• Obchod nekomunikuje,nereaguje na email
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• - z me zkusenosti zadne vyhody nema
    • Nekomunikuje
    • Nedodání zboží

Tento obchod nedoporucuji. Pred pul rokem jsem si objednala skrin. Po sesti tydnech se udajne poskodila pri prevozu. Objednana nova skrin. Uvedena dodaci lhuta byla 5-6 tydnu. Po deseti tydnech byl poslan reklamacni formular s tim, ze je skrin skladem a v nasledujicich dnech bude odeslana. Po dalsim mesici odeslana nebyla a uz ani nikdo neodpovida, nekomunikuje.

• Obchod má jen placený tel. a nekomunikuje ani na emailu ani na FB
    • Absolutní ignorace zákazníka.
    • Pouze sliby, NEDOPORUČUJI !!!!

Objednána skříň za 899,- dne 12.2.2021. Pak 23.2.2021 kdy nikdo nekomunikoval napsána negativní recenze. Za 15min email s omluvou, nabídkou slevy 20% a dopravy zdarma, pokud se špatná recenze stáhne. Tak jsem recenzi stáhl, ale od té chvíle už zase nikdo nekomunikuje, na FB neodpovídají, na email taky ne, a tel. je placená linka !! Jen blázen by si objednal něco z takového obchodu. Nedej bože zaplatit dopředu!

• super komunikace
    • možnost nákupu i na splátky
    • dlouhá dodací doba

Doporučuji, výborná komunikace a velmi oceňuji ochotu obchodu při vyřízení objednávky ve velmi krátkém termínu.

výborný obchod

Vše v pohodě.... Doporučuji Všem...

Vše OK. Dobré ceny oproti ostatním.

• Neuvěřitelná rychlost vyřízení objednávky

Večer ve 22.15 hod. jsem objednala zboží, ráno bylo distribuováno a další den jsem zboží měla doma. Neuvěřitelné! U jiných dodavatelů byla čekací lhůta osm týdnů a více.

• vše v pohodě

• ...rychlost vyřízení objednávky, doručení i výborně zabaleno...

Hodnocení obchodu přišlo dřív než objednané zboží. Není to k smíchu ? Co mám hodnotit ?

Objednávka obchodem potvrzena, po 14 dnech zboží nebylo expedováno - žádná zpráva od prodejce :(

Reakce obchodu Vyhodnynabytek.cz

Vážená paní Štěpánová, reaguji na vaši recenzi na portále heuréka.cz kterou jste uvedla.

Velice nás mrzí vaše recenze na náš obchod a již víme kde je problém. Bohužel se stala chyba na naší straně. Dodavatel měl jeden týden nucený výpadek o kterém nás neinformoval a v pátek nám zboží dorazilo. Omlouváme se vám za toto zdržení a dnes zboží odesíláme.

S pozdravem Tým vyhodnynabytek.cz

• rychlé vyřízení objednávky

• Nejde platit krediditni kartou
  • Po 10 dnech od objednání jsem neobdržela zboží, přesto že doba dodání byla 2 až 5 dnů a nikdo se ani neozval ,proč zboží nedorazilo.Absolutně nejsem spokojená

Nemám zkušenosti, obj. jsem poprvé. Dobrá komunikace. Dodací lhůta delší, ale věděli jsme o ní.

• Kvalitní výrobek
    • velice dobře zabaleno (tak že se nemohl poškodit)
    • Komunikace s Vyhodnýnábytek.cz byl žalostný

Zakoupili jsme přes Vyhodnýnabytek.cz Pohovku, která dorazila naproto skvěle zabalena (měli jsme zní radost.) řidič byl milí, a pomohl ji vyložit.
    Každopádně tím dobré zkušenosti končí:
    komunikace byla žalostná - obj. 25.9.2020 - a dorazilo 20.1,2021
    Slibovali že doruční bude do 12 týdnu (3 měsíců) , pravidelně jsem volal zdali je vše v pohodě a není problém u výrobce (pozastavena výroba a podb.) vždy jsem byl ujištěn že vše je v pořádku a že to dojde v termínu, ja prosil aby kdyby byl problém tak ať řeknou. Ale pro informace jsem si musel zavolat aby vůbec jsme se dozvěděl že vyrobce jim to neexpeduje do termínu.

jelikož jsem měl za to že firma v případě že není schopna zařídit dovoz do termínu, tak by bylo fér aby nabídli nějaký vyrovnání.
    NABÍDLI JEN: zdali počkám nebo stornuju objednávku. (vyborný přístup)

Tak jsme řekl že počkám ale jen v případě že nám dají dopravu zdarma s výnosem - na to mě bylo řečeno že to by bylo pro ně moc drahé - že jsou schopni zařídit zdarma jen dopravu bez výnosu.

nízké hodnocení je způsobeno komunikaci: naprosto neprofesionálnímu přistupu zákaznicke podpory. která byla neochotná a nepřijemná.
    v případě rozděleného hodnocení:
    pro výrobce: 5 hvězdiček *****
    pro sprostředkovatele: 1 hvězdička * (za cenu)