Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• Balando.cz a Vuci.cz
    • Absolutní podvod
    • Podvodné jednání s povinností pladby předem

Oba tyto obchody slibují
    - bezpečně a rychle
    -zboží na skladě
    -odeslání do 24 hod
    - PLADBA předem na účet je podmímkou
    VÍSLEDEK:
    -ŽÁDNÉ PŘEDEM ZAPLACENÉ ZBOŽÍ VÁM SAMOZŘEJMĚ NEPŘÍJDE
    -PENÍZE ZPĚT NIKDY NEDOSTANETE A TO ANI PO NĚKOLIKA MĚSÍČNÍM ČEKÁNÍ
    -PRŮMĚRNÁ DOBA TĚCH CO SE DOČKAJÍ JE MIN. 30 DNÍ. A O KVALITĚ SE ROZHODNĚ MLUVIT NEDÁ
    -VŠE JE Z ČÍNY V PŘÍPADĚ ROSTLIN A CIBULOVIN PŘÍJDE JEN PLESNIVĚJÍCÍ KOMPOST.KÉŽ BYCH TO VĚDĚLA DŘÍV

• snad jen to, že na internetu už existuje takových negativních zkušeností s tímto obchodem, že se každým dnem snižuje riziko zvýšení počtu nově napálených zákazníků:-)
    • Zboží z Rivalenti.cz nikdy nedorazilo - a to ani více jak po roce. Na požadavek reklamace jen přijde automatický zpráva, že byla ze strany prodejce zamítnuta. Nikdo zde nekupujte, jinak přijdete o peníze! Naštěstí jsem zde z důvodu své podezíravosti neutratila velkou částku a byla to hlavně zkušenost, která jen stvrzuje, že podobné obchody se zbožím z Číny je dobré ignorovat.

Tak jsem také naletěla. Zboží jsem zaplatila, nepřišlo nic a peníze vrátit nechtějí, stále dokola posílají generované e maily, že zboží je na cestě. Moje hloupost ač si téměř vždy než něco objednám vyhledám recenze na daný obchod, tentokrát jsem to neudělala.
    Objednávka naštěstí není na vysokou částku, takže to tolik nebolí, ale je třeba, aby byli další případní kupující obezřetní a tomuto podvodnému obchodu se obloukem vyhnuli.

• okradou vas o penize
    • nedodaji zbozi
    • penize nevrati
    • zbozi neni skladem, ikdyz se to tak tvari

Nenakupujte na podvodnem eshopu rivalenti.cz
    Zbozi nedodano ani po 2 mesicich od objednani, eshop posila jen automaticke odpovedi na me zpravy, nechteji vratit penize.
    Podal jsem podnet k COI. Takovyhle kybersmejdi na internet opravdu nepatri.

• Lživá reklama, pozdní dodání, zboží je úplně jiné než v popisku

Zboží přišlo cca po měsíci na dobírku. Což bych ještě snesl
    Byla objednaná mikina z bavlny, přišel hadr a ještě velikost místo xxl tak nějaké sko. Obchod je předražený a nekvalitní.

• Lákavá reklama na internetu
    • Podvodné praktiky.

31.10.2023 jsem objednal zboží (naštěstí jen za pár set Kč), do 21.12.2023 ho nemám. Podle poslední informace je nyní v Brestu. Nevím, jestli vůbec dojde.
    Mají lákavou reklamu na internetu, ale podvodné praktiky. Na zákaznické lince je pouze automat, který vás ujišťuje o brzkém dodání. Na mail vám přijde jen automatická odpověď, že je všechno v pořádku. Neakceptují dobírku, pouze platbu předem.
    Důrazně nedoporučuji tento obchod!!!
    Pokud zboží neobdržím, obracím se na COI.

• nekorektní

!!! POZOR NA TENTO E-SHOP!!! ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!! Objednala jsem pro dceru více drobností, téměř nic z toho nedorazilo. To, co přišlo, tak každá věc zvlášť a až po několika měsících. Odpovědi na urgence od robota. Reklamace na nedoručené zboží nutno zadat na každou věc zvlášť, po uplynutí 30 dní zákonné lhůty opět nutno urgovat vyjádření k reklamaci, sami se neozvou. Po uznání reklamace peníze ani po 10 dnech zpět na účet nedorazily, takže opět urgence a čekáme na vyjádření. Tato anabáze nás čeká ještě u několika položek z objednávky...
    Vážně zvažujeme podat podmět na ČOI.

