• vznikl malý problém při zadání požadavku, ale perfektní komunikaci s odpovědným zástupcem firmy vše vyřešeno bez dopadu na termín doručení

Hezký den,

děkujeme za vaše hodnocení na náš obchod, které nás velmi potěšilo. Těšíme se na další vaši objednávku.

• výběr, cena, komunikace

Výběr, cena, komunikace, přístup k zákazníkům

Hezký den,

děkujeme za vaše hodnocení. Věříme, že vaše objednávka nebyla u nás poslední.

• Velmi dobrá komunikace

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za chválu naši komunikace, na které si velmi zakládáme. Těšíme se na další vaši objednávku.

• komunikace

Hezký den paní Eriko,

děkujeme za vaše hodnocení, které nás velmi potěšilo. Těšíme se na další vaši objednávku.

• Skvělá komunikace
    • Montážní návod Lermo plus by zasloužil doplnění, hlavně montáž roštu je nedostatečná i pro kutila. Velké zaslepovací zátky/krytky namáčknout do otvorů až po vložení vnitřního rámu do vnějšího jinak nejde vložit. Postel byla Ben, dodaný návod pro Dita, Malage, Linda. Formální chybička, lze pochopit. Kvalita roštu: povrch lamel značně "chlupatý", třísky. Matrace se o ně vysloveně dře. Nutno přebrousit a znovu nalakovat. Některé lamely jsou volné (3 ks za sebou u jednoho okraje) cca 5mm vůle a jiné napevno bez vůle. Po montáži pružin a matrace se rošt pokřiví a naráží na jedné přední straně do vnitřního rámu a nejde zavřít. Doporučená Mezera 1cm mezi rámem postele a roštem zmizí. Po opakovaném seřízení montáže pákového mechanizmu a vyhození pružin je úložný prostor použitelný. Spojovací materiál není úplně kvalitní pro opakované seřizování, ukroutil se pojišťovací malý vrut a strhl závit na vratovém šroubu pro rošt.

Rychlá a příjemná komunika, průběžné info o stavu objednávky. Dodržení termínu v předstihu.

Hezký den Pavle,

děkujeme za vaše hodnocení. V případě jakéhokoliv problému s postelí nás neváhejte kontaktovat na [email protected] jsme tu pro Vás.

Těšíme se na další vaši objednávku a přejeme pěkný Nový rok!

• Výborná komunikace
    • Odborné poradenství
    • Nabízený sortiment

Nebyl jsem si jistý, jaký typ matrace vybrat, ale prodejce se mnou rychle navázal kontakt, poskytl mi užitečné rady a navíc jsem jako pozornost obdržel polštáře a slevu na celý nákup. S klidným svědomím mohu tuto službu doporučit - matrace byly doručeny včas a byly skvěle zabaleny.
    Děkuji a jsem si jistý, že se v budoucnu rád obrátím na vaše služby znovu. A pokud někdo z mých přátel bude potřebovat novou matraci nebo postel, určitě vás budu rád doporučovat.

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za skvělé hodnocení a moc se těšíme na další vaši objednávku.

• prijemna komunikace

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení, které nás velmi potěšilo. Věříme, že s matracemi budete spokojená.

Těšíme se na další vaši objednávku.

www.vyspimese.cz

• Rychle dodání,dobrá komunikace s obchodem.
    • Žádná.

Kvalitní obchod,velký výběr matraci.

Dobrý den pane Franto,

• Výběr skladem
    • Kvalita

Už dlouho jsem nezažil, tak skvělou práci. Všem vřele doporučuji, vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou. Luxusní komunikace a rychlost. Jakmile budu příště něco řešit z jejich sortimentu, nebudu váhat ani vteřinu a nakoupím opět zde. Děkuji za Vaší práci.

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za krásné hodnocení, které nás velmi potěšilo. Moc se těšíme na další vaši objednávku.

www.vyspimese.cz

• Výborná komunikace, rychlé vyřízení objednávky, naprosto bez problémů!!! Skvělá cena za super kvalitu! Velmi doporučuji.

Dobrý den paní Ino,

velmi si ceníme chvály naši komunikace a servisu, na kterém si velmi zakládáme. Těšíme se na další vaši objednávku.

• Dobrá cena
    • Perfektní komunikace s obchodem

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za skvělé hodnocení, které nás velmi potěšilo. Těšíme se na další vaši objednávku.

www.vyspimese.cz

• Super komunikace, telefonicka pomoc s vyberem
    • Odvoz starych matraci
    • Dodano dle domluvy

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za vaše milé hodnocení. Těší nás, že vše klaplo na jedničku!

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za skvělé hodnocení, které nás velmi potěšilo. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

• V Ostravě mají vlastní dopravu
    • skvělá komunikace
    • dobře poradí

Jedním slovem - skvělé, od servisu s radou až po ochotu kolegů při vyřizování objednávky, tak doručení až domů!

Reakce obchodu Vyspimese.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Těšíme se na další vaši objednávku.