Na základě četných stížností zákazníků Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto e-shopu.

• Rychlost a spolehlivost

• Nákup z domova, široký sortiment
    • nevím nic o materiálu a přesném odstínu výrobku (není červená jako červená)

Široká nabídka, jednoduchá orientace, rychlé vyřízení.

• Obchod prodává zboží, které jsem nenašel ani na ebay
    • Přehledný eshop
    • Celkem rychlé dodání zboží
    • Nulová komunikace
    • Při objednání na poštu stejně poslali na dobírku

Nakupoval jsem zde podruhé a opět celkem bezproblemově. Nechápu zdejší negativní ohlasy, ale doba dodání u mne vždy trvala max jeden týden a zboží dorazilo v pořádku.
    Takže buď neumíte korektně vyplnit formulář ohledně dodání zboží nebo nevím, ale zboží odesilají a nejsou to podvodníci.
    Jenom by mohli už konečně začít komunikovat, chtěl jsem se zeptat na dostupnost zboží ale nikde jsem nenašel kontakt.

• rychlost, přehlednost, ochota

Je to dobře zásobený obchod, s širokým sortimentem a bezvadnými webovými stránkami.
    Příjemná obsluha.

• Špatná komunikace.

• NE
    • - dlouhá čekací lhůta na dodání zásilky
    • - komunikace
    • ANO
    • - pěkné nápady na kryty

• Široký výběr a skvělé ceny.

Vynikající obchod se širokým výběrem zboží za skvělé ceny. Pokud mám hodnotit objektivně tak 10/10. Někomu se může zdát dlouhá doba doručení u zboží skladem. Taky jsem zvyklý, že zboží SKLADEM přijde do 48 hodin. Ale pokud si přečtěte obchodní podmínky, tak i u tohoto obchodu je vše OK.

• jako jediný měl obal na můj telefon
    • komunikace

• Slabiny dodaci lhuta dost dlouha a aperatori nebo kdo kontroluje email nereaguji na dotazy jinak celkove obchod parada .

Opravdu velky vyber.Kdyz nekomu nevadi cekat x dni na objednavku tak supr.A kort kdyz je zbozi na skladu.A to uz jsem vas doporucila par lidem.Zbozi ktere jsme koupili bylo vzdy realne jako z fotky ne jako u ostat.kramech fotka a barva klamala real byl vzdy jiny.

Nic moc, objednala jsem obal na mobil, ale nakonec velikost nesedí, tak nevím jak mají uvedené velikosti na dané typy mobilů.

• Měl k dispozici zboží, které jsme jinde v podstatě nenašli a chtěli jsem ho.
    • Doposud vůbec nedodali daňový doklad, i když jsme o to již 2x žádali. Na náš email zatím ani neodpověděli. A telefon na stránkách nenajdete.

- zboží OK
    - dodávka v pořádku, i když trochu později, než by mohla
    - místo faktury pouze výtisk objednávky
    - na emaily nereagují
    - telefon neuvádějí

• Výhody jsou takové že tam najdu vše pro svůj telefon
    • Žádné slabiny nemá

Doporučuji Všem

• Zboží které nikde jinde nešlo sehnat

nabídka težko sehnatelných věcí na mobil

• velký výběr zboží
    • délka dodání zboží i kdydž zboží dle e-obchodu je na skladě

velký výber zboží, počítat s delší dobou dodáním cca 12dní

• Zboží hezké a v pořádku.
    • Žádná reakce na e-maily ze strany obchodu, a i když bylo zboží skladem a uhrazeno ihned, tak posláno po více než týdnu.

S nákupem spokojenost, ale chce to výdrž :-)

• vysoky vyber zbozi, prehlednost, komunikace s obchodem, cena, dodaci lhuta
    • snad jen vice obalu na mobilni telefon zn. lenovo

doporucuji

• .
    • Žádné

Nízké ceny. Doporučila bych tento obchod ostatním

• Velký výběr krytů a obalů snad na všechny telefony, kde jsem jinde nenašla.
    • Myslím že žádné

Tento obchod má velký výběr snad všeho. Objednala jsem si gumový obal ( proti nárazu ) a sportovní obal na suchý zip. Vše dorazilo do 9ti - 10ti dnů. Vše přišlo v pořádku a nepoškozené. Určitě si na této stránce objednám i další věci na telefon. Vřele doporučuji.

• rychlost,druhý den jsem měla zboží doma

doporučuji,i když to byl můj první nákup.velmi spokojena.

• Měl zboží,které jsem nemohl sehnat.

Spokojenost.