• Nemožnost uplatnit reklamaci
    • Nemožnost odstoupit od kupní smlouvy
    • Lživé informace
    • Dodací lhůta 4 měsíce
    • Nekvalitní zboží neodpovídající obrázku a popisu
    • Podvodné chování

Nejhorší internetový obchod všech dob.
    Tento obchod je překupníkem nekvalitních výrobků z Číny.
    Není možné u něho odstoupit od smlouvy nebo reklamovat výrobek.
    Pokud přijde nepadnoucí, poškozené zboží, nebo zboží vůbec nepřijde, není možné se nikde dovolat žádné nápravy.
    Nehledě na dodací lhůtu, která byla 4 měsíce.
    Velmi nedoporučuji ve vlastním zájmu u tohoto podvodného obchodu nakupovat!!!!!

• Délka dodání kolem 2 měsíců

Nedoporučuji,chvástají se,že většinu zboží odesílájí že skladů v Evropě,ale to budou kecy,vše se odesílá z Číny,již čekám na balíček necelé dva měsíce.kupte si to raději z Alíku.

• tento obchod Vám ukáže, ako ľahko môžete prísť o svoje peniaze
    • ak sa Vám podarí úspešne vybaviť reklamáciu, budete mať aspoň chvílku zo seba radosť
    • bude to často krát asi podvod

V obchode som zaplatil tovar v marci. V júny som si spomenul, že som vlastne žiaden tovar neobdržal, tak som napísal na objednávkový mail dotaz, kde je môj tovar. Začali výhovorky, že tovar je na ceste a že budem veľmi spokojný s kvalitou. Po pol roku nič neprišlo, tak som žiadal od stránky vrátenie peňazí, odpoveď prišla hneď automaticky a celkom našlapaná, že ma upozorňujú, že reklamácie u nich namám žiadať, že si to mám vybaviť so skladom v Číne, a poslali mi adresu v čínštine. Poslali mi aj trackovacie číslo zásielky, kde som zistil, že moja zásielka vlastne aj prišla do krajiny doručenia, ale splietli si adresu asi o 5 ulíc vedľa, preto sa zásielka po neúspešnom pokuse o odovzdanie vrátila zase späť do Číny. Podal som teda reklamáciu cez formulár na stránkach Rivalenti. Na ňu chvalabohu 30 dní nikto nereagoval, a po mojom maily, že teda asi porušujú zákon, mi odpovedali, že Čínska strana uznala reklamáciu a posielajú mi čiastku na účet. Peniaze prišli. Ja vs. Rivalenti - remíza.

Naprostý podvod, eshop jen zprostředkovává předprodej z Číny, a to s dodáním až 180 pracovních dní.

• PODVODNÍCI

Podvodný eshop. Slibují bleskové doručení a pak vám napíší, že to může trvat i 180 dní. NENAKUPUJTE TAM!!!!!!

• výborná lekce do života
    • Odesíláme ještě dnes - ale obdržíte třeba až po 5 měsících.
    • komunikace na dlouhou trať - odpovídají až po mnoha e-mailech ze strany zákazníka

Od listopadu 2022 jsem měla objednaný vánoční dárek. "Nebojte se, zboží vám přijde" mě neustále uklidňovali. Přišla jen půlka po 5 měsících! V mikrotenovém sáčku přímo do schránky (úžasné balení) - původně mělo být doručeno do zásilkovny. Nejprve mě napadlo, že nám někdo do schránky hodil odpadky.
    Po neustálém vyptávání...po 6 měsících jsem konečně mohla podat reklamaci. Oprávněnou.
    Po slibovaných 30 dnech nic na účet nepřišlo. Prý jsem v pořadí. Při pohledu na recenze na Heurece už je mi jasné proč to tak trvalo. A když už platba dorazila, byla to jen půlka z reklamace. Prý jsem špatně vyplnila formulář (tolik času jsem věnovala tomuto neférovému obchodu, a pak špatně vyplním reklamační formulář?). Dodnes nemám ani "špatně vyplněný formulář" k nahlédnutí, ani zbytek peněz.
    Na webu Rivalenti září (přesně den po dni přidávané) samé úžasné recenze jako přes kopírák. Zkusila jsem napsat tu svou negativní, a co se stalo? Nic. Zůstávají jen samá pozitiva :-) Ta moje se vůbec neobjevila.
    Chybami se člověk učí a já si teď budu dávat mnohem větší pozor - děkuji všem z Rivalenti za tuto lekci.

