• krásné stránky, přehlednost
    • telefonní číslo uvedené na stránkách je funkční, ale nikdo jej nezvedá. Po opakovaném volání je tel. vypnutý. Obchod nekomunikuje ani po emailu. Zboží jsem zaplatila, nedostala a nikdo se mnou nekomunikuje, nereaguje na tel, email ani na vzkaz zanechaný na stránkách obchodu.

Obchod mam za podvod

• Nízké ceny.
    • Nedodání poloviny objednaného zboží.
    • Bez reakce na telefonické i elektronické dotazy.
    • U zboží chyběl dodací list.
    • Dodané zboží křivě šité, pomuchlané.

Nespokojenost s obchodem, zejména s komunikací.
    Nedoporučuji.

nespokojenost

• Žádné.
    • Zboží mám skoro dva týdny zaplacené, neodrazilo a předpokládám, že nedorazí. Pokud už lidé podali podnět na ČOI, nechápu, proč obchod ještě funguje. Mrzí mě, že jsem si nepřečetla hodnocení.

Podvodníci.

Byl to můj první a poslední nákup v tomto obchodu, ceny dobré. Objednala jsem, ale bohužel po týdenní odmlce, kdy se nic nedělo, jsem odeslala dotazující se email. Když mi na něj nebylo odpověděno, dalšího dne jsem volala na infolinku obchodu ale hovor po pár zazvoněních spadl do hlasové schránky. Obchod nekomunikuje, neobtěžují se ani zavolat zpět na číslo.

• nekomunikuje

nereaguje na mail ani na telefon a zboží nebylo dodáno, štěstí, že jsem to měla na dobírku

Jde jen pouze o podvod. Žádná reakce obchodu. Štěstí, že jsem objednal na dobírku. NEDOPORUČUJI !!!
    Takovýhle bych hned zavřel za podvody.

• žádné, nekomunikují, zboží nedorazilo
    • Nedodržuje termín dodání nekomunikuje se zákazníkem,

Tento obchod byl zatím mou nejhorší zkušeností z E- Shopy.Objednané zboží a předem zaplacené zboží nedodají, posléze není z jejich strany absolutně žádná komunikace na e-maily nereagují, telefony nezvedají.Takže v konečném důsledku jsem bez zboží i peněz,proto varuji před tímto obchodem další nakupující.Určitě nedoporučuji.

• nulová komunikace, zboží zaplaceno, nedorazilo

Podvodný obchod, dávám podnět na ČOI. Rozhodně nedoporučuji!!!

• zadne, zbozi nedorazilo, nekomunikuji se zakaznikem!!!
    • je to podvodny obchod

Nikdo zde nenakupujte, CSI to bohužel neresi, zbozi po zaplaceni neprijde a nikdo se neozve.

• Objednala jsem, bundu stále nemám a ani se mnou nikdo nekomunikuje... Takže už ji ani nechci, objednám jinde...

• Asi týden jsem se snažil prodejce kontaktovat po telefonu, abych si domluvil převzetí, ale marně.

Komunikace obchodu je nulová.

• Asi cena
    • Obchod nekomunikuje,ruším objednávku

Nedoporučuji, ještě že zboží beru pouze na dobírku.

• Osobní předání. Které ovšem u mého obchodu neproběhlo. Byl jsem od nich okraden peníze ani zboží nemám.
    • Nikdo nekomunikuje. Email bez reakce. Telefon nikdo nezvedne.

Neplatit nic tomuto podvodnikovi dopředu jinak budete bez peněz i zboží.

• Přišlo akorát potvrzení objednávky, kde bylo uvedeno "očekávejte zásilku během 3-5 pracovních dní". potvrzení odeslání nedorazilo ani po 14 dnech. Zboží nepřišlo. Po 10 marných pokusech dovolat se na kontaktní telefon (obsazeno, nebo hlasova schranka) zadavam toto hodnoceni

Hnus. zbozi zaplaceno, zbozi nedorazilo, prodejce nekomunikuje.

• Dodací lhůty

Nakupoval jsem zde z důvodu, že zde byl mnou hledaný produkt nejlevnější, dokonce i skladem. Avšak po potvrzení objednávky ani skoro po 2 týdnech objednávka nedorazila. Na e-mail neodpovídají, na dotaz skrz webové stránky taky ne, dovolat se tam nedá (naskočí hlasová schránka).

Za mne obchod nedoporučuji a zatím jsem se nikdy s ničím takovým nesetkal.

• Obchod nekomunikuje ani se zákazníkem, ani s dopravcem, tudíž dopravce nekomunikuje se zákazníkem. Tak by to být nemělo.

Obchod vůbec nekomunikuje (že obdržel platbu, že posílá balík a podací číslo), nepředává telefonní číslo dopravci a ten tudíž neoznámí, že má pro Vás zásilku, tak si ji naháníte sami. Navíc balíček byl poškozený, bazének po nafouknutí nedrží tvar kola, ale "láme se" a má hranatý neidentifikovatelný tvar. Tričko LOAP údajně vel. 92 odpovídá velikosti 86. Rozhodně nedoporučuji!

• Nekomunikuje ani tel.spojení, ani mail, ani
    • doporučený dopis.

Nekupovat, neobjednávat, v případě reklamace se s nikým nespojíte.

• Zboží jsem vrátila ihned po doručení, peníze zpět nemám. Čekám už více jak 14 dní.