• Inzeruji zbozi, ktere jiz davnou nejsou schopni dodat.

Pri prvnim mailu do obchodu napsali, ze zbozi mi jsou schopni dodat na objednavku, ale ze ji musim ucinit pres e-shop... Kdyz jsem tak ucinil, odepsali ze se zbozi jiz nedodava... Totalni ztrata casu, vim ze se dil neda jentak nekde sehnat, proto jsem jim psal dopredu...

Bol mi doruceny iny tovar ako som objednal

Reakce obchodu VYFUKYNET.CZ

Dobrý den
    Vámi zakoupený výfuk výrobce nebyl skladem, proto Vám byl nabídnut výfuk jiného výrobce nebo stornování objednávky. Vy jste však souhlasil se záměnou za jiného výrobce, takže tento Váš komentář je zde nemístný.

• Tovar nebol v specifikacii podla objednavky. Pomocne montazne diely boli Orion a nie Bosal. Jeden gumovy zaves bol natrhnuty.

Tovar nebol v specifikacii podla objednavky. Pomocne montazne diely boli Orion a nie Bosal. Jeden gumovy zaves bol natrhnuty. Nakupte radsej inde.

Reakce obchodu VYFUKYNET.CZ

Dobrý den. Mrzí nás, že závěs přišel natrhnutý, bohužel se to nejspíš stálo při přepravě. Určitě je ale možnost zaslání závěsu zpět, který Vám rádi vyměníme. Jinač jste zboží dostal přesně podle Vámi zvolené objednávky. To, že montažní materiál není bosal, ale od jiného výrobce je dle obchodních podmínek, kde stojí, že gumy na zavěšení, šrouby, matice, spony, jsou buďto od výrobce bosal, pokud však nejsou skladem, jsou dodávány od jiného výrobce s rovnocennou kvalitou.