• použití dopravy od DPD

Obchod celkem v pořádku ale měli by se zamyslet nad dopravcem společnost DPD to je jedna velká katastrofa společnost nekomunikuje a ani neodpovídá na e-maily tři dny vozí zboží než ho doručí ráno kurýr zboží naloží a večer ho vrátí do depa neskutečný na jejich stránkách se dozvíte že kurýr ma zboží naložené a že ho veze ale nevíte kdy ho dovezou u mě to trvalo 3 dny opravdu společnost k pohledání.

• zboží bez starostí, rychlé dodání
    • nevím o žádných

Neváhejte a nakupujte, super přístup, dobrá kvalita v případě potřeby i odborný výklad a pomoc obratem.

• Přijatelné ceny.
    • Široká nabídka zboží.
    • Žádné

Našla jsem zde přesně to,co jsem potřebovala za dobrou cenu.Zboží bylo doručeno rychle.Byl zde jen jeden malinkatý problém,který se může stát každemu a který obchod okamžitě bez problémů vyřešil. Mohu jen vřele doporučit.

• rychlost a přehlednost nabídky
    • neuvědomuji si

mohu jen doporučit

• Odborné zacvičení, proškolení,včasnost.
    • nevím o žádných

• Vyborne ceny
    • Spolehlivost
    • Platba za dopravu i pri vyssi castce
    • Mobilni telefon nikdo nezveda

Urcite doporucuji, velice rychle dodani (do 2 dni po cele CR).

• Všechno zboží je deklarováno skladem, ale ve skutečnosti není.
    • Jako kontaktní údaje v potvrzení eshop uvádí telefon na bývalého zaměstnance.

Objednal jsem průmyslový vysavač, který měl být "Skladem". Po dvou dnech kdy se nic nedělo a několika marných pokusech se dovolat, jsem zjistil, že telefon uvedený v potvrzení objednávky je na slečnu, která tam již nepracuje. Naštěstí mi ochotně dala správný kontakt.
    Ve firmě mi pak sdělili, že vysavač je sice "Skladem", ale museli ho objednat, bude dnes nebo možná zítra a pak mi ho pošlou.
    Oznámil jsem tedy zrušení objednávky a po výměně názorů se zástupcem firmy, který byl zjevně nespokojen s tím, že by mu mělo konečně zůstat aspoň nějaké zboží skladem (už ho objednal u dodavatele) jsme si vzájemně sdělili, že už mi nic neprodá a já od něj nic nekoupím.

To doporučuji i ostatním....

Na hadicích neodpovídají koncovky.

• PŘEHLEDNOST
    • DOSTUPNOST
    • ŽÁDNÉ

VELMI DOBRÝ

• Přes portál Heureka cena 9500, v obchodě 10500 Kč. Zajímavé.

Ceny se mohou výrazně měnit z minuty na minutu.

Reakce obchodu wap-treservis.cz

Vzhledem k novému centrálnímu ceníku dochází k přeceňování zboží u všech prodejců..

• Nevím, vybrala kvůli tomu že má servis na tento druh vysavače
    • Nelze platit kartou. Jen na účet.

Zboží dorazilo. Přála bych rychlejsi dodání, dovoz zpoplatněn a tak dlouho to je mínus. Nevěděla předem o dne kdy přivezou. Mohlo se stát že nikdo by nebyl doma. Asi by museli jet 2 x? Nebo?

• odpověď na objednávku a informace vyžádané o zboží a o dodání zboží zaslány obratem
    • dobrá cena
    • rychlé dodání vybraného zboží

doporučuji nákup v tomto e-shopu
    nákup proběhl k naší naprosté spokojenost

• rychlé zaslání vybraného zboží
    • okamžitá odpověď na objednávku a informace o zaslání
    • dobrá cena

doporučuji nákup v tomto e-shopu
    vše proběhlo k naprosté spokojenosti

• Jsem maximálně spokojena,rychlé vyřízení mé zakázky,bez problémové doručení a spokojenost s výběrem zboží.
    • I s cenou jsem byla velmi spokojena,určitě zase navštívím tento obchod.Doporučuji i telefonický kontakt,příjemná komunikace a dobré doporučení výrobku.

Určutě doporučuji tento obchod

• Dobrá komunikace. Zaslání - tak akorát. Nikdo nečeká, že vám extraktor pošlou stejně rychle jako telefon z Alzy. Ve výsledku - SPOKOJENOST.

SPOKOJENOST

• Pekne ceny, bezproblemovy obchod.

Bezproblemovy obchod.

• slušné ceny
    • dostačující sortiment
    • vysoká cena za dovoz

K obchodu nemám připomínky.Doporučil bych vyřešit cenu za dovoz.Inspiraci hledejte u jiných internetových obchodů.Pozitivně působí na rozhodnutí o koupi zboží,bezplatný dovoz i při nepatrném zvýšení ceny za výrobek.

• špatné cený u nabýzeného zboží, dlouhé dodání zboží

ŠPATNÝ - rozhodně jinde lepší