vše v naprostém pořádku, vřele doporučuji dalším zákazníkům

Hezký den,

děkujeme za vaše milé hodnocení a těšíme se na další vaši objednávku.

www.vyspimese.cz

perfektní komunikace a bleskové dodání zboží, děkujeme

Pěkný den,

děkujeme za vaše pozitivní hodnocení, které nás velmi potěšilo. Moc se těšíme v budoucnu na další vaši objednávku.

• výběr, cena, komunikace

Výběr, cena, komunikace, přístup k zákazníkům

Hezký den,

děkujeme za vaše hodnocení. Věříme, že vaše objednávka nebyla u nás poslední.

• výběr

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za vaše hodnocení na náš obchod. Těšíme se na další vaši objednávku.

• Zboží přišlo v pořádku

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za vaše doporučení. Jsme rádi, že všechno je v pořádku. Věříme, že vaše objednávka nebyla u nás poslední.

www.vyspimese.cz

Super jednání - po vytvoření objednávky hned zavolali s podrobnějšími informacemi a po nachystání roštů k odeslání opět zavolali a domluvili se na doručení. Doporučuji.

Hezký den,

děkujeme za vaše hodnocení, které nás velmi potěšilo. Těšíme se na další vaši objednávku.

rychlé vyřízení

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za vaše hodnocení!

• Velmi dobrá komunikace

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za chválu naši komunikace, na které si velmi zakládáme. Těšíme se na další vaši objednávku.

www.vyspimese.cz

• rychlé jednání, všechno pasuje.

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme! Máme radost, že všechno pasuje jak má :-) Těšíme se na příští vaši objednávku.

• komunikace

Hezký den paní Eriko,

vše OK

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že vše bylo OK. Těšíme se na další vaši objednávku.

• Flexibilita při vyřizování objednávky

Potřeboval jsem dodatečně upravit objednávku, protože jsem vybral jiný tip matrace, vše se podařilo operativně vyřešit i díky ochotné paní, co zpracovávala objednávku.

Hezký den pane Jelínku,

děkujeme za vaše skvělé hodnocení. Těšíme se v budoucnu na další vaši objednávku.

www.vyspimese.cz

Bleskové odeslání. Potvrzení objednávky bylo provedeno i telefonicky. Doporučuji

Pěkný den paní Jano,

děkujeme za vaše hodnocení a věříme, že vaše objednávka nebyla u nás poslední.

Přejeme fajn spaní na nové matraci!

• Skvělá komunikace
    • Montážní návod Lermo plus by zasloužil doplnění, hlavně montáž roštu je nedostatečná i pro kutila. Velké zaslepovací zátky/krytky namáčknout do otvorů až po vložení vnitřního rámu do vnějšího jinak nejde vložit. Postel byla Ben, dodaný návod pro Dita, Malage, Linda. Formální chybička, lze pochopit. Kvalita roštu: povrch lamel značně "chlupatý", třísky. Matrace se o ně vysloveně dře. Nutno přebrousit a znovu nalakovat. Některé lamely jsou volné (3 ks za sebou u jednoho okraje) cca 5mm vůle a jiné napevno bez vůle. Po montáži pružin a matrace se rošt pokřiví a naráží na jedné přední straně do vnitřního rámu a nejde zavřít. Doporučená Mezera 1cm mezi rámem postele a roštem zmizí. Po opakovaném seřízení montáže pákového mechanizmu a vyhození pružin je úložný prostor použitelný. Spojovací materiál není úplně kvalitní pro opakované seřizování, ukroutil se pojišťovací malý vrut a strhl závit na vratovém šroubu pro rošt.

Rychlá a příjemná komunika, průběžné info o stavu objednávky. Dodržení termínu v předstihu.

Hezký den Pavle,

děkujeme za vaše hodnocení. V případě jakéhokoliv problému s postelí nás neváhejte kontaktovat na [email protected] jsme tu pro Vás.

Těšíme se na další vaši objednávku a přejeme pěkný Nový rok!

naprostá spokojenost

Hezký den,

děkujeme za vaše hodnocení na náš obchod, které nás velmi potěšilo. Věříme, že matrace vám bude dělat radost.

Pěkný Nový rok!

www.vyspimese.cz

• Brzké vyřízení objednávky, perfektně zabaleno v originálním obalu. Povlak na matraci sedí naprosto přesně, hezký a příjemný materiál.

S obchodem i s výrobky jsem maximálně spokojená, doporučuji všem.

Dobrý den

děkujeme za vaše hodnocení a těšíme se na další vaši objednávku.

S přáním pěkných Vánoc.

rychlost a dobrá komunikace

Hezký den,

děkujeme za vaše hodnocení a těšíme se v budoucnu na další váš nákup.

S přáním pěkných Vánoc!

www.vyspimese.cz

je to dárek a určitě bude veliká radost,je to pěkný výrobek a vtipný

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení. Jsme rádi, že s polštáři jste spokojená. Těšíme se na další vaši objednávku.

S přáním pěkných Vánoc!

www.vyspimese.cz

Matraci měli skladem. Paní ještě po objednání volala a zjišťovala zda je objednávka v pořádku. Zboží včetně dárku v pořádku doručeno.

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení, které nás velmi potěšilo. Komunikace se zákazníky je pro nás největší priorita a vaše hodnocení potvrzuje, že jsme na správné cestě. Těšíme se na další vaši objednávku.

S přáním pěkných Vánoc.

• Rychlost a serióznost

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení. Věříme, že postel s matrací vám budou dělat radost :-)

Těšíme se na další vaši objednávku a přejeme pěkné Vánoce!