Zboží nebyli schopni sehnat, přestože uváděli, že mají skladem.

Reakce obchodu Vlasy-kosmetika.eu

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s našimi službami.
    Zboží se nám doprodalo a nestihli jsme změnit stav na (není skladem).
    Zboží již neměl ani dovozce do ČR.
    Ještě jednou se omlouváme za způsobené problémy.

Krásný den
    Vlasy-kosmetika.eu

• získal briťvu ve špatném stavu.ona je poškrábaná vypadá jako briťva za 10 korun.Chtěl jsem vrátit zboží do obchodu, ale to je další výdaj, takže jsem to nechal pro sebe.Tento internet obchod nikomu neodporuji.

Reakce obchodu Vlasy-kosmetika.eu

mrzí nás, že tak negativně hodnotíte náš e-shop. Uvádíte, že jste si u nás objednal břitvu, ale podle objednávky to byl seřezávač vlasu DOVO 189 000 za 499 Kč. Všechny produkty zasíláme originálně zabalené přímo od dovozce. Pokud jste nebyl spokojen, mohl jste se na nás kdykoli obrátit, ale to jste neučinil. Tudíž jsme Vaši situaci nemohli nijak řešit.
    Vlasy-kosmetika.eu

• Nabídka zboží, které se nedá sehnat jinde a nebo jen velmi těžko.
    • Styl komunikace, přístup k zákazníkovi a chybné informace o produktech na internetových stránkách.

Není to špatný obchod, ale pokud se vyskytne jakákolik chyba, obchod není schopný ji adekvátně řešit. Již zde nenakoupím a obchod bych nedoporučila.

Reakce obchodu Vlasy-kosmetika.eu

rádi bychom uvedli záležitost na pravou míru.

1) Chybu jsme řešili e-mailovou komunikací se zákaznicí, kde bylo vše vysvětleno a vyřešeno.
    2) Chyba nebyla na naší straně, ale na straně dodavatele - dovozce do ČR, který zajišťuje popis etikety na výrobku.
    3) Informace na internetových stránkách našeho obchodu byly pravdivé a byl dodán správný výrobek, který si zákaznice ponechala.

Vlasy-kosmetika.eu

Uvadi zbozi, ze je skladem a pritom neni.

Reakce obchodu Vlasy-kosmetika.eu

jelikož prodáváme velké množství těchto holících strojků, může se stát, že nastane vyjímečně situace, kdy zboží uváděné 'skladem' je v momentu objednávky vytvořené zákazníkem již vyprodané.

Zboží obratem doplňujeme a ihned expedujeme zákazníkovi. V tomto konkrétním případě hol. strojek nebyl skladem u dodavatele.

Vlasy-kosmetika.eu

• nepravdivé informace o dostupnosti zboží