Zboží bylo objednáno přímo u výrobce. Vše proběhlo k plné spokojenosti.

V balení chyběly šrouby, reklamace vyřešena promptně do 2 pracovních dnů. Delší dodací lhůty, která byla nejspíše způsobena epidemií a situací na trhu.

• Dobrý sortiment, dobrá komunikace obchodu

• Perfektní spolupráce, zboží dorazilo v pořádku, spokojenost

Můj nákup je ve fázi objednání. Dodací lhůta cca 6 - 8 týdnů. Vše jsem vyřešil k mé spokojenosti s pí. Pískovou t.j. objednávku, vzorník, dopravu, zálohu. Takže tímto jí děkuji a těším se na novou sedací soupravu. S pozdravem Jiří Dostál.

• Ochota
    • Nelze dopředu kalkulovat s cenou montáže, neuvedeno

Velice příjemná a ochotná prodavačka, poradila, vysvětlila. Sedačku dovezli v pořádku, je krásná a pevná,podle mých představ, takže za mě tento obchod doporučuji.

• Slušný výběr produktů.
    • Dlouhá dodací doba. Inzerované zboží není skladem _ konferenční stolek.

Ještě jsem neobdržel dodávku,takže se nemohu vyjádřit.

• velký výběr nábytku
    • rozumné ceny
    • kvalita nábytku
    • nevím

Byl to můj první nákup a spokojenost, nábytek nebyl při objednání skladem s upozorněním na dobu dodání 4 - 6 týdnů, ihned po po objednání nábytek zadán do výroby, po 4 týdnech bylo možno nábytek vyzvednout, kvalita výborná, bez sebemenšího poškození, za mně spokojenost, obchod mohu doporučit.

Dodací lhůty jaké mají uvedeny , jsou dodrženy. V našem případě 2-6 týdnů, Sedací souprava byla koncem 6 týdne. Sedací soupravy se zadávají do výroby dle přání zákazníka a je nutné s tímto počítat, zčásti teda nechápu některé diskutující s délkou dodací lhůty. S Obchodem jsem spokojen a doporučil a doporučím ho svým známým.

Reakce obchodu Výrobce-Meblar.cz

Děkujeme. Zboží jsme schopni dodat i rychleji než do 6-ti týdnů, ale záleží často na více okolnostech. Šest týdnů uvádíme jako nejzašší termín.

• Standartní obchod, nic výjmečného.
    • Nejde ani o obchod jako takový, ale o zboží.

Zboží dorazilo s uštípanýma rohama, ono u váhy daných krabic mě to však nepřekvapuje, hodně těžká manipulace, budu se divit, když nám závěsná skříň nevytrhne půlku zdi, byly však poškozené i některé rohy uvnitř balení, takže ty museli už takto poškozené zabalit. Manuál pro složení je tak stručný, že se obávám, že i spousta kutilů bude muset dlouho rozmýšlet postup, jak dát vše dohromady. Těm méně schopným přeji tedy hooodně štěstí. I hloupá čelní deska čuplíku je prohnutá jako luk, vypadá to dost hloupě.

Dobrý den.
    Pokud Vám zboží dorazí poškozené, máte možnost ho reklamovat, pokud se Vám zdá těžké máte možnost si u nás váhu zjistit předem. Pokud si na smontování zboží netroufáte nechte si ho odborně smontovat? Nerozumím v čem vidíte problém.

• výhodná cena oproti jiným nabízejícím firmám, ale jen proto, že je zaplaceno předem ( před výrobou )
    • sice ochota komunikovat, ale nedůvěra narůstá !
    • dodací lhůta je 2-6 týdnů, což je zatím v pořádku...začínám se ale domnívat, že si opravdu dávají na čas...ještě jsem se u jiných firem s něčím takovým nesetkala

poprvé a naposledy objednávám, škoda

Reakce obchodu Výrobce-Meblar.cz

Dobrý den paní "trupasko"!
    Z Vašich poznámek nelze vyčíst proč jste nespokojená a proč už nechcete u nás nakupovat. V ničem jsme nepochybili. Škoda pro Vás, ne pro nás!

• Ochota při osobním kontaktu v prodejně, k nahlédnutí vzorníky, poskytnuty doplňkové informace.
    • Nepružnost při komunikaci e-mailem, včas Nereagováno na speciální požadavky, na prodejnu bylo zboží doručeno 18.3.16, přislíbena distribuce do Velikonoc, k přepravě zadáno obchodem 23.3. s dodáním do 3 pracovních dnů. Zboží dodáno bez 1 ks taburetu, ten dodán po reklamaci 5.4.2016. Sedačka ve spodní části mírně poškozená (2x ťuklá překližka na dně úložného prostoru), v tomto směru jsme vyřešili sami a reklamaci vady dodání jsme neuplatňovali.

Doporučuji zvolit jiného prodejce, zejména pokud potřebujete zařídit montáž a výnos zakoupeného zboží. Rozvoz zajištěn firmou FOFR, kontakt s přepravcem bez problému.

