Zboží došlo poškozené

Dobrý den.
    Proběhlo oznámení, že máte zásilku poškozenou.
    Poté vzájemná komunikace a návrhy řešení.
    Vaše ujištění ve 2 emailech a telefonicky, že to pro Vás není problém, reklamovat ani jinak řešit nechcete a chápete, že to bylo ze strany přepravce.
    Mrzí mě Vaše nespokojenost s naším obchodem, nevím co jsem mohla udělat víc.
    za wasco.cz - Iva Hrabcová

Má objednávka nebyla ani po 14ti dnech vyřízena, zboží mi nebylo doručeno.

Dobrý den.
    Mrzí nás Vaše nespokojenost.
    U zboží je uvedena dostupnost na DOTAZ.
    Několikrát jsem se Vás pokoušela bezúspěšně kontaktovat.
    Uvedený telefon v objednávce hlásí stále obsazeno a na email nikdo nereaguje.
    za wasco.cz Iva Hrabcová

• Špatná domluva s dispečerkou u které jsem si zboží objednala

U dispečerky jsem si objednala zboží s tím, že si ho mohu vyzvednout v Alza boxu. Bohužel mi dispečerka nesdělila že tam mohu platit pouze mobilem. Mým mobilem platit nemohu, tak jsem musela objednávku ZRUŠIT. Jiná možnost nebyla.

Hezký večer.
    Objednávka byla učiněna přes shop ne telefonicky, jak je uvedeno.
    Na Váš podnět doplním do informací za dopravce, že v ALZA BOXU lze platit pouze kartou.
    Objednávka se vrátila nevyzvednutá a je škoda, že o nesnázích s platbou se dozvídáme až 14 dní od odeslání.
    Znovu prosím - pokud máte jakékoliv komplikace s objednávkou, zavolejte nám.
    Rádi Vám pomůžeme.
    Iva z wasco.cz

Obchod nabízí zboží levněji, ale pozor. Neuvádí do kdy je zboží možné užívat. Dle návodu na koníčka do 100 kg stačí jedna kostka denně, tj. 270 dní, tedy do půli července 2023. Na obalu je uvedeno nepoužívejte prošlé zboží. Na krabici je uvedeno 05/2023. Je zřejmé, že 45 kusů nestihnete použít.

Dobrý den.
    Uvedu Vaše upozornění na neuvedení do kdy je možné zboží užívat na pravou míru !
    Vámi objednané balení obsahuje 90tbl. tz 90 dní - 3 měsíce.
    pro 100kg koně spotřeba cca do poloviny 01/2023, exspirace výrobku do 05/2023.
    REZERVA k použití ještě 4 měsíce.
    za WASCO - Iva Hrabcová

• Hrube chovani dovozce

Kupujte s primym vyzvednutim, dopravce je arogantni

• zboží zatím nedošlo

Reakce obchodu Wasco.cz

Dobrý den. Ano zboží nedorazilo. Objednávka s platbou předem , stále čeká na platbu předem.
    Stačil jeden telefonát a zjistili jsme, že objednávka byla uhrazena se špatným VS.
    Není opravdu v mých silách ručně kontrolovat všechny platby jestli náhodou nepatří jinam. Stát se může cokoliv, jsme lidi - ne stroje. Opět a znovu PROSÍM, nečekejte až na dotazník, že je něco s Vaší objednávkou špatně.
    Zvedněte telefon, napište - pohledáme, dohledáme. Iva z wasco.cz

• Vědomě opožděné odeslání zboží a s tím spojené ohrožení velmi závažně nemocné feny

Zboží, které bylo objednáno a zaplaceno ve čtvrtek večer a mělo být odesláno v pátek bylo přes důvodné a včasné prosby odesláno až v pondělí odpoledne a tak došlo až v úterý pozdě odpoledne

Uvedu fakta.
    Vaše objednávka dorazila v pátek / 13/03/2020 08:49:58 .
    V 8:55 jsem vás telefonicky kontaktovala, že je již dostupná pouze zásilkovna na odeslání, tuto možnost jste odmítl ! Následný váš telefonát s tím, že granule vám do pondělí vystačí. V pondělí jsem dle dohody tedy odeslala.
    Iva z wasco.cz

• dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu Wasco.cz

Dobrý den. U každého zboží máme uvedenou dostupnost, aby byl zákazník předem informován kdy zboží dorazí. U Vámi objednaného je 7 pracovních dnů u nás - takto zboží dorazilo a ještě týž den bylo expedováno. Iva z wasco.cz

