Originalni viking věci ktere sem jinde nenašel.At se daří.

• Komunikace s obchodem
    • Hezké zboží

Jsem velice spokojená, vždy zde pořídím super dárek pro přítele :).

• Velmi dobrá komunikace
    • Přehledné stránky
    • Šíře sortimentu
    • Dodací lhůta
    • Nedokáží zajistit vše co mají v nabídce
    • Výrobní chyby

Obchod můžu určitě doporučit, přesto zde jistě prostor pro výrazné zlepšování je. Zásadní potíže ovšem nevidím v obchodu, ale ve výrobci (nicméně obchod za něj nese odpovědnost). Jak už jsem psal, zboží je obchodem objednáváno až v souvislosti s konkrétní objednávkou, takže dlouhá čekací doba, navíc výrobce nedokáže vyrobit vše, co nabízí. Kromě toho má zboží výrobní chyby. Např. roh nepasuje do stojanu, Thorovo kladivo má jinde předvrtaný otvor v dřevě a nepasuje na otvor v závěsné skobičce. Dobrá, obojí si v dílně upravím, ale nemělo by to být....

Reakce obchodu Viking shop

Zdravim,
    napiste nam na email, poslete fotografie. Vubec jste nas o tomto nekontaktoval :/
    Ano, velika cast zbozi se objednava, nemuzeme drzet skladem 1600 polozek, kdyz se jedna o okrajovy zanr. Mame to jako konicek ;)

Rychlé a pohodové jednání, spona ještě hezčí než na obrázku, rozhodně nepřehlédnutelná. SUPER

Plná spokojenost, doporučuji. Syn má z triček velkou radost.

• kvalitní zboží
    • velký výběr
    • skvělá komunikace

Já jsem s obchodem velmi spokojená. Mohu jen doporučit.

• Kvalitní zboží
    • Všechny velikosti
    • Doporučuji

• zboží z kvalitního materiálu
    • výběr větších velikostí

Jeden z mála obchodů, kde mají větší velikosti oblečení pro muže. Velikost oblečení odpovídá označení. V tomto obchodě jsem již objednávala několikrát a vždy velká spokojenost.

rychlost, přesnost, kvalita

• Rychlá odezva
    • Pravidelná aktualizace stavu objednávky
    • Krásné zboží

Doboručuji

• Skvělí sortiment, přehlednost

• vstřícnost, ochota, široký sortiment

vřele doporučuji

• spokojenost
    • -

Nepotřebuji vysvětlovat, slova jsou jen slova. Děkuji za dodání zboží, které jsem chtěla, obchod mohu doporučit všem.Příjemné jednání, jak od obchodu samotného, tak i od doručovatele.Přeji příjemné nakupování všem, Olga.

• rychlost komunikace

• Skvělý sortiment, přehlednost, rychlé dodání zboží skladem, nebo po domluvě u zboží, které skladem zrovna není.

Doporučuji.

• Úžasní lidé, nádherné, kvalitní zboží. Moc děkuji !!!

Jsem naprosto nadšena !!!!

• Bezva zboží ve skvělé kvalitě, výborná komunikace

:_)

• Vždy najdu, co zrovna hledám,nebo přijde nápad při prohlížení.
    • Obchod je přehledný.
    • Nic.

Doporučuji všem, kteří hledají nápad na pěkný dárek :)

• Určitě doporučuji :) Objednané věci mi pokaždé přijdou rychle a v pořádku. Obchod má velký výběr zajímavého zboží, které jsem třeba nikde jinde neobjevila. A ceny víc než příznivé :)

Spokojenost největší :)

• Vřele doporučuji...

Nakupuji tu protože je obchod originální ....