• Obchod nabízel zboží skladem, po objednání a zaplacení se nic nedělo. Další den jsem volala co je s objednávkou, že nemám ani potvrzení a bylo mi řečeno, že granule nemají. Peníze mi vrátí na účet. To se taky stalo, peníze mám zpět, ale já potřebovala granule.

Trvalo jim 14 dní od mé objednávky (zboží inzerovaného na jejich stránkách), než mi suše oznámili, že toto zboží nemají a mít nebudou.

• velmi obtížná komunikace s dopravcem, nepříjemné jednání s řidičem. neochota časového se přizpůsobení se potřebám objednatele, jsem zaměstnaná, v oznámení uveden čas do 15.hod,tlak na to,abych si zásilku převzala již ve 13.hod.

• Dlouhé čekání na doručení objednávek.

Už si u nich zboží nekoupim.

Nabízí zboží a po zaplacení nedodá, že není skladem.

Reakce obchodu Veterinární obchod

někdy se může stát při objednání zboží přes Heuréku, že Heuréka nemá aktuální data o stavech naších skladů.
    Heuréka si několikrát denně aktualizuje tyto informace. Když se u nás něco změní Heuréka to bude mít aktualizované za nějakou dobu.
    Mrzí nás, že se Vám toto stalo, ale s tím nemůžeme nic dělat.

zboží nebylo na skladě

Objednak jsem, obchod mi odepsal, že zboží nemají, tak jsem objednávku zrušil a objednal jinde.

• Ačkoli zboží bylo napsáno, že je skladem, přišel mi email, že zboží již nemají a to jsem již čekala 5 dní na doručení. Je to nespolehlivé. Objednávka mi byla potvrzena a zboží není. Nejsem spokojena a z tohoto důