Zboží jsem objednal, bylo skladem, objednávku potvrdili. Po týdnu přišel mail, že zboží už není a ať si vyberu nějaké jiné.
    Proto NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

je nám líto, že se zboží které jste si vybral doprodalo. Snažili jsme Vám doporučit jiné alternativní zboží, tak abychom judělali vše pro Vaši spokojenost.

• je to průměr
    • zcela nevyhovující pro moderní e-obchod je dlouhá dodací lhůta

Dobrý den pane Bašto,

děkujeme Vám za Vaši recenzi.

Je nám líto, že uvádíte jako zápor dlouhou dodací lhůtu. Avšak vybral jste si právě druh zboží, který má dodací lhůtu 5-9 dní. Tato informace je u zboží uvedena, byl jste tedy o ni informován a v tomto termínu Vám bylo také zboží doručeno.

V našem e-shopu je stovky druhů zboží skladem ihned k dodání a některé mají dodací lhůtu 5-9 dní.

VSEPROSPORTY.CZ

Ako tovar ešte nedodany už asi 2 týždne tak ale docela si myslim že prehladny.

Dobrý den paní/slečno Gálová,

Vaše zboží Vám bylo odesláno již cca před týdnem. Pokud Vám jěště nebylo na Slovensko doručeno, prosíme Vás, aby jste prověřila, zda jej nemáte uloženo u přepravce.

Jestliže jste zboží ještě neobdržela, tak nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky a rádi Vám pomůžeme vše vyřešit.

VSEPROSPORTY.CZ

• Velký výběr, nabídka i "nadměrných" velikostí dámské obuvy. V kamenném obchodě najít běžeckou obuv velikosti 42 a vyšší je prakticky nemožné, tady jsem našla, co jsem potřebovala.
    • Skutečná DODACÍ LHŮTA je naprosto zoufalá. Zboží (s uvedenou dodací lhůtou 6-9 dní)jsem objednala 2.8.2012. Když jsem se o stav objednávky zajímala v půlce měsíce, obrdžela jsem odpověď, že mi zboží bude zasláno do dvou dnů. A dnes je 31.8.2012 a já své běžecké boty stále ještě nemám.

Ráda se k obchodu pozitivně vyjádřím, až obdžím objednané zboží.

Dobry den,

velmi se Vam omlouvame, pokud jste neobdrzela sve zbozi vcas. Vasi objednavku ihned proverime a budeme Vas kontaktovat emailem.

Pokud Vase objednavka jeste nebyla vyrizena, budeme se snazit vse co nejrychleji vyresit k Vasi spokojenosti.

Prijmete, prosim, nasi omluvu za vznikle komplikace.

• Komunikace se zákazníkem,není žádná
    • Zeptat se na detail zboží(obuv)

zatím nejhorší,objednávám pravidelně z jiných obchodů.drogérie,prádlo,obrazy,lustry,ale zde je lhůta šíleně dlouhá,nikdo vám nic neřekne,sama jsem psala,ale už ani nemám zájem

Dobry den pani/slecno Helclová,

velmi se Vam omlouvame za zpozdeni s dodanim Vaseho zbozi. Zbozi Vam bude odeslano 21.-22.8. a o odeslani zbozi Vas budeme informovat emailem.

Je nam lito, ze nejste spokojena s nasi komunikaci, ale bohuzel zadny emailovy ani telefonicky dotaz od Vas neevidujeme. Na vsechny emailove dotazy zpravidla odpovidame ihned nejpozdeji vsak do 6 hodin.

Jako podekovani za Vasi trpelivost Vam spolecne se zbozim posleme take darek Nike, ktery jiste ocenite.

S pozdravem VSEPROSPORTY.CZ

• není žádná informovanost o stavu objednávky
    • dlouhá dodací lhůta

Dobry den,

dekujeme za Vasi recenzi. Radi bychom Vam pomohli vyresit stav Vasi objednavky. Kontaktujte nas prosim emailem nebo telefonicky a pokud Vase objednavka nebyla vcas vyrizena, jiste vse rychle napravime k Vasi spokojenosti.

