• česká vlajka není proporcionální, nalepky-vlajky vypadají jako vytištěné na levném zařízení.

Reakce obchodu Vlajky.eu

samolepky vlajky ČR odpovídají standardům. Prověřovala jsem Vaši objednávku a zjistila jsem, že jste si objednávku osobně přebíral a při osobním odběru jste se mohl zmínit, že se samolepkami nejste spokojen.
    Samolepky jsou udělané z vinylu a jsou vhodné do exteriéru.

Váš tým Vlajky.EU

Obchod oznámil, že vlajku Kuby nemá na skladě. Nic víc. Jestli obchod počká až bude vyrobena, nebo vrátí peníze, neuvedl.

Reakce obchodu Vlajky.eu

prověřovala jsem Vaší objednávku a kolegyně Vám oznámila, že vlajka Kuby není skladem a její výroba bude trvat 7-10 dní a dnes nám výroba oznámila, že termín odeslání vlajky je dne 18.4.

Za komplikace se omlouváme a přeji hezký den.

Obchod jako takový , funguje standardně , se zbožím toje horší.

Reakce obchodu Vlajky.eu

vážíme si vaší zpětné vazby. Velmi nám záleží na tom, aby naši zákazníci byli vždy spokojeni s kvalitou našich produktů. Prosíme, ozvěte se nám na [email protected] a situaci spolu určitě vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Vlajky jsou šité horkou jehlou. Nekvalitně.

Reakce obchodu Vlajky.eu

mrzí nás, že jsme od Vás dostali negativní hodnocení. Abych mohl vše prověřit, potřebuji vědět, co přesně se Vám nelíbí? Stolní vlaječky jsou obšité bílou kroucenou šňůrkou a celé to drží průsvitná nylonový niť. Žádné horké nástroje se nepoužívají. Prosím, napište nám mail na [email protected], kde spolu vše dořešíme.

Děkujeme a přejeme krásný den.

Tým Vlajky.EU

Objednala jsem si zbozi, ktere bylo dle info na webu dostupne, po potvrzene objednavce mi prisel e-mail, ze uvedene objednane zbozi neni dostupne a ze bude dostupne za tyden ci dva. Ocekavala bych, ze me o dostupnosti zbozi obchod sam informuje s dotazem, zda ma objednavka je stale aktualni. Bohuzel nikoliv. Proto nedoporucuji.

Reakce obchodu Vlajky.eu

mrzí nás, že jsme od Vás dostali negativní hodnocení. Na Vaší objednávku jsem se podíval a hned druhý den po objednávce Vás kolegyně kontaktovala a ptala se, zda na zboží počkáte nebo vyberete jiný rozměr. Bohužel u tohoto rozměru máme dlouhodobý výpadek skladovosti (a stále je nemáme skladem). Pokud máte zájem o jiný rozměr, kontaktujte nás na mailu [email protected].

Váš tým Vlajky.EU

• "děkujeme za váš nákup v obchodě Vlajky.eu před 6 dny. Ohodnoťte, prosím, obchod a zakoupené produkty": ani náhodou Vás nedoporučím, když si troufáte chtít hodnocení zakoupených produktů v době, kdy zboží stále leží u Vás. Můj první a poslední nákup. Nejste jediní.

Reakce obchodu Vlajky.eu

mrzí nás, že jsme Vám neudělali radost. Koukal jsem do systému a byl jste informován o zpoždění. Hodnocení obchodu nezasíláme my, ale Heureka a nemáme jak toto ovlivnit.

Váš tým Vlajky.EU

Nevím proč se dotazujete když mi to ještě ani nedošlo. Možná po doručení by to bylo vhodnější...

Reakce obchodu Vlajky.eu

mrzí nás, že jsme od Vás dostali takové hodnocení. Objednaná vlajka nebyla skladem, a tak došlo k prodlení. Vidím ale, že celá objednávka byla již úspěšně doručena.

Hodnocení se odesílá automaticky a nemůžeme jej nijak ovlivňovat.

Hezký den

Tým Vlajky.EU

• Strašně pomalí, neinformují zákazníka o stavu objednávky

Reakce obchodu Vlajky.eu

hned druhý den po objednávce jsme Vám volali, že samolepky budou až po Velikonocích, bohužel jste nám to nezvedal a ani nezavolal zpět. Objednávka byla expedována 7 dní po objednávce také kvůli státním svátkům.