• Výhoda není.
    • Kradou a lžou.

Objednala jsem pásek na airtag pro dítě. Platbu vyžadovali hned, nebyla jiná možnost. Doručení avizovali 1-2 dny. Ani po 14 dnech zásilka nepřišla. Přes mou snahu dozvědět se od Rivalenti informace o mé zásilce, se nedozvím nic. Chodí prefabrikované emaily od Adély z Rivalenti, že je zásilka na cestě. Není. Ani když na mé urgence přijde číslo zásilky, zobrazí se mi, že Česká pošta zásilku neeviduje. Jsou to podvodníci a zloději. Moje chyba, že jsem si dopředu nepřečetla recenze obchodu.

• tento obchod mě naučil, že si vždy nejdříve prověřím u koho objednávám.
    • přišlo něco jiného, než bylo objednáno + dodací doba 2 měsíce

Pro dceru jsem objednal skatepark, který byl dle všeho skladem v počtu 5 ks. Zboží prý expedují do 24 hodin, ale... už nikde není zmínka, že se expeduje ze zahaničí. Dle všeho z Číny... Objendal jsem ke dni dětí, dnes dorazilo, po 2 měsících... A navíc dorazilo něco jiného, než jsme objednali. Za 1.1000 přišel kus plastu + skate, za což bych byl ochotný dát tak do 300 Kč... Takže se pustíme asi do dalšího dobrodružství a zkusíme to tomuto obchodu vrátit...

• Vynikající podvodníci.
    • Podvodná společnosti

Doporučuji se vyhnout RIVALENTI.cz sviňským obloukem. Na foto krásná košile údajně lněná a dojde vám hadr na zem z bavlny a polyesteru.

Reklamace a vrácení peněz - nehrozí.

Podán podnět na ČOI, ale tam jak jsem zjistil jsou již vedeni jako podvodníci.

Poučení do příště, ověřovat si společnosti.

• Nic nekupovat jsou to podvodníci

Totální podvodníci nic nekupovat zboží neposlou svine to jsou,totálně podvodnickej shop,pokud chcete peníze zpet zavolejte do banky a na platbu dejte reklamaci za nedodani zboží nebo porušení podmínek,učinil sem tak a banka mi do 15 dnu vrátila peníze,podat reklamaci může kazdej stačí jen zavolat do banky nebo online přes aplikaci v mobilu.lidi udělejte to a nenechte těm sračum podvodnickym peníze!!!

• Zboží doposud nedorazilo

Již je to více než měsíc a půl a zboží stále nedorazilo. Z eshopu Rivalenty jsem obdržela dost povrchní email, že doba doručení může být až 60 pracovních dní, takže "nemám plašit".
    Naštěstí mě stála zásilka jen 160Kč, takže to tak nebolí, nicméně velice před objednáním z tohoto obchodu varuji!

• Zboží přišlo po 3 měsících
    • poškozené
    • Vrácení zboží jen přímo výrobci v Číně, Rivalenti řeší jen reklamace a to nedopadlo, ikdyž zboží bylo jasně poškozeno (hodinky nešly). Dokonce jsem za 120 Kč nechala vyměnit baterku, ale nic :-(
    • Hrají si na obchod, ale jsou o překupníci bez záruk.

Hrůza, hrůza hrůza - nikdy více.
    Měla by to prošetřit obchodní inspekce

• Klamavá reklama
    • Lžou vám do očí o termínu dodání zboží

Nedoporučuji! Používají "šmejdské" praktiky. U zboží
    a) tvrdí, že mají skladem více než 5ks
    b) tvrdí, že odesílají každý pracovní den
    c) Expresní odeslání do 24 hodin
    Výsledek: Objednáte, zaplatíte a dozvíte se, že zboží dodají v rozmezí 5-30 pracovních dnů (s dovětkem: Dodací lhůta se může ve výjimečných případech prodloužit až na 180 dní).