• 12 dní a stále nic nemám. Bez vysvětlení

dní a stále nic nemám. Žádný kontakt ani vysvětlení

• Prodejce nekomunikuje, nedostupný kontakt.

Baterie nepasovaly do hodinek.

Jiz zde nenakoupim, zbozi bylo skladem, ale bylo odeslano po 6ti dnech.
    Za me je to opet obchod, co pise, ze ma zbozi skladem a pak nekde objednava, jinak si tak silenou dodaci lhutu neumim vysvetlit.
    Po 3 dnech jsem psala email, proc me jeste nebylo zaslane zbozi skladem a nikde neodpovidal.

Reakce obchodu AQUAPRO

Byla to naše chyba, měli jsme tady jarní prázdniny a omezený provoz.

• Inzerují zboží skladem s dodáním do 2 dnů, po čtyřech dnech napsali, že zboží nemají a bude až za další týden. Od objednávky uběhlo 11 dní a zboží stále nemám.

• široký sortiment
    • nízké ceny
    • zboží avizované skladem, ale jedná se o externí sklad dodavatele
    • špatná komunikace
    • neznalost občanského zákoníku

Objednávku jsem emailem zrušil z rodinných důvodů po zaplacení, ale před jejím odesláním. Vycházel jsem z informace, že zboží je skladem a že tak eshopu vzniknou minimální škody administrativního charakteru.
    Prodejce mne kontaktoval telefonicky a dotazoval se na důvod odstoupení. S omluvou jsem mu vše vysvětlil a domluvili jsme se na vrácení celé částky. Zajímavý moment nastal následující týden, kdy mi přišlo avízo od přepravce, že mi zásilku veze. Opět jsem kontaktoval prodejce i spedici s tím, že je objednávka stornovaná a že ji nepřevezmu. Přepravce pak vrátil balík odesilateli. Stane se, ale to už je věc prodejce.
    V následujících čtrnácti dnech se nic nedělo, tak jsem prodejce opět kontaktoval emailem i telefonicky, kdy mi potvrdil, že vrácení peněz je v běhu a emailem mi příjde dobropis. Za 2-3 dny skutečně přišel, ale ponížený o poštovné. Vyzval jsem písemně prodejce k opravě s odkazem na předchozí domluvu. A zase se chvíli nic nedělo. To už jsem byl z celé záležitosti nervozní a pohrozil jsem udělením negativní recenze a dalšími kroky. Netrvalo dlouho a přišla odpověď, že ještě mohu být rád, že se jedná pouze o odečtení poštovného, že v obchodních podmínkách je poplatek 200kč.
    Trval jsem na svém a tak skoro měsíc od zrušené objednávky, která neměla být ani expedována mám celou částku zpět.
    Je škoda, že záležitost, která mohla být vyřízena za 3 dny a k oboustranné spokojenosti, kdy bych rád udělil pozitivní komentář, se vlekla skoro měsíc a vyvolala oboustranné emoce.
    Jsem ale rád, že jsme se nakonec dokázali domluvit a přeji tomuto eshopu už jen spokojené zákazníky.

Reakce obchodu AQUAPRO

Tento klient byl opravdu specifický, objednal si zboží, zásilku jsme s ním konzultovali, zaplatil ji předem. Po odeslání zásilky se ohradil že ji zrušil, požadoval ihned peníze zpět...zásilku odmítl převzít..problém jsme řešili, účetní vystavila Dobropis, s takovýmto "klientem" jsme se nesetkali po celých 15 let fungování firmy! Pán zřejmě neví co chce...závěr si udělejte každý sám, viz, hodnocení našeho shopu u ostatních klientů. AQUAPRO

• - Možná potenciální sortiment zboží (pro potápění).
    • - Neaktuální informace na webových stránkách,
    • - př.: Píší ,,skladem", ale ve skutečnosti bylo zboží vyprodáno.

Jednal se o můj první nákup v tomto obchodě. Objednal jsem si nůž na potápění a byl ,,skladem", ale za 2 dny mi napsali, že byl vyprodán a přijde až za měsíc. Mohlo se jednat o shodu okolností, ale na základě této zkušenosti nemohu Váš obchod doporučit.

Reakce obchodu AQUAPRO

vážený zákazníku, vámi objednaný produkt se vyprodal a systém nabídky zboží skladem eshopu ještě neprovedl aktualizaci, velice se vám omlouváme , ale z tohoto důvodu jsme nemohli vaši objednávku uspokojit.

• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu AQUAPRO

Zboží, které jste si objednala bylo na objednávku. U této položky bylo uvedeno, že není skladem. K dodání do cca 12 dnů.