Jde jen pouze o podvod. Žádná reakce obchodu. Štěstí, že jsem objednal na dobírku. NEDOPORUČUJI !!!
    Takovýhle bych hned zavřel za podvody.

• žádné, nekomunikují, zboží nedorazilo

• nedodává zboží a nechává si jej zaplatit

Na tuto firmu právě probíhá šetření ČOI. Přidejte se a zasílejte stížnosti elektronicky na: http://www.coi.cz/cz/e-podatelna/
    dále označte Inspektorát Plzeňský a Karlovarský a svou stížnost.

• Nedodržuje termín dodání nekomunikuje se zákazníkem,

Tento obchod byl zatím mou nejhorší zkušeností z E- Shopy.Objednané zboží a předem zaplacené zboží nedodají, posléze není z jejich strany absolutně žádná komunikace na e-maily nereagují, telefony nezvedají.Takže v konečném důsledku jsem bez zboží i peněz,proto varuji před tímto obchodem další nakupující.Určitě nedoporučuji.

• nulová komunikace, zboží zaplaceno, nedorazilo

Podvodný obchod, dávám podnět na ČOI. Rozhodně nedoporučuji!!!

• zadne, zbozi nedorazilo, nekomunikuji se zakaznikem!!!
    • je to podvodny obchod

Nikdo zde nenakupujte, CSI to bohužel neresi, zbozi po zaplaceni neprijde a nikdo se neozve.

• Objednala jsem, bundu stále nemám a ani se mnou nikdo nekomunikuje... Takže už ji ani nechci, objednám jinde...

• Asi týden jsem se snažil prodejce kontaktovat po telefonu, abych si domluvil převzetí, ale marně.

Komunikace obchodu je nulová.

• obchod nekomunikuje
    • nedodání zboží
    • nevrácená platba
    • místo firmy neexistuje

Nekupovat!!
    Nedoporučuji!!
    Podávám podnět na ČOI
    Registruji tuto firmu na podvodnefirmy.cz

• Asi cena
    • Obchod nekomunikuje,ruším objednávku

Nedoporučuji, ještě že zboží beru pouze na dobírku.

• Pošle potvrzení, že zboží dorazí do 5 dnů
    • Pak dorazí dotazník zda jsem spokojen či nikoliv
    • Avšak zboží nedodá ani po urgencích
    • Na maily nereaguje, telefony nepřijímá

asi není seriózním obchodníkem

13. 4 2015 jsem si objednala zboží. 20. 4. 2015 jsem objednané zboží vrátila. 4. 5. 2015 mi napsali, že zboží dorazilo v pořádku, že mi pošlou dobropis a pak peníze. Ovšem žádný dobropis mi nepřišel a peníze do dneška nemám. Nekomunikují, e-mail bez reakce, telefon nikdo nezvedne.

• Osobní předání. Které ovšem u mého obchodu neproběhlo. Byl jsem od nich okraden peníze ani zboží nemám.
    • Nikdo nekomunikuje. Email bez reakce. Telefon nikdo nezvedne.

Neplatit nic tomuto podvodnikovi dopředu jinak budete bez peněz i zboží.

• Měl uvedené zboží na skladě. Otázka je zda to je ovšem pravda protože ho vůbec do dnes nedodal ! Takže pro vlastně nic.
    • Nekomunikuje vůbec.
    • Prakticky me okradl protože se do dnešního dne ani neozval a tento sport můžete oslovovat jak chcete volat na telefon jak chcete nikdo se neozve pouze hlasová schránka.
    • Spojení na me je [email protected] pro ty kteří byly stejně okradeni jako ja. Napište a spojíme se pro podání hromadné žaloby na tohoto majitele krámu. Ja jsem mu toto oznámil že bude následovat přesto nereaguje. Jednalo se pouze o osobní předání u nás v Plzni odkud obchod je. Jenže podvodník je tak chytrý že adresa je na poště.
    • Nakupovat, neobjednavat ! Varuji ! Pokud nechcete být okradeni o peníze jako já.

Jedna se o podvodníka a zloděje. Mnou objednané a zaplacené zboží nikdy nedodal a peníze dodnes nevrátil. Vubec nekomunikuje. Varuji před takovým podvodníkem !

• Přišlo akorát potvrzení objednávky, kde bylo uvedeno "očekávejte zásilku během 3-5 pracovních dní". potvrzení odeslání nedorazilo ani po 14 dnech. Zboží nepřišlo. Po 10 marných pokusech dovolat se na kontaktní telefon (obsazeno, nebo hlasova schranka) zadavam toto hodnoceni

Hnus. zbozi zaplaceno, zbozi nedorazilo, prodejce nekomunikuje.

• Ceny
    • Doprava - v mém případě os. převzetí

Výborná komunikace a ochota - zboží jsem převzal osobně, mimo otevírací dobu obchodu a ještě mi ho pán přivezl naproti.

• uz nic
    • Zbozi uz jsem tam objednaval,dorazilo,ale absolutne nulova komunikace,tel. kontakt nefunguje-hlasova schranka,po delsi dobe jsem zjistil,ze u dodanych bot na kolo chybeji vnitrni plechy na spd,volani na firmu...hlasova schranka...

tento obchod absolutne nedoporucuju,protoze neni sance ze vam zbozi vymeni,vyreklamujou,nebo vrati penize...ty nizzsi ceny za to nestoji

• Dodací lhůty

Nakupoval jsem zde z důvodu, že zde byl mnou hledaný produkt nejlevnější, dokonce i skladem. Avšak po potvrzení objednávky ani skoro po 2 týdnech objednávka nedorazila. Na e-mail neodpovídají, na dotaz skrz webové stránky taky ne, dovolat se tam nedá (naskočí hlasová schránka).

Za mne obchod nedoporučuji a zatím jsem se nikdy s ničím takovým nesetkal.

• Dobré ceny.
    • Nemá.

Doporučuji.

Vstřícné jednání při vrácení zboží.