešení.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.

WORKA.cz

• měli skladem motorovou pilu, kterou jsem rychle potřeboval
    • velmi rychlé dodání
    • neprodávají pilové řetězy k prodávaným pilám, musel jsem zvlášť jinde

U motorové pily za 9 tisíc návod pouze v polštině. Věřím, že by to vyřešili po reklamaci odkazem na stažení. Návod jsem si na webu (ne jejich) našel, nicméně na chatě v lese s internetovým signálem 1 km daleko a následným luštěním pdfka na mobilu to opravdu potěší. Trochu kontroly by to chtělo, proto nedoporučím, přestože jinak problém nebyl.

Reakce obchodu WORKA.cz

Pila by samozřejmě návod v češtině obsahovat měla, avšak nikdy nelze vyloučit chybu v balení, i když se jedná o motorovou pilu za 9 tisíc korun. Za tuto skutečnost se Vám omlouváme.
    Jsme autorizovaný prodejce Dolmar a pila je určena přímo pro česky trh. Jednotlivá balení nekontrolujeme, to vážně není v našich silách. Naopak, pokud bychom balení otevřeli, bude spousta zákazníku poukazovat na to, proč jim dodáváme výrobek ve viditelně otevřeném balení.

Nechápeme tedy Vaši rovnou negativní recenzi, při zjištění této chyby jste nás měl kontaktovat a problém bychom s Vámi obratem vyřešili. K ničemu takovému však z Vaší strany nedošlo.

Dále, pokud byste u nás poptal pilový řetěz současně s Vaší objednávkou, jsme Vám jej samozřejmě schopni u dodavatele Dolmar objednat a dodat. O takovém požadavku jste se rovněž ve Vaší objednávce nezmínil.

WORKA.cz

Po zapnutí čerpadla nesaje vodu

Reakce obchodu WORKA.cz

Bohužel nechápeme Vaši rovnou negativní recenzi, která nás značně poškozuje. Před publikováním Vaší recenze jsme nebyli Vámi kontaktováni a neměli jsme jakoukoliv možnost Váš problém vyřešit.
    Na základě této recenze jsme Vám zaslali zprávu s možnostmi řešení, tedy v první řadě vyzkoušet odstranění možné závady uživatelsky a pokud toto nebude možné, samozřejmě vše vyřešíme v reklamačním řízení.
    Jedná se o stroj, který se může pokazit, ani my toto bohužel ovlivnit nemůžeme. Avšak vždy v řešení problémů vycházíme zákazníkům vstříc.

WORKA.cz

Ma obrázku byly focena sada kleští jedna a zaslana jiná (levnější verze) ale cenově byly levnější takže si myslím že klamou zákazníky

Zákazníky rozhodně neklameme!
    Bohužel jsme od Vás neobdrželi žádný podmět (telefonát či email), že Vám byla zaslána jiná sada kleští.
    Vše bychom s Vámi vyřešili k Vaší spokojenosti.
    Rozhodně se jednalo o originální sadu kleští od výrobce KNIPEX.

• Sliby
    • Zboží je uvedeno SKLADEM, ale není skladem a slíbí že snad bude nejdříve za 3 týdny, tak byla objednávka zrušena

Pokud budete věřit slibům, tak klidně objednejte.

• Žádné
    • Všechny

Nikdy více

• Slušné ceny za kvalitní zboží.
    • Komunikace. Poslali mi jiné zboží (horší kvalitu) bez předchozí konzultace a za cenu toho dražšího a bylo to podle jejich vlastních slov úmyslně! Nicméně následné řešení situace a výměna zboží byla v pořádku a celkem rychlá a bez dalších nákladů z mé strany.

Komunikace ze strany obchodu byla na dost nízké úrovni. Jeden zástupce pomlouvá druhého a nikdo vlastně neví kdy bude zboží, u kterého je dodací lhůta 2-5 dní, doručeno. V posledním rozhovoru, který proběhl po 14 dnech od objednání,to bylo dalších 14 dní.Řídí se asi heslem: nikdo Vám nemůže dát tolik, co já Vám slíbím.

• po telefickém dotazu na stav objednávky mi bylo slíbeno "zavolám zpět za 10min"-trvá to již 5dnů ???

nikdy nepoužívat

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dorazilo použité zboží !!!

Reakce obchodu WORKA.cz

INFORMACE pro zákaníka Matla a všechny ostatní naše zákazníky - POUŽITÉ ZBOŽÍ URČITĚ NEZASÍLÁME...

Rádi Vám zašleme zboží nové, jesli se Vám něco na zboží nezdálo, nebo přišlo v poškozeném stavu.

Proč jste nás nekontaktoval(la), jestliže zboží není ve stavu, ve kterém má být, rádi Vám zdarma zašleme nové...

Prosím kontaktujte mě na tel.: 730 135 404
    Děkuji

Worka Team

• 14 dní po objednávce mi zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje

• Nalákal mě při první koupi na cenu.
    • Komunikace se zákazníkem.
    • Dlouhé dodání zboží.

Objednáte a čekáte.Po prvním mailu,kde děkují za nákup, přišel po 14 dnech druhý,jak jsem spokojený s nákupem. Zboží zatím nikde.