• Ceny
    • Měli se ozvat ohledně doručení, nikdo se neozval a už asi ani neozve

Reakce obchodu Wasco.cz

Dobrý den, Vaše objednávka ze soboty (20.10.), byla ihned v pondělí (22.10.) expedována a v úterý (23.10.) doručována. Termín doručení Vám nevyhovoval, což chápeme, a proto řidič předal zásilku ještě ve středu 23.10 na PPL shopu. Vaše stížnost na "nedoručení" dorazila až v pátek (26.10.) odpoledne a ihned jsem Vás kontaktovala s nabídkou kompenzace za Vaši případnou cestu do PPL shopu pro zásilku! Nabídku jste odmítl s podmínkou, že pouze dovoz nebo již o zboží nemáte zájem. Toto pondělí jsem zadala žádost na opětovné doručení. Dnes řidič balík vyzvedl na znovu doručení. Slíbila jsem, že se ozvu jak budu mít termín doručení, souhlasil jste. Termí v tuto chvíli ještě od PPL stále nemám. Iva z Wasco

• Zboží mi nebylo doručeno, při reklamaci neochotná komunikace a požadavek na platbu předem!!

Neochotnou komunikaci nevyváží ani nízká cena!

Reakce obchodu Wasco.cz

Dobrý den. Zboží jste si objednal v pátek 7.9 a ihned bylo expedováno ,v pondělí 10.9 bylo na výdejním místě, 17.9 se nám vrátilo zpět jako vratka - nevyzvednuto.
    Pokud je jakákoliv komplikace vždy se snažím to s dopravcem řešit, reklamaci, že nemáte balík jste volal po 11 dnech od odeslání. Upozornění, že úložní doba je 7 kalendářních dní vidíte jak při výběru dopravy, tak i v potvrzení oobjednávky.
    Požadavek na platbu předem máme u všech zákazníků - pokud se nám již jednou zboží na dobírku vrátí zpět.
    Iva z Wasco

• Obdržela jsem jinou láhev, než li jaká byla vyobrazena v nabídce. V poloze vleže protéká, když z ní chci vymačkat vodu, aby se pes napil, musím vynaložit velké fyzické úsilí, voda v tu chvíli téměř neteče.

Očekávala jsem, že obdržím vyobrazené zboží, se kterým mám velmi dobrou zkušenost. Tento internetový obchod byl jediný, který tuto napájecí láhev pro psa nabízel. Velice jsem se zklamala. Vhodila jsem peníze.

Reakce obchodu Wasco.cz

Dobrý den. U výrobku je uvedeno , dle nabídky výrobce, a že foto je pouze ilustrativní. Zboží jste si převzala 23.8 , stačilo napsat nebo zavolat, že Vám nevyhovuje a není podle Vašich požadavků vždy je řešení. O Vaší nespokojenosti jsem se dozvěděla 3.9 z veřejného hodnocení . Byla Vám nabídnuta výměna nebo vrácení. Iva z Wasco

Zboží Nutri Horse Chondro tbl 3kg, které mi dorazilo, má pouze 7 měsíců před uplynutím exspirační lhůty. Nové balení má mít dle výrobce 18 měsíců. Za tohle, milý obchode, palec dolů.

Reakce obchodu Wasco.cz

Dobrý den. Za 29 let co jsem v obchodě se mi ještě nestalo, aby mi dorazilo čerstvě vyrobené zboží.
    I výrobce prodává zboží od nejstarší výroby .
    Tohle konkrétně dorazilo - přímo od výrobce. A na obchodě mi leželo přesně týden .
    Pokud jste byl nespokojen se lhůtou a stačilo zvednou telefon nebo napsat, že Vám nevyhovuje ! Težko se mi něco řeší, když se to dozvím 14 dní od nákupu a až z veřejného hodnocení.
    Výrobce jsem kontaktovala, a i přes to, že zboží má více jak 1/3 exspirační lhůty je ochoten Vám jej vyměnit.

za Wasco - Iva Hrabcová

• PPL nefunguje !!!!

Reakce obchodu Wasco.cz

Dobrý den. Objednávka 11.1 odesláno ještě tentýž den. Mrzí mě, že se o problému s přepravcem dozvídám až 22.1 a opět až hodnocení zde. Iva z Wasco

Je to již 12 dnů od objednání a zaplacení a nic.

