• později, zboží ještě nedorazilo

• Pěkné zboží
    • Špatná komunikace.

Objednala jsem zboží , které bylo údajně skladem. Po marném čekání na nějakou odpovědˇ jsme do obchodu zavolali . Tam nám bylo sděleno , že zboží již je vyprodané. Proč tedy nabízí vyprodané zboží ?

Bezva paní prodavačka

• Katastrofa. Dne 5.5. jsem objednala a zaplatila zboží, do dneška ho nemám. Pouze samé výmluvy a sliby.

Proč při vyplňování hodnocení obchodu musím udělit minimálně půl hvězdičky? Nemá význam na obchodu cokoliv hodnotit, když smyslem nákupu je dodání zboží, k tomu nedošlo ani po několika upomínkách.

• Objednávka byla vyřízena okamžitě. Zboží odpovídá očekávání.
    • V inzerci je u doručeného regálu chybně uvedený rozměr. Je uvedená šířka 26 cm a hloubka 28 cm. Ve skutečnosti je to obráceně. Protože jsem zboží objednávala do přesně vymezeného prostoru, je mi nyní k ničemu a musím pro něj najít nové uplatnění.

Zboží expedováno přesně ve správném termínu

• dobrá cena i výběr nábytku
    • delší čekací doba dopravy
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Velká spokojenost,vysoká kvalita za příznivou cenu,výborná komunikace s obchodem a s doručením a komunikaci s dopravní službou PPL

U výrobku byl uveden jiný obrázek, než je zboží. Zmátlo nás to, museli jsme vrátit.
    U dalšího zboží chybí návody na kompletaci.

• První zkušenost a supr reakce obchodu

Dobrý nákup!

Dodání zboží trvá příliš dlouho, zatím nebylo vůbec doručeno, informace o stavu objednávky není žádná.

• Do dnešního dne nemám zboží

Špatná domluva

Reakce obchodu Vyhodnynabytek.cz

Vážený pane Kišši, reaguji na vaši recenzi na portále heuréka.cz kterou jste uvedl.

Velice nás mrzí vaše recenze na náš obchod a jménem obchodu se vám omlouvám za problém který nastal a rád bych vám vše
    vysvětlil.

Vůbec nechápeme proč náš obchod takto hodnotíte, když jste nám psali i email o tom, že chcete zboží odeslat po 11-6-2021 což je pátek. Zboží odchází zítra.

Váš emai:
    Dobrý den, pošleme zboží až bude skladem a tedy po 11.6.
    Dne 6. 6. 2021 v 11:34 [email protected] napsal(a):
    > Dobrý den, objednal jsem si u Vás šatni skříň, mám problém s převzetím zboží. Můžeme ho převzít až 11.6. 2021na mistě v Oseku u Milevska
    > ---------- Původní e-mail ----------
    > Od: Vyhodnynabytek <[email protected]>
    > Komu: [email protected] <[email protected]>
    > Datum: 5. 6. 2021 10:53:19
    > Předmět: Oznámení o potvrzení objednávky číslo 80212554

Vůbec tedy nechápeme, proč uvádíte, že náš obchod nedoporučujete, když jste chtěl zboží pozdržet o odeslat déle.

Nejsme žádná podvodná firma a víme, že občas se chyby mohou stát, ale nechápeme vaši recenzi NEDOPORUČUJEME.

Prosíme vás o informaci.
    vyhodnynabytek.cz

• Nejhorší nákup v mém životě za 1 kolíček jsem zaplatila 254 Kč. Jeden kolíček 24kč
    • 230kc doprava a dobírka. Jsem blbec a nenapadlo mě že to prodávají po 1.ks
    • Proč se tyto dílky nedají sehnat v obchodě.

Reakce obchodu Vyhodnynabytek.cz

Vážená paní Dostalkova, reaguji na vaši recenzi na portále heuréka.cz kterou jste uvedla.

Velice nás mrzí vaše recenze na náš obchod a jménem obchodu se
    vám omlouvám za problém který nastal a rád bych vám vše vysvětlil.

Omlouváme se vám pokud se vám zdála daná doprava drahá, ale vybrala jste si sama danou dopravu mohla jste zvolit dopravu českou poštou za 89 kč což jste neudělala. Zároveň. Uvádíte, že prodáváme kolík po 1 ks což je pravda jasně je také uvedeno u produktu:
    Kolík jistící k baz. Florida 3,05,3,66,4,57 m (10312) - 6,1 cm průměr 1,5 cm
    Pokud by se jednalo o více kolíků bylo by uvedeno : KOLÍKY

Poslední věc na vaši otázku proč se nedají dílky sehnat v obchodě je to otázka na výrobce ne na nás jakožto prodávajícího.

S pozdravem tým vyhodnynabytek.cz

• 2 x jsem do obchodu volala. Vždy stejná odpověď. Zjistí, proč objednávka stále nedorazila a hned zavolají zpět. Samozřejmě nikdo nevolal. Na email ani messenger nikdo nereaguje.

• Zatím žádné, zboží ještě nedorazilo.

• dobrá cena i zboží
    • dlouhá dodací lhůta