co se nohou od kolene dolu tyka tak za me super

Reakce obchodu VTR doplňky k obuvi

Vaše recenze nás potěšila. Snažíme se zabrat široký sortiment v oblasti od kolene po prsty u nohou :). V případě potřeby se neváhejte na nás obrátit znovu :)

Rychlá dodávka zboží

Reakce obchodu VTR doplňky k obuvi

děkujeme za 100% hodnocení obchodu a služeb spojenými s nákupem. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby.

• Tkaničky zaslané v obálce

Nemohl jsem u nás ve městě sehnat tkaničky těchto parametrů, tak jsem zkusil objednat zde. Tkaničky jsou super a dodání proběhlo rychle . Navíc bylo skvělé, že tkaničky, jelikož jsem objednával jen troje, tak poslali v obálce. Počítal jsem, že mi bude vhozena do schránky, ale bylo to zasláno do vlastní rukou. Což je sice super, ale když si vezmu cenu poštovného, jehož výši nechápu, když šlo o obálku, a připočtu tomu palivo, protože jsem nebyl zrovna doma a tak zůstaly na pobočce pošty, tak je to mazec. Jedny tkaničky za 50 korun, a to jsem objednal radši troje, protože poštovné za obálku je 89 korun. Až na toto, vše v pořádku.

Reakce obchodu VTR doplňky k obuvi

děkujeme Vám za hodnocení obchodu a zároveň rychlost dodání. Dopravce, kterého jste si vybrat vychází dráž z důvodu, že zákazník i my potřebujeme mít trasovací číslo odeslané objednávky v případě delšího nedoručení objednávky zákazníkovi a případné reklamace u dopravce. Z tohoto důvodu jsou objednávky odesílany do vlastních rukou. Můžeme Vám doporučit Zásilkovnu, která vychází nejlevněji z námi nabízených dopravců.

Prima nákup, široký výběr

Reakce obchodu VTR doplňky k obuvi

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni z hodnocení sortimentu. Těšíme se na další spolupráci, neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby.

Výborná komunáikace , rychlé jednání . Děkuji

Reakce obchodu VTR doplňky k obuvi

Vaše recenze obchodu nás velice potěšila :-). Snažíme se objednávky vyřídit kvalitně a v co nejkratší době. Jsme potěšení, že ani u Vás to není vyjímka.

Slunečné dny za tým vseproboty.cz,

Rychlé dodání, kvalita, spokojenost

Dobrý den paní Radko,
    děkujeme Vám za recenzi obchodu. Snažíme se, aby zboží bylo doručeno v nejvyšší kvalitě a co nejdříve. Jsme potěšeni, že u Vás nebyla vyjímka :)

Slunečné dny za tým vseproboty.cz,

• zboží opravdu skladem.
    • konkurenční ceny
    • rychlost dodání

Reakce obchodu VTR doplňky k obuvi

velmi nás těší, že jste s našimi službami a produkty spokojená. Děkujeme Vám za pozitivní recenzi a těšíme se na další spolupráci.

Aneta

• Obrovský výběr sortimentu v tomto segmentu.
    • Položky uvedené skladem, jsou opravdu skladem. Ne, jako u jiných prodejců.

Dobrý den Petře,
    děkujeme za 100% pozitivní hodnocení, je pro nás motivující :) Těšíme se na další spolupráci.

Aneta

Všechno v pořádku. Děkuji a doporučuji.

Dobrý den paní Lesano,
    děkujeme Vám za kladnou recenzi, velice nás potěšila. Snažíme se, aby naši zákazníci byli spokojení a jsme rádi, že ani vy nejste vyjímkou :)

Aneta

• Dobrá komunikace, super rychlé doručení

Dobrý den paní Moniko,
    velmi nás těší, že jste byla s našimi službami a produkty spokojená. Děkujeme Vám za pozitivní recenzi a těšíme se na další spolupráci.

• Rychlé odeslání
    • Spokojenost

Reakce obchodu VTR doplňky k obuvi

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi jako zákazník spokojený, neváhejte se na nás obrátit kdykoliv znovu.

Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu VTR doplňky k obuvi

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Velmi nás těší, že jste s našimi službami spokojený.

Aneta

• Dobrá komunikace, rychlé vyřízení.

Spokojenost. Doporučuji.

Aneta

Já osobně jsem s nákupem a následnou administrativou velmi spokojený a s čistým svědomím mohu doporučit i dalším zájemcům. Ať se daří a obchod Vám "šlape". Jak by bylo prima, kdyby to tak bylo u všech prodejců. milan

Dobrý den pane Milane,
    moc nás těší, že jste byl s námi spokojený :) :) Zákazník je pro nás na prvním místě a vždy se snažíme maximálně vyhovět. Velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a 100% hodnocení obchodu :)

• Rychle ,bezproblémově dodání

Dobrý den paní Olo,
    děkujeme, jsme rádi že Vám balíček došel rychle a jste spokojená. Velice nás to těší :)

• Výrobky za dobrou cenu

Dobrý den paní Martino,
    děkujeme za Vaši reakci. Velice nás Vaše hodnocení potěšilo a jsme rádi, že práce kterou děláme, má smysl... Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit znovu.

• Velký výběr zboží.
    • Dobré ceny.
    • Žádná.

Celková spokojenost.

Dobrý den paní Hanko,

moc nás těší Vaše reakce. Snažíme se aby naši zákazníci byli spokojení. Jsme rádi, že ani Vy nejste výjimkou!

Aneta

Rychlé vyřízení objednávky, vše, jak má být.

Dobrý den paní Věro,
    děkujeme Vám za recenzi :) Jsme potěšeni, že jste spokojená s průběhem objednávky. Těšíme se na další spolupráci.

Aneta

Dodáno v odpovídající kvalitě a rychle

Rychlá komunikace a informace o stavu objednávky. Překvapilo mě zabalení zboží,perfektní! Balíček došel do zásilkovny velice brzy.
    Děkuji a doporučuji tento obchod.

Dobrý den paní Drahomíro,
    děkujeme za Vaši reakci. Velice nás Vaše hodnocení potěšilo a jsme rádi, že práce kterou děláme, má smysl a že jste s námi byla spokojená. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit znova :)