Dobrý den.
    Objednávku jste učinil 22.11, platba převodem na účet. 24.11 bylo Vámi objednané zboží řádně odesláno, včetně informačního meilu o odeslání a s číslem balíčku. Ten jste obdržel, jak jste mi potvrdil v telefonním hovoru. Že balík nedorazil na výdejní místo zásilkovny jsem se dozvěděla až z Vaší recenze! Přitom stačilo jen zavolat nebo napsat, že zboží nemáte. A řešila bych to stejně tak jak jsem Vám dnes v telefonu řekla, balík Vám pohledám, pokud se ztratil zašlu nové zboží. Vše je o komunikaci.
    Iva z Wasco

Zboží jsem zaplatila a vůbec nepřišlo rozhodně nedoporučuji!!

Reakce obchodu Wasco.cz

Dobrý den. Objednávku jste učinila 11.11. Vámi zaplacena 14.11 a také 14.11 od nás odešla. 15.11 doručována. Že vznikl problém s přepravcem a balíček nemáte jsem se dozvěděla dnes 22.11 a to z této recenze. A pak až jste napsala meil, že nemáte zboží. Stačilo zavolat - vždy jakýkoliv problém řeším ! Iva z Wasco

Doplnění: ihned po Vašem meilu 22.11 zjištěno telefonicky, že balík je od 16.11 určeném výdejním místě, pouze byl problém v načtení zásilky. 23.11 Vám byla zásilka v pořádku předána na výdejním místě.

• Dodaci lhuty
    • Volba dopravce

Nekupujte před Vánocemi!!!

Dobrý večer.
    Vaše objednávka 4.12. ve 23:28 od nás odesláno 14.12., od 16.12 čeká na převzetí.
    O nedostupnosti zboží jsem Vás informovala a nabídla stornování. To jste nechtěl a poté jste mi písemně potvrdil, že souhlasíte s pozdějším odeslání zboží a nemáte s tím problém! Zaslala jsem Vám 1,5kg stejného krmiva navíc v hodnotě 299,- zdarma jako omluvu za nemožnost dodání zboží ihned.
    Udělala jsem maximum pro vyřízení Vaší objednávky.
    za Wasco - Iva Hrabcová

• Chtěla jsem zrušit objednávku, protože mi králíček umřel. Obchod semnou ale nekomunikoval a i přes to objednávku odeslali

Reakce obchodu Wasco.cz

Dobrý den.Objednávka vytvořena 28.2. 2016, peníze o Vás dorazily 29.2.2016, zásilku jsem ihned odesílala a z Vašeho meilu je zřejmé, že zpávu o tom, že balíček je již na cestě k Vám jste v pořádku obdržela. A meil od Vás, že chcete objednávku zrušit dorazila až 1.3. ve 13.26 ! Několikrát jsem se s Vámi pokoušela telefonicky spojit, ale telefon nikdo nezvedal. Uvádějte prosím pravdivé informace ! Iva Hrabcová

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• rychlá služba
    • rychlá doprava
    • nemohla jsem při převzetí zboží platit kartou

ve vašem obchodě jsem našla požadované zboží, proto ta objednávka
    ale bohužel, jsem nespokojená, jelikož mi byla doručená objednávka jiná než jsem požadovala a to je velká chyba.
    věřila jsem, že konečně koupím to, co tak dlouho sháním, škoda
    a to je důvod, proč nedoporučují ostatním zákazníkům

Reakce obchodu Wasco.cz

Dobrý den. Objednala jste si u nás VL FERRET COMPLETE 750g - doručili jsme vám VL FERRET COMPLETE 750g tz. Vámi objednané zboží. V našem telefonickém rozhovoru jste mi odsouhlasila, že jste dostala to co jste si objednala, ale fretky Vám krmivo nežerou ! Stačilo tedy zvednou telefon nebo napsat meil, že uvedené krmivo jim nevyhovuje a zbytek vrátit. Vše je o komunikaci. A velmi nás mrzí, že se o Vaší nespokojenosti dozvíme až zde z veřejného hodnocení a to po 11 dnech od doručení.
    Ve výše zmíněném tel hovoru jste uvedla, že důvodem Vaší nespokojenosti nejsou služby obchodu, ale to, že krmivo Vašim fretkám nechutná a proto nás ostatním nedoporučujete. za Wasco - Iva Hrabcová

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.