• dobrá cena
    • špatná komunikace při poškožení zboží

při informaci že zboží bylo poškožené, mi bylo řečeno, že musím reklamovat poškožení na poště, což bylo zbytečné, jelikož bylo jasné, že zboží bylo poškozeno při vyskladňování ze skladu.

Vážená paní ANONYM Zuzana Formanová

Zboží bylo jednoznačně poškozeno při dopravě...což se bohužel může stát.
    Dle reklamačních podmínek ČP musíte reklamaci nahlásit u na kterékoliv pobočce ČP, což jste neudělala.

Vaše hodnocení je lživé.

WegaBaby.cz

• celý nákup působí dost lacině...

Vážená paní ANONYM Vlčková z Kelče

Naše firma dodává kvalitní a ověřené zboží od vybraných výrobců.

Vaše ANONYMNÍ hodnocení hraničí s pomluvou...

Vaše hodnocení pouze ukazuje na naprostou nevěrohodnost recenzí...

WegaBaby.cz

• Zadna reakce na zadost o reklamaci prepravy u Ceske posty. Zasilk byla poste predana v pondeli 21.11. (A jako balik do ruky tedy mela dorazit druhy den), nicmene dorucena az v nedeli 27.11. a to po mych opakovanych urgencich na dodacim depu CP. Na email poslany eshopu jsem dodnes nedostala odpoved.

Vážená paní Pavla Hanusková z Říčan

Tato recenze pouze ukazuje jak je hodnocení na Heureka.cz NEOBJEKTIVNÍ....

Zboží Vám bylo odesláno z důvodu svátku druhý pracovní den, tudíž z naší strany proběhlo vše na 100%.

Prosím příště psát recenzi České poště a nedoporučovat je..

Mrzí mě, že tímto kazíte poctivou práci zaměstnanců WegaBaby.cz

Marian Blažko

• Špatná komunikace, dlouho trvá, žádná flexibilnost.Zboží dorazilo s uvedenou velikostí,ale odpovídalo o 2velikosti menší.

Do tohoto obchodu se již vracet nebudu.

Vážená paní Stehlíková z Pustiměře

Zboží jste objednala ve středu 1.6. v noci, následně 2.6. Vám bylo odesláno s doručením 3.6!!!

Minulý týden bylo na naše náklady zboží od Vás odebrané zpět. Po doručení k nám do skladu byly zkontrolované Vámi reklamované velikosti a i přes NEOPRÁVNĚNOST reklamace (zboží odpovídalo velikosti) jsme Vám vystavili dobropis a plnou částku ve výši 299,-Kč vč.poštovného jsme ihned 13.6 převedli na Váš účet(před zadáním této recenze) o tomto převodu jste byla rovněž informována!!.
    Připadá mi, že jste tuto recenzi napsala úmyslně až po potvrzení platby....

Vaše recenze NENÍ PRAVDIVÁ a bohužel neprávem poškozuje naše dobré jméno.

Team WegaBaby.cz

ja som minule nemala problem s nakupom, ale naposledy mi poslali čislo kojenecke 68 a ked som porovnala s 62 boli uplne rovnake , ale ja vzdy ked nakupim , odtrhnem vysacky a zahodim tak mi neumoznili reklamovat tovar a tak ho mam teraz zbytocne nove domna a prišla som o peniaze . je to ich chyba nech si poriadne skontroluju čislovanie , 68 body od AQUA a 62čislo su uplne rovnake , co mam ja teraz s tym robit?

Vážená paní Katarína Kvietková

Vaše neobjektivní reakce nás velice mrzí.

Vaši objednávku jsme vyřídili ve velmi krátkém termínu, udělili jsme Vám objemovou slevu, zboží Vám dorazilo nepoškozené a přesně podle Vaší objednávky.

I přes neodůvodněnou reklamaci jsme Vám navrhli výměnu zboží ZDARMA za předpokladu splnění obchodních podmínek, především vrácení nepoškozeného zboží bez známek užívání nebo opotřebování, včetně štítků s označením zboží v původním a neporušeném obalu.

