• Drahota

Reakce obchodu KOH-I-NOOR WALDES

Bohužel, děláme co můžeme.

• Rychlé vyřízení

Děkujeme Vám :-)

Jediný obchod, kde jsem našel co jsem potřeboval

• Rychlá dodavka

Děkujeme Vám :-)

Všechno bylo rychle připravené, možnost vyzvetnutí na prodejně blízko zastávky, přijatelná cena za množství. Spokojenost s nákupem.

Děkujeme Vám :-)

• velký výběr galanterie, dobré ceny

Děkujeme Vám :-)

• Maximálně rychlé vyřízení.

• Vše v pořádku.

• Široký sortiment
    • Přehledný e-shop
    • Rychlost vyřízení objednávky

• Možnost využití slevových kupónů
    • Možnost osobního odběru v kamenné prodejně
    • Nákup kvalitního zboží přímo od výrobce
    • Výběr barev přízí ze vzorníků na e-shopu je problematický, již po několikáté se mi stalo, že barva neodpovídala skutečnosti a naposledy jsem si některá klubíčka dokonce nevzala, neboť odstíny barev byly jiné.
    • Není možné příze vrátit ani vyměnit
    • Některé prodavačky v kamenném obchodě, kde je možný osobní odběr nejsou příliš vstřícné a ochotné.

Obchod jako takový je výborný a prodává kvalitní zboží, mohu ho doporučit, výhrady jsem shrnula výše.

Reakce obchodu KOH-I-NOOR WALDES

Děkujeme Vám za hodnocení a to včetně Vašich výhrad. K výběru barev můžeme říci jen to, že je přebíráme od výrobců, sami klubíčka nevyrábíme, může se stát že barva na monitoru vypadá jinak. Vracení přízí bohužel není možné, akceptujeme ho pouze v originálním balení, to se ale vyskytuje jen ve velkoobchodě 10/15/20 klubíček v balení. Důvodů je několik, od hygieny až po šarži klubíček. Jednotlivá klubíčka nebereme zpět ani z galanterií, kam je dodáváme. Velmi nás mrzí že jste si nesedla s prodavačkami, většinou si nás zákazníci chválí právě za ochotu, tak možná nebyl dobrý den. Děkujeme Vám, snad příště budeme lepší.

• Vstřícné jednání
    • Doporučuji

Děkujeme Vám :-)

• Jsou nesmírně laskavý a rychlí, vždy mi pomůžou ze sortimentem, který potřebuji a v Třinci není.

Jsou nejlepší v jejich laskavosti a ochotou pomoct lidem, kteří jako já se nedokážou orientovat v nakupování přes mobil. Vážím si jejich pomoci. Děkuji.

Reakce obchodu KOH-I-NOOR WALDES

Moc Vám děkujeme za hezké hodnocení :-)

Milovaná klasika, rychlé dodání.

Děkujeme Vám :-)

• Vše perfektní - mohu si zboží před zaplacením prohlédnout a vyhnu se tím případnému vracení
    • Výborná dopravní dostupnost prodejny

Nevidím žádnou

Děkujeme Vám :-)

Do prosince nebyl s objednávkami problém, do tří dnů byly na místě, ale to co je letos????!!!!!
    Před 6 dny jsem dělala objednávku a dodnes není žádné info v jaké fázi se objednávka nachází. Jsem galanterie, takže na to zboží čekají zákazníci.

Reakce obchodu KOH-I-NOOR WALDES

Dobrý den, je potřeba si uvědomit, že píšete recenzi jako koncový spotřebitel, ve skutečnosti jste ale firma, velkoobchodní zákazník. Náš vztah se neřídí občanským, ale obchodním zákoníkem, a tam jasně platí, že pokud máte neuhrazené faktury po splatnosti, žádné další objednávky neodesíláme. 17.2.23 jsme byli v telefonickém kontaktu, kde jsme Vás informovali o Vašich neuhrazených fakturách. Zaznamenali jsme z Vaší strany sice úhradu jedné z nich, ale do dnešní doby nejsou uhrazené všechny a zboží je stále na stopce.

Rychlé vyřízení.

Děkujeme Vám :-)

Vyzvednutí již druhý den od objednání!!! :-)

Reakce obchodu KOH-I-NOOR WALDES

Děkujeme Vám za hodnocení :-)

Výborné

Děkujeme :-)

• vyhovující šířka sortimentu, spolehlivost