• Kvalitni zbozi, prizakaznicky pristup, zajem o zakaznika
    • Spoluprace s PPL. Nemam rad ppl, protoze byli neprijemni, nedodali vcas zbozi a nebyt neustaleho bombardovani, nevim, jestlj by ho vubec dodali

Urcite kupujte. Jsou prijemni a spolehlivi. Nemam vytek co se tyce obchodu. Jen bych doporucil zmenit dopravce...

• ponuka oblečenie, ktoré nie je v každom obchode, rýchlosť dodania ma milo prekvapila

z objednávky 2 výrobků byl doručen pouze jeden, vyfakturovány byly oba. Nicméně po upozornění na tuto skutečnost, byl chybějící kus obratem doručen.

• Pekný tovar,hlavne kvalitný materiál.
    • Preto som si vybrala tento obchod,lebo nie sú šatečky tuctové čo dostante na každom rohu.
    • Ja som mala problèm s veĺkosťami. Keď som vyberala veĺ.,vždy sa veľkosti prehodili na tú poslednú veľkosť,ktorù som vybrala.

Aj,keď sa mi veľ. nepasovala,rýchlo mi to vymenili.

• Špatná komunikace, dlouho trvá, žádná flexibilnost.Zboží dorazilo s uvedenou velikostí,ale odpovídalo o 2velikosti menší.

Do tohoto obchodu se již vracet nebudu.

Vážená paní Stehlíková z Pustiměře

Zboží jste objednala ve středu 1.6. v noci, následně 2.6. Vám bylo odesláno s doručením 3.6!!!

Minulý týden bylo na naše náklady zboží od Vás odebrané zpět. Po doručení k nám do skladu byly zkontrolované Vámi reklamované velikosti a i přes NEOPRÁVNĚNOST reklamace (zboží odpovídalo velikosti) jsme Vám vystavili dobropis a plnou částku ve výši 299,-Kč vč.poštovného jsme ihned 13.6 převedli na Váš účet(před zadáním této recenze) o tomto převodu jste byla rovněž informována!!.
    Připadá mi, že jste tuto recenzi napsala úmyslně až po potvrzení platby....

Vaše recenze NENÍ PRAVDIVÁ a bohužel neprávem poškozuje naše dobré jméno.

Team WegaBaby.cz

• přehled zboží
    • -------

• Pekné vecičky za dobré ceny
    • Žiadne

Pekný tovar za dobré ceny, tovar bol dodaný veľmi rýchlo, napriek tomu že som zo Slovenska

• Jednoduché a kvalitné nakupovanie.
    • Žiadne.

Obchod doporučujem, veľký výber všetkého čo je potrebné pre miminká, dobrá komunikácia s pracovníkmi.

• rychlé vyřízení objednávky

rychlost
    velký výběr zboží
    profesionální jednání

• pohodlne nakupovanie z domu
    • tovar zodpovedá popisu a kvalite
    • žiadne

nakupovanie v tomto obchode doporučujem, tovar je kvalitný

Dobrý den
    Děkujeme za Vaší recenzi.
    Velice si ji vážíme.
    team WegaBaby.cz

ja som minule nemala problem s nakupom, ale naposledy mi poslali čislo kojenecke 68 a ked som porovnala s 62 boli uplne rovnake , ale ja vzdy ked nakupim , odtrhnem vysacky a zahodim tak mi neumoznili reklamovat tovar a tak ho mam teraz zbytocne nove domna a prišla som o peniaze . je to ich chyba nech si poriadne skontroluju čislovanie , 68 body od AQUA a 62čislo su uplne rovnake , co mam ja teraz s tym robit?

Vážená paní Katarína Kvietková

Vaše neobjektivní reakce nás velice mrzí.

Vaši objednávku jsme vyřídili ve velmi krátkém termínu, udělili jsme Vám objemovou slevu, zboží Vám dorazilo nepoškozené a přesně podle Vaší objednávky.

I přes neodůvodněnou reklamaci jsme Vám navrhli výměnu zboží ZDARMA za předpokladu splnění obchodních podmínek, především vrácení nepoškozeného zboží bez známek užívání nebo opotřebování, včetně štítků s označením zboží v původním a neporušeném obalu.

Napsala jste, že jste ze zboží odstranila identifikační štítky, čímž došlo k porušení obchodních podmínek. Určitě by jste si také nekoupila zboží s ustřihnutými štítky....

WegaBaby.cz

• Nema

Mrkněte do obchodu a uvidíte ze budete spokojený za mě doporučuji

• Rychlost dodání, zboží odpovídá údajům, pouze chybí info o rozměrech oblečků, velice kvalitní materiál, doporučuji.
    • Pouze mi chyběly údaje o délce dětských oblečků, někde byly uvedeny, někde ne.

• velmi pekne a kvalitne veci

najvyssia spokojnost,urcite budem nakupovat znova

• ceny a sortiment

Jediné menší mínus shledávám v drobných odlišnostech ve zboží, na které je ale zároveň upozorněno u každého konkrétního zboží na e-shopu (např. jiná výšivka na košilce, jiný vzor apod.), ale to jsou pouze drobnosti.

• Rychlost, ochota a spolehlivost.

Rychlost ochota a spolehlivost.

• Nakoupili jsme dětské odráželo, protože cena včetně dopravy byla nejvýhodnější

E-shop mohu jen doporučit, rychlé dodání, dobrá cena

Výborný, rychla dodávka, vyborna komunikace

• Dobré ceny
    • Žádně

• osobní komunikace po emailu a individuální domluvu

spousta dobrých věcí a dobré peníze