Napsala jste, že jste ze zboží odstranila identifikační štítky, čímž došlo k porušení obchodních podmínek. Určitě by jste si také nekoupila zboží s ustřihnutými štítky....

WegaBaby.cz

Dorazilo iné zboží, ako ktoré bolo objednané a vyfakturované. Veľkosť oblečenia bola správna, ale malo iný vzor, ako som objednala. Popisky na štítkoch uvádzali niečo iné ako faktúra k objednávke.

Vážená paní Zápotocká
    Vaše hodnocení nás velice mrzí.

Veškeré změny v objednávce byly s Vámi konzultovány.
    Pokud i přesto došlo k záměně, stačilo pouze napsat nebo zavolat a obratem bychom zboží vyměnili.

team WegaBaby.cz

• Objednala jsem si matrace, které měly být dárek. Obchod mi po půl dní objednávku stornoval, s informací, že se zbozi je vyprodáno. Na další dotazy už pak nereagoval!!!!!!!!!!!!! Po nahlédnutí další den do eshopu měli opět matrace ve stejných kusech v nabídce. Asi tam mají pěkný bordel. Otřesné jednání se zákazníkem.

Vážená paní Novotná
    Vámi objednané matrace byly ve výprodeji za velmi výhodnou cenu v omezeném počtu.
    Bohužel byly vyřízené objednávky zadané před Vámi a na Vás už nezbylo.
    O této skutečnosti jsme Vás informovali jak emailem tak i telefonicky. Není pravda, že jsme na Vaše dotazy nereagovali.
    Zboží jsme ihned po vyprodání stáhli z eshopu, nejspíš jste neměli zaktualizovanou stránku.

Nastalá situace nás mrzí, objednávky vyřizujeme podle data a času objednání.

Team WegaBaby.cz

• Objednavala jsem povleceni pro miminko, je psano 3-dilna souprava s nebesami, ale nebesa jsem zadna neobdrzela!

Vážená paní Toronská

Popis produktu:
    Dětská souprava do postýlky 3-dílná s obrázky. Obsahuje povlečení na polštářek cca 40x60 cm + povlečení na peřinku cca 120x90 cm a mantinel cca 31x175 cm. Materiál 100% bavlna.
    V popisu není uvedeno s nebesy!
    viz: http://www.wegababy.cz/cz/29851-3-dilne-lozni-povleceni-new-baby-90-120-cm-bezove-s-medvidkem.html

Pokud jste si to objednala omylem, můžete nám samozřejmě zboží vrátit.

Takové nepravdivé recenze nás bohužel neprávem poškozují.

WegaBaby.cz

• zboží objednané přišlo v jiné barvě než jsem si objednávala(dupačky místo hnědé modré-hrací deka jiná než na obrázku)

Vážená paní Jarkovská.
    Pokud došlo k záměně zboží, tak bychom se samozřejmě postarali o výměnu. Bohužel jste nás ale o této skutečnosti nijak neinformovala. Máme skladem cca 50 tisíc položek a chyba lidského faktoru se nedá nikdy vyloučit.
    Za pochybení v expedici se velice omlouváme.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží mi bylo při expedici zaměněno. Místo původních body mi poslali trika. Na zaslaný email o této chybě nikdo již neodpověděl. Nyní si již myslím, že záměna byla záměrná a obchod se spoléhal na to, že zboží nebudu chtít vrátit. Nedoporučuji.

Dobrý den paní Kajzrlíková
    Ano, bohužel došlo chybou skladníka k záměně. V žádném případě se nejednalo o úmysl, máme na skladě cca 15000 položek a tudíž chyba lidského faktoru je možná. Email jste poslala v pátek odpoledne a tudíž na něj již v pracovní době nikdo nestihl odpovědět. Zboží samozřejmě vyměníme.
    Za pochybení skladníka se omlouváme.