• Nabízejí zboží, které nemají,ani po týdnu se nikdo neozval že zboží není.

• ceny ok,rychle doručeno
    • ani při natažení hadice není 3m, je kratší o půl metru

nedoporučuji

dobrý den,

na obchod jako takový bych si stěžovat nemohl, objednávka byla vyřízena rychle a zboží bylo doručeno v termínu který jsem potřeboval.
    problém je že grilovací motorky které mi byly dodány se rozpadly po 20ti minutách používání a já musel místo toho abych se věnoval hostům " točit maso" celý večer ručně....vykašlal bych se na to, ale když už mi přišel email s otázkou jak jsem spokojen píši po pravdě že nejsem... budu čekat jestli obchod funguje dobře i ve směru řešení tohoto problému...
    s pozdravem Martin Kohut

• zboží zaplacené při objednání dorazilo za 7 dní až po mé telefonické urgenci

• zle

Dobrý den pane Švihoriku,
    děkujeme Vám za reakci. Bohužel na Slovensko zboží nezasíláme, viz. naše obchodní podmínky.
    S pozdravem Železářství V.J.ROUSEK s.r.o.

Litinový rošt mi přišel prasklý prodavajicí se ho pokoušel svařit a to ještě mimo prasklinu. Určitě si toho museli všimnout při balení.
    Už si od této firmy nic nekoupím.

Vážený pane,
    zboží (litinový rošt) od nás odcházel zcela jistě v pořádku. Ovšem při přepravě může dojít k jeho poškození. Naprosto odmítáme, že jsme se snažili rošt opravit, nejsme na to vybaveni, jsme maloobchodní prodejna nikoliv opravna. Kdybyste zboží zcela normálně raklamoval, obratem bychom vám zaslali rošt nový. Nechápu tedy vaši reakci!!
    S pozdravem Železářství V.J.ROUSEK s.r.o.

• Jako kamenný obchod je jednoznačně nejlepší (v Praze)

Údaje o dostupnosti zboží na webu obchodu jsou nespolehlivé. Pár hodin po potvrzení objednávky zboží, které mělo být většinou dostupné, mi telefonicky sdělili, že zboží snad bude za 14 dní.

• nedokázali mi potvrdit objednávku a tudíž jsem zboží do dnešního dne nedostal
    • nejsou spolehlivý nedokážou na malou objednávku odpovědět

jsou nespolehlivý a nedají ani sebemenší zprávu o stavu vaší objednávce
    tudíž jsem zboží nemohl zakoupit Stanislav Husák z Prahy 9

Dobrý den pane Husáku,
    potvrzování zákaznických objednávek je u nás dvoustupňové. Poprvé emailem na Vámi uvedené emailové spojení, podruhé SMS zprávou na Vámi uvedené telefonní číslo. Text, který obdrží každý zákazník e-mailem: "Dobrý den, Vámi objednané zboží bylo právě odesláno. Bude Vám doručeno v nejbližších pracovních dnech. Pokud jste si objednali zboží k osobnímu odběru, tak je nyní připraveno k vyzvednutí v příslušném oddělení na prodejně. Těšíme se na Váš příští nákup. fa VJROUSEK" - tato zpráva Vám byla odeslána 30. 11. 2017 v 11:31. SMS pak tentýž den v 11:32 - ovšem vy jste uvedl pouze osmimístné telefonní číslo, takže SMS nemohla v tomto případě dorazit. Až budete chtít příště plivat, vyberte si prosím jiný obchod. S úctou a pozdravem J. Vich, V.J.ROUSEK s.r.o.

S objednávkou se vůbec nikdo neozval a nic nedorazilo. Už jsem si koupil jinde.

Dobrý den pane Nováku,
    bohužel, Vy jste nereagoval na zaslanou fakturu ze dne 24. 4. 2017 v 8:23, s platebními údaji. Tato situace, že zákazník uhradí objednávku s velkou prodlevou, nastává celkem pravidelně a tak dáváme zákazníkovi prostor, aniž bychom ho upomínali o platbu. Zboží zde bylo a je připraveno k odeslání. Předpokládám, že je to již však neaktuální. S pozdravem. Jaroslav Vich, fa V.J.ROUSEK s.r.o.

• Ještě nevím budu zboží vracet a nevím jak se obchod zachová.

Obchod nabízí a prodává elektrický odpuzovač komárů. 100% šmejd, kde za jednu led žárovku zaplatíte 108 Kč. Komáři na tomto zařízení klidně sedí.

Dobrý den vážený pane Jiří Kroužecký,
    zakoupil jste si v naší provozovně vysokofrekvenční odpuzovač komárů. Může se samozřejmě stát, že je zboží nefunkční, či že nefunguje dle Vašich představ. Na řešení těchto situací máme Reklamační řád a Všeobecné obchodní podmínky. Vynášet předběžné soudy o tom jak se obchodník zachová ve Vaší situaci je velice jednoduché, ale nic to nevypovídá o tom jak budeme situaci řešit, až nás o vašem problému spravíte. S úctou Jaroslav Vich, V.J.ROUSEK s.r.o.

• snaha komunikovat dobrá.
    • malá snaha při vyřizování reklamace

rychlá doprava,při emailovém dotazu ihned zpětná vazba ale malá snaha při řešení problému ohledně zakoupeného výrobku.