Hezký den

• Poměrně dlouhá lhůta dodání
    • Barevné provedení zakoupené ukrajinské vlajky výrazně neodpovídá

Reakce obchodu Vlajky.eu

Ukrajinské vlajky byly v tomto období velmi nedostatkové zboží napříč celou Evropou. Snažili jsme se zajistit co největší zásoby, nicméně poptávka převyšovala veškeré možné kapacity, a proto došlo ke zpoždění. Za situaci se omlouváme, ale věříme, že pro tuto situaci najdete pochopení.

Váš tým Vlajky.EU

Vlajka na moto materiál a zpracování strašné

Reakce obchodu Vlajky.eu

vlaječka na motorku je prošitá v rozích právě kvůli tomu, aby se ve větru netřepila. Pokud by rohy prošité nebyly, vlaječka by nevydržela nápor větru.

Váš tým Vlajky.EU

Zboží je zaplaceno a nedorazilo...

Reakce obchodu Vlajky.eu

zboží uhrazeno nebylo (omylem), ale již mám informaci, že s Vámi kolegyně hovořila a zaslala zboží na dobírku. Jsem rád, že se objednávka nakonec realizovala a věřím, že nám zachováte přízeň.

Děkujeme a přejeme hezký den.

• Předražené zboží

Dobrý den, pane Petře,

moc mě mrzí, že nám takovou recenzi píšete. V systému od Vás vidím hned 2 objednávky ozonového generátoru, ke kterým jste dostal další 2 zdarma v rámci akce 1+1 a tím jste ušetřil nemalé peníze. Obě objednávky byly doručeny hned druhý den.

• Rozumná cena
    • Kvalitní materiál i barvy vlajky
    • Až doma jsem si všiml, že mi místo vlajky se dvěma kovovými oky dali vlajku s průvlakem na tyč .
    • Jeden otvor vlajky pro tyč byl 2x pevně prošit bílou i modrou nití, takže nešla svisle zavěsit, napřed jsem si otvor musel rozpárat .

Kdyby šička pracovala jak má, neměl bych výhrad. Takto si doporučuji zboží při přebírání zkontrolovat, mne nenapadlo, že může někdo pokazit výrobu vlajky .

Reakce obchodu Vlajky.eu

děkujeme za Váš čas, který jste věnoval tomuto hodnocení, vážíme si každé zpětné vazby.

V nabídce máme několik druhů uchycení a dle Vašeho hodnocení jste potřeboval svislé provedené vlajky - tedy zástavu, odnesl jste si ale vlajku horizontální se zašitým tunelem. Při osobním odběru Vám byla vlajka ukázána a s tímto uchycením jste souhlasil. Pokud jste nebyl spokojený, vlajku bychom Vám vyměnili za jinou s jiným uchycením, popřípadě vyrobili dle Vašich představ.

Váš tým Vlajky.EU

Vlajky mají tisk pouze z jedné strany - takže můžete tak pověsit na zeď místo obrazu - ale k účelu vlajky nad hotelový vchod nebo k jinému zavěšení nedoporučuji

Reakce obchodu Vlajky.eu

velmi mě mrzí nastalá situace.

Vlajky splňují veškeré standardy pro vyvěšení u státních institucí, firem i hotelů. Všechny naše vlajky mají protisk na druhou stranu, takto je to zcela běžné a standardní.

• kvalita,spracovani!!!

Reakce obchodu Vlajky.eu

mrzí mě, že máte takovou zkušenost, ale zajímá nás, co konkrétně se Vám na motovlaječkách nelíbí? Napište nám, prosím, na [email protected] a společně jistě něco vymyslíme.

Hezký den přeje tým Vlajky.EU

• Po peti dnech mi prislo na mail jen, ze prijali objednavku..

Reakce obchodu Vlajky.eu

velmi mě mrzí, že jste nám udělila negativní hodnocení, přestože u zboží bylo uvedené, že se odesílá až 19.4. V historii ale vidím, že jste objednávku sama po 3 dnech stornovala.

Omlouvám se za komplikace a věřím, že nám zachováte přízeň.

Objednali jsme vlajky 11 statu jako darek pro vnuka- rozmer 20x30 cm
    Jsme prekvapeni
    Vlajky se lisi ve velikosti- +- 1-2 cm
    Zapositi je odflakle
    Doprava v poradku
    Kvalita zbozi neodpovida cene

Reakce obchodu Vlajky.eu

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás moc mrzí. Bohužel, vzhledem k technologickým procesům není možné vždy dodržet přesný rozměr (viz. obchodní podmínky). Pevně věříme, že Vaše další zkušenost bude již pozitivní!

• Zboží nedorazilo v dohodnutém termínu

Objednal jsem vlajky na karabinu, došly mi vlajky na tyč.