Vážená paní.
    Děkujeme za Vaše plus pro nás, je prima, že u nás vidíte, alespoň nějaké. Na mínus se pokusím zareagovat.
    - můžeme reagovat pouze na e-maily, které nám byly doručeny (sama jste psala, že Vám spadlo připojení a emaily od Vás neodcházely), s Vaším manželem jsem osobně hovořil telefonicky před dodáním zboží a několikrát jsem mu vysvětloval podrobnosti dodání. Pružněji to opravdu nešlo.
    - termín dodání jsme slíbili do 6 - ti týdnů (šlo o zakázkovou výrobu), do 6 - ti týdnů Vám byla sedačka dodána
    - k poškození sedačky se nemůžeme vyjádřit, jelikož u nás nebyla reklamace hlášená. Pokud se však problémy vyskytnou jsme připraveni a ochotni je řešit.
    - ano, taburet nebyl u nás naložen, proto jsme ho dodali okamžitě po Vašem upozornění.
    - v době dodání zboží k Vám jsme neměli volnou kapacitu stěhování a montáže. Proto jsme Vám tuto službu nemohli poskytnout. Když to jde, rádi vyhovíme.

Za naši firmu jsem ve finále rád, že máte doma sedačku, v provedení které jste si přála, ve slíbeném termínu, za internetovou cenu s možností si do sedačky před zakoupením sednout. Vaše nedoporučení mne proto mrzí.
    Pokud si přejete vysvětlení podrobnější (zde není prostor ani to není smyslem recenzí), kontaktujte mne, rád Vám ho poskytnu.

Zdraví Vás Petr Krčula - majitel firmy

• Délka dodání.

19.11.2015 jsem si objednala konferenční stolek. Bylo mi ihned odepsáno, že je zboží předáno do výroby. Jenže mi z obchodu 9.12. napsali, ze zboží bude dodáno až v lednu. Dobře bylo to před Vánoci, nespěchala jsem, tak jsem čekala. Do konce ledna zboží ndorazilo. Mailem jsem se 29.1.2016 informovala, nebylo mi dosud odpovězeno. Proto obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Výrobce-Meblar.cz

za tuto situaci se velmi omlouváme. Občas se stane, že se e-mail cestou zatoulá a nedorazí.

• komunikace na 1

Dobrý den paní Andreo,

velmi děkujeme.

• jako každý obchod po internetu šetří především čas a fronty v obchodech před vánocemi
    • zboží mělo být skladem, ale asi nebylo, protože jsem doposud neobdržela - je to déle než 14 dní

pro tento obchod jsem se rozhodla protože je to přímý výrobce a má tedy příznivou cenu nenavýšenou o obchodní marže dalšího prodejce

Reakce obchodu Výrobce-Meblar.cz

telefonicky jsme Vás upozornili, že Vámi objednané zboží nemáme na skladě v počtu kusů, jaký jste požadovala, bylo tedy domluveno, že zboží bude dodáno v co nejkratším možném termínu.

Velmi děkujeme za recenzi.

• výborná komunikace
    • malá dodací doba-4 týdny
    • dovoz a instalace
    • ochotní a spolehliví dovozci
    • Výborná komunikace

Velmi dobrý internetový obchod doporučuji všem

Dobrý den paní Rajdlová,

velmi děkujeme za pochvalu :)

• Hezký nábytek a za super ceny :)

Zboží jsem objednala a dorazilo v pořádku, dodací lhůta byla též v pořádku, ani jsme dlouho nečekali :)

Dobrý den paní Zuzko,

velmi děkujeme za recenzi.

• flexibilita a ochota

velmi dobrá spolupráce

Reakce obchodu Výrobce-Meblar.cz

velmi děkujeme za recenzi.

• možnost objednat si u sedací soupravy potah z několika druhů látek
    • komunikace se zákazníkem

Před objednáním zboží jsme byli po tel ujištěni, že max. garantovaná doba dodání je 6 týdnů a zboží nám doveze přímo výrobce. Zboží nám bylo doručeno po uplynutí 6 týdnů a ještě po naší tel a písemné urgenci.Po té jsme byli kontaktováni, že zboží bude dodáno rozvozovou firmou ( nikoliv výrobcem )v pátek, nicméně z rozvozovky volali již ve čtvrtek, že zboží dovezou. Takže honem řešit neřešitelné když jsme v práci a máme vše domluvené na pátek. Ještěže byla v rozvozovce FOFR chápající paní a vyšla nám vstříc. Přestože bylo zboží zabalené pouze v igelitovém pytli poškozené nebylo,pokud je posílané takto přes rozvozovku mělo by být zajištěno ještě aspoň nějakým kartonem, aby při neopatrném zacházení nedošlo k poškození. Jiné eshopy takto balí zboží běžně.

Reakce obchodu Výrobce-Meblar.cz

ve většině případů rozvážíme zboží vlastními auty. V případě, že se nenaplní kapacita rozvozu a termín je u zákazníků alarmující volíme přepravní firmu, aby byla splněna dodací lhůta.
    Zboží je běžně baleno do silného igelitu, na základě našich zkušeností s přepravními firmami víme, že toto balení je zcela dostačující a kartón by případnému poničení v ničem nezabránil.