Dobrý den pane Šmahaji,
    naše snaha o vyřešení reklamace elektrické pily je a byla naprosto standartní. Pokud byly jakékoliv pochybnosti o stavu zakoupené věci ještě před jeho použitím, nemělo dojít, už z důvodu bezpečnosti, k jeho používání. Jak jste nám sdělil bylo však zboží použito a v tom případě je postup následující - byl nabídnut svoz na naše náklady, předmět by byl zaslán výrobci k posouzení oprávněnosti reklamace. V případě kladného vyjádření výrobce k Vaší reklamaci bychom samozřejmě bez prodlení zaslali zpět zaplacenou částku. Dále Vám byla nabídnuta možnost zaslání předmětu reklamace na nejbližší servisní středisko. Vše jste bohužel odmítl a reagoval se slovy, že si zboží tedy necháte.
    I tak jsme připraveni Vám s Vaším problémem pomoci, ale bez předmětu reklamace to bohužel nejde.
    S pozdravem Jaroslav Vich, fa V.J.ROUSEK s.r.o.

• Objednávka zněla ALVE Fusion dorazil výrobek PROTECO!!!

Objednám "A" obdržím "B"

Dobrý den pane Havle,
    děkujeme Vám za velice konfrontační recenzi. Vaše domněnka, že objednané schůdky vyrábí firma PROTECO je mylná, PROTECO je náš dodavatel! Na100% mohu uvést, že pro firmu PROTECO, vyrábí tyto schůdky firma ALVE. Zcela určitě jste objednal "A" a dorazilo "A".
    Hezký den přeje Jaroslav Vich, fa V.J.ROUSEK s.r.o.

• Žádné, žádám výměnu zboží za odpovídající internetové nabídce nebo vrácení peněz.
    • Zboží - litinová zahradní výlevka je velice hrubě zpracovaná, dělicí plochy odlitku jsou hrubě obroušené, kryt odpadu/sifonu je velice nepřesný, v závěsu je osově vychýlený na pravou stranu, na levé straně nepřiléhá k hornímu tělesu s vůlí 4 mm, která se nedá vymezit. Žádám výměnu zboží za odpovídající internetové nabídce nebo vrácení peněz.

Rychlá reakce obchodu, ale neodpovídající kvalita/hodnota za 4.000 Kč. Žádám výměnu zboží za odpovídající internetové nabídce nebo vrácení peněz.

• Ačkoliv zboží bylo kvalitně zabaleno a obal nebyl poškozen,zboží bylo prodřené.

• v nabídce byla uvedena velmi dobrá cena oproti konkurenci ale zboží nemáte.
    • Máte uvádět že zboží je skladem nebo rovnou na že zboží musíte objednat.

jedna chyba nedělá obchod špatným obchodem

Dobrý den pane Hochmale,
    u zboží vždy označujeme skutečnou dostupnost, ve Vašem případě bylo uvedeno "obvykle skladem", což dle obchodních podmínek uváděných na našich stránkách znamená, že se jedná o zboží které je průběžně doručováno z centrálních skladů, nebo od výrobce na prodejnu. Pilový kotouč byl objednán u našeho dodavatele a o termínu dodávky cca 5 dní jsme Vás neprodleně informovali. Telefon uvedený v objednávce byl nefunkční a na námi nabízenou alternativu zboží oznámenou emailem jste nereagoval. Je nám líto, že jste udělal tuto zkušenost. Omlouváme se. Děkujeme za Váš názor.
    Jaroslav Vich, V.J.ROUSEK s.r.o.

Další nákup budu realizovat u V. J. R. Vladimír Vávra

Dobrý den pane Vávro,
    mohu se prosím zeptat co nebylo v pořádku. Nebo proč jsme obdrželi negativní recenzi?? Kamna jsme Vám dodali osobně a včas. Na místo určení jsme Vám je pomohli usadit. Vámi chybně objednanou rouru jsme Vám zavezli po domluvě na místo určení!???
    Děkuji za odpověď
    Jaroslav Vich - V.J.ROUSEK s.r.o.

• ceny

po objednání nebyla žádná zpráva o tom že byla objednávka přijata ani že si pro zboží mohu přijet

Vážený pane Němec,
    osobně při vyzvednutí zboží jste byl informován, že náš eshop, resp. správce serveru, má problémy s automatickým odpovídáním na objednávky, jeho server byl napaden. Omluvili jsme se Vám a zboží jste obdržel bez jakéhokoliv prodlení. Doufám, že již slouží. Nechápu Vaši negativní recenzi, ale každý má právo na svou reakci a já Vám za ni děkuji.
    Jaroslav Vich
    V.J.ROUSEK s.r.o.

• Naprostý chaos při výdeji zboží. Musel jsem navštívit 4 oddělení než našli pro mě připravené zboží.

Nedoporučuji osobní odběr, prodavači v kamené prodejně nemají vůbec tušení kdo vydává zboží z objednané přes internet.

• Zboží jsem v rámci 14denní lhůty v případě uzavření smlouvy prostředky dálkové komunikace vracel, protože mi nevyhovovalo. Personál obchodu byl velmi neochotný a přesvědčoval mě o tom, že se tato lhůta nevztahuje na zboží, které bylo vyzvednuto osobně na prodejně, což samozřejmě není pravda. Peníze mi byly nakonec vráceny, ale ještě na odchodu na mě prodavač přesvědčoval, ať si nastuduji obchodní zákoník, ten se však na fyzické osoby nevztahuje. Po těchto zkušenostech bych se do obchodu znovu opravdu nevrátil.

• posíláte mě anketu spokojenosti, ale ještě jsem nedostal zásilku