• Velký výběr - sehnala jsem tady, co jinde neměli
    • Žádný problém s platbou předem
    • Perfektně zabaleno

S nákupem jsem velice spokojena, všem tento obchod vřele doporučuji!

Reakce obchodu VTR doplňky k obuvi

děkujeme Vám za hodnocení nákupu. Velice nás potěšila Vaše spokojenost a těšíme se na další spolupráci. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit.

Hezký den, za tým vseproboty,
    Aneta

• Co objednáno, o doručeno.
    • Doručeno rychle
    • Pečlivě zabaleno
    • Žádnou jsem nezaregistroval

Viz výhody a nevýhody.

Dobrý den pane Weipert,
    Potěšila nás, Vaše spokojenost s proběhlým obchodem a rychlostí expedice. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit.

Hezký den, za tým vseproboty,

• pěkné webové stránky
    • ještě lepší nízké ceny za zboží konkrétně " Bezbarvý krém na boty s včelím voskem 250 g " .V našem městě toto zboží prodává opravář bot za mnohem více peněz.To co jsem zaplatil za toto velké balení vosku,tak onen opravář bot prodává nejmenší balení vosku za stejnou cenu ( jenže já v tom mám připočtenou i dopravu,a přesto mne stálo zboží méně přes internet než v kamenném obchodu ).Tuto 250g balení jsem u tohoto stejného opraváře bot pořídil před čtyřmi roky za 300Kč...
    • doporučuji všem dalším zákazníkům
    • rychlost a spolehlivost firmy VŠE PRO BOTY
    • nakupoval jsem zde poprvé a přijdu zase rád znovu,ač jenom po internetu
    • Bezbarvý krém na boty s včelím voskem 250 g je perfektní výrobek a funguje líp, než ty zahraniční a dražší
    • nevím o ničem

DOPORUČUJI VŠEM,SUPER

Dobrý den pane Jirko,
    děkujeme za Vaši reakci. Velice nás Vaše hodnocení potěšilo a jsme rádi, že práce kterou děláme, má smysl a že jste s námi a výrobky, které prodáváme byl spokojený. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit znovu.

Hezký den :)
    za tým vseproboty.cz,