• dlouhá dodací lhůta

Dobry den,

dekujeme Vam za Vasi recenzi. Na zkraceni dodaci lhuty usilovne pracujeme a jiz dnes je v nasem eshopu nekolik stovek stylu zbozi skladem k dodani do druheho dne. Zbytek zbozi ma dodaci lhutu 5-9 dni.

• Slušná cena.
    • Nabízí zboží,které již nemá.U mne se to podařilo až napotřetí.

Velmi slabý obchod,spíše nedoporučuji.

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

velmi se omlouváme, že se nám podařilo zkompletovat Vaši objednávku až po třetím emailu.

Pevně však věříme, že jste ocenil naši dodací lhůtu, že Vám bylo zboží doručeno následující pracovní den.

VSEPROSPORTY.CZ

• stále čekám na zboží, které mělo před pár dny být doručeno. Společnost mi zatím neposlala ani informativní zprávu a stavu zboží, zda mám stále čekat nebo zboží prostě není.

dlouhá doba dodání, ale třeba ještě dorazí..Není to úplně podle mých představ, dám jim měsíc a pokud se nic nezmění, budu muset zrušit objednávku..snad proběhne vše v pohodě

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

Vaše objednávka je ze dne 4.7. a vybrala jste si zboží s dodací lhůtou 5-9 prac. dní. Vaše zboží Vám tak bude odesláno v pondělí. O odeslání zboží Vás budeme informovat emailem.

• velmi špatná komunikace

nedoporučuji...stále čekám a stále nic

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

je nám líto, pokud jsme se zpozdili s dodáním Vašeho zboží.

Již je vše jistě vyřešeno a zboží Vám bylo odesláno.

Příjměte, prosím, naši omluvu za vzniklé zpoždění.

VSEPROSPORTY.CZ

• žádná komunikace, extremně dlouhá dodací lhůta-zboží ani po 10 dnech ještě nedorazilo.

sem už nikdy

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

děkujeme za Vaši recenzi. Radi bychom Vás upozornili, že jste si u nás vybral zboží s dodací lhůtou 5-9 pracovních dní a tato lhůta ještě neuběhla.

Vaše zboží Vám tak bude 100% odeslána v tomto termínu.
    O odeslání zboží Vás budeme informovat emailem.

• Přehledný obchod.
    • Zboží nakonec dorazí.
    • Velmi špatná komunikace.
    • Infolinku nikdo neobsluhuje.
    • Váznoucí vztahy se zákazníky.
    • Delší dodací lhůta.

Pokud Vám nevadí si na zboží počkat, nakonec dorazí a dorazí v pořádku. Pokud budete mít s objednávkou jakýkoliv problém, držím Vám palce při snaze komunikovat s majiteli obchodu. Jedna rada: prozvánějte infolinku několikrát za sebou, dokud ji nevypnou. Poté půl hodiny vyčkejte a celý proces opakujte, dokud Váš telefonát nezvednou a nenasimulují výpadek. Zavolejte znovu, tentokráte již úspěšně. Vyzkoušeno. Verdikt: Podprůměrný obchod, který by měl zapracovat na komunikaci a vztahy se zákazníky, nikoliv vše dohánět až následně hloupými slevami a omluvami. Má větší potenciál.

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste se zbožím spokojen.

Co se týká Vaši poznámky k naši info lince, tak se musí jednat patrně o nedorozumnění. Jestliže se Vám něco podobného stalo, nejspíš se jednalo o výpadek signálu či jiný technický problém. V žádném případě nemáme zapotřebí předstírat tel.výpadky apod., jelikož našim zákazníkům vždy ochotně zodpovíme jejich datazy ať už telefonicky či emailem.

Jestliže jste se tedy nemohl k nám dovolat, tak se Vám velmi omlouváme za technické problémy, které necháme prověřit.

Příjměte, prosím, naši omluvu za vzniklé komplikace.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.

VSEPROSPORTY.CZ

Směšné mi příjde,že mi pošlete vyplnit dotazník,když zboží jsem ještě nedostala, dodací lhůtu jste měli 6-9 dní, dnes je to 10. den a ani email o zdržení nic....

Dobry den pani/slecno Vomastkova,

objednala jste si u nas zbozi s dodaci lhutou 5-9 prac. dni a tato lhuta byla nami 100% dodrzena.

Vase zbozi Vam bylo odeslano jen par minut pred vyplneni teto recenze, tak ze zitra jej urcite budete mit.

VSEPROSPORTY.CZ

• Není informován o dostupnosti zboží

Jsem nespokojena, jelikož jsem si objednala zboží, které bylo dostupné a asi po týdnu mi bylo sděleno, že je zboží nedostupné.

Dobry den,

velmi se Vam omlouvame za stornovani Vasi objednavky. Vase zbozi bohuzel bylo z kolekce kterou nas dodavatel spolecnost Nike stahla z prodeje a tak jsme Vam bohuzel zbozi dodat nemohli.

Budeme radi, pokud vyuzijete nasi 5% slevy, kterou jsme Vam nabidli jako omluvu za vznikle komplikace.

Jeste jednou prosim, prijmete nasi omluvu za vznikle komplikace.

VSEPROSPORTY.CZ

• velký výběr zboží za dobré ceny
    • dlouhá dodací doba

pěkné zboží za dobrou cenu, ale dlouhá dodací doba

Dobry den,

dekujeme za Vasi recenzi. Na zkraceni dodaci doby usilovne pracujeme a jiz dnes je v nasi nabidce stovky zbozi skladem ihned k dodani do druheho dne.

Dekujeme za pochopeni a prejeme pekny den.

• Dnes je 11 dní od objednávky a já o ní nic nevím

Dobry den,

radi bychom Vas upozornili, ze jste si u nas objednal zbozi s dodaci lhutou 5-9 prac. dni. Dnesnim dnem je to 7 dni.

Chteli bychom Vas ujistit, ze Vase zbozi Vam bude poslano dle dodaci lhuty a to maximalne do 9 prac. dnu. Vynasnazime se vsak, aby to bylo co nejdrive a byl jste spokojen.

O odeslani zbozi Vas budeme informovat emailem.

• platba PAYSEC
    • úzká nabídka obuvy pro ženy, extrémně dlouhá dodací lhůta

NIKE v pohodě, ale jinak nic moc...

Dobry den,

omlouvame se vam za male zpozdeni s dodanim Vaseho zbozi. Vase zbozi Vam jiz bylo odeslano i s darkem navic.

VSEPROSPORTY.CZ

Protože mi objednané zboží nepřišlo, hodnotím tento internetový obchod za nespolehlivý a v žádném případě ho nedoporučuji.

Dobry den,

dekujeme za Vasi recenzi. Vybrala jste si u nas zbozi s dodaci lhutou 5-9 pracovnich dni a v tomto terminu Vam take zbozi bude odeslano.

Je nam tedy lito, ze nas hodnotite zaporne.

O odeslani zbozi Vas budeme informovat emailem.

• přehlednost
    • dodací lhůta

pokud na zboží nespecháme, tak seto dá..

Nic tam nekupujte ! nejhorší e-shop.

Dobry den,

je nam lito, pokud se nam nepodarilo vyridit Vasi objednavku.

Jelikoz zde ale uvadite recenzi jako anonymni uzivatel, kdy jste misto jmena pouzil otazniky, musime bohuzel Vasi recenzi vyhodnotit jako spam a nemuzeme Vam nabidnout zadnou kompenzaci.