• Ručníky a osušky docela slabé a na osušce chyba ,takže 2.jakost.

• Ochota, rychlost
    • Nekvalitní zbozi

Materiál na prosteradlech je řídký a poušti barvu při prani na 40 stupňů.
    V nabídce postrádám prosteradla frontě 100% bavlna. Škoda, s obchodem jsem jinak spokojena. MZ

Renáta z vyprodejskladu.eu

Prostěradla neodpovídaly popisu, každé bylo jinak velké, nekvalitní, děravé.
    Nepoužitelné.

Reakce obchodu Výprodej skladu

velmi nás mrzí, že nejste spokojená s objednávkou produktů z našeho eshopu. Za kvalitu se omlouváme, mohlo se stát, že právě Vám byl odeslán vadný kus od výrobce. To by se stávat nemělo. Zboží u nás můžete samozřejmě reklamovat. Zásilku je nejlépe vracet na příjmovém místě Zásilkovny ZDARMA. Stačí nahlásit kód našeho eshopu: 95416996. Při reklamaci hradíme také náklady na doručení zboží k nám.

Renáta z vyprodejskladu.eu

Nízká kvalita zboží,aspoň v mém případě.

Renáta z vyprodejskladu.eu

• Zbozi zatim neprislo-pouze omluva za zpozdeni

Lživé informace o složení

Reakce obchodu Výprodej skladu

děkujeme za váš příspěvek. Rádi bychom však upřesnili, že informace, které uvádíme u každého zboží v popisku odpovídá skutečnosti. Jestli potřebujete více informací, můžete kontaktovat naše zákaznické centrum.

Renáta z vyprodejskladu.eu

Rychlé dodání,ale povlečení má kazy na látce,prasácky ušité,místy rozpárané a křivé.Prostěradla hadr tak na podlahu.Za mě zklamání a už nikdy více.Zkušenost,ale špatná.

Dobrý den, paní Veselská,

velmi nás mrzí, že nejste spokojená s objednávkou produktů z našeho eshopu. Povlečení u nás můžete samozřejmě reklamovat. Zásilku je nejlépe vracet na příjmovém místě Zásilkovny ZDARMA. Stačí nahlásit kód našeho eshopu: 95416996. Při reklamaci hradíme také náklady na doručení zboží k nám.

• Došlo nekompletní a smradlavé

Reakce obchodu Výprodej skladu

na každé stránce, u každého výrobku i v košíku objednávky byla akce popsaná "Nakupte ve speciální akci 1+1 ZDARMA. Vložte do košíku 2 ks s označením 1+1 ZDARMA a účtovat vám budeme 1 ks povlečení" Vy jste si vložila do košíku jen 1ks. Proto se spojte s naší zákaznickou linkou tel. +421 220 92 96 00 nebo na email [email protected], tam s vámi problém vyřeší k vaší spokojenosti.

• Špatná kvalita zboží

Renáta z vyprodejskladu.eu

• Kvalita povlečení. Píšou že je to bavlna, ale na omak je to nepříjemná látka.Poputuje to rovnou do koše.Vrátit bohužel nemohu, protože jsem to v dobré víře vyprala

Dobrýden,

velmi nás mrzí, že nejste spokojená s objednávkou produktů z našeho eshopu.

U povlečení mikrosatén MOSTRA je v popisu uvedeno, že se jedná o materiál ze 100% polyesteru. Zboží u nás můžete samozřejmě reklamovat i vyprané. Zásilku je nejlépe vracet na příjmovém místě Zásilkovny ZDARMA. Stačí nahlásit kód našeho eshopu: 95416996. Při reklamaci hradíme také náklady na doručení zboží k nám.

Renáta z vyprodejskladu.eu

Zboží bylo poškozené,proto jsem ho vrátila

Dobrý den paní Večeřová,

Renáta z vyprodejskladu.eu

Objednala jsem 4 prostěradla a na 1 z nich je díra, která je ručně nevzhledně zašita a vědomě zákazníkovi odesláno. Vše ostatní bylo v pořádku, ale kvalita zboží, což je nejdůležitější, bohužel ne. Proto nedoporučuji.

Reakce obchodu Výprodej skladu

velmi nás mrzí, že nejste spokojená s objednávkou produktů z našeho eshopu. Prostěradlo u nás můžete samozřejmě reklamovat. Zásilku je nejlépe vracet na příjmovém místě Zásilkovny ZDARMA. Stačí nahlásit kód našeho eshopu: 95416996. Při reklamaci hradíme také náklady na doručení zboží k nám.

Renáta z vypredajskladu.eu

Objednala jsem prostěradla tmavě šedá,jedno bylo tmavě fialové a druhé černé.S obchodem nejsem spokojená.

Dobrý den, paní Jaroslavo,

velice se omlouváme za špatně zaslanou zásilku. Při vychystávání se stala chyba a omyl vám byl poslán cizí balíček. Zásilku nám pošlete zpět na příjmové místo Zásilkovny ZDARMA. Stačí nahlásit kód našeho eshopu: 95416996 a nebo Českou poštou kde náklady na doručení zboží k nám hradíme také a my vám pošleme správné zboží dle vaší objednávky.

• ?

Reakce obchodu Výprodej skladu

velmi se omlouváme za zdržení Vaší objednávky, v systému se nám vyskytla technická chyba. Dneska byl balíček předán dopravci a věříme, že brzy bude u vás.

Renáta z vypredajskladu.eu

• Je pravda, že poslali oznámení.

Zboží není na skladě, přesto ho nabízejí.

Reakce obchodu Výprodej skladu

velmi nás mrzí, že nejste spokojený s objednávkou produktů z našeho eshopu. U každého zboží, které není skladem, ale je na objednávku, uvádíme datum expedice.

Renáta z vyprodejskladu.eu

napsali,že zboží pošlou až bude skladem

Reakce obchodu Výprodej skladu

velmi nás mrzí, že nejste spokojená s objednávkou produktů z našeho eshopu. U prostěradel , které jste si objednala bylo datum expedice 2.2.2024 a proto delší doba dodání.

Renáta z vyprodejskladu.eu

• Bylo psáno jedna +jedna zdarma dorazilo mě akorát po jednom kusů povlečení. Takže vaše akce a nabídka mebyla pravdivá.

Dobrý den Lindo,

naše nabídka je pravdivá,
    na každé stránce, u každého výrobku i v košíku objednávky byla akce popsána "Nakupte ve speciální akci 1+1 ZDARMA. Vložte do košíku 2 ks s označením 1+1 ZDARMA a účtovat vám budeme 1 ks povlečení!" Vy jste si objednávku vytvořila špatně. Vložila jste do košíku 2 ks různého druhu povlečení a i tak jste zaplatila jen za jeden kus. Pokud jste chtěla mít dva kusy od každého druhu, tak jste měla vložit do košíku po dvou kusech a my vám počítali jen za dva. Proto se spojte s naší zákaznickou linkou tel. +421 220 92 96 00 nebo na email [email protected], tam s vámi problém vyřeší k vaší spokojenosti.

• Chtěla jsem flanelové povlečení. Né umělotinu :(

Nedostala jsem to co jsem chtěla:(

velmi nás mrzí, že nejste spokojená s objednávkou produktů z našeho eshopu.

U povlečení HERBA je v popisu uvedeno, že se jedná o materiál ze 100% polyesteru. Zboží u nás můžete samozřejmě reklamovat. Zásilku je nejlépe vracet na příjmovém místě Zásilkovny ZDARMA. Stačí nahlásit kód našeho eshopu: 95416996. Při reklamaci hradíme také náklady na doručení zboží k nám.

Renáta z vyprodejskladu.eu

• Zboží nemělo barvu jaká je na obrázku a našla jsem na něm flek, který vypadá jako od krve.

Reakce obchodu Výprodej skladu

velmi nás mrzí, že nejste spokojená s objednávkou produktů z našeho eshopu. Pokud je odstín ložního povlečení odlišný než na obrázku, rozdíl může vzniknout tím, že každý monitor či displej zobrazuje barvy jinak, což se odvíjí od kalibrace daného monitoru. Zboží u nás můžete samozřejmě reklamovat i vyprané a bez původního obalu. Zásilku je nejlépe vracet na příjmovém místě Zásilkovny ZDARMA.

Renáta z vyprodejskladu.eu

• Povlečení je nekvalitně ušito.Samé nitě,které jsou nedostatečně přišité k látce.Mohlo mě to napadnout,že taková sleva nebude kvalita.Navíc je to 100% poliester.U vás už nikdy.

velmi nás mrzí, že nejste spokojená s objednávkou produktů z našeho eshopu.

U každého povlečení v popisu uvádíme o jaký materiál se jedná. Zboží u nás můžete samozřejmě reklamovat. Zásilku je nejlépe vracet na příjmovém místě Zásilkovny ZDARMA. Stačí nahlásit kód našeho eshopu: 95416996. Při reklamaci hradíme také náklady na doručení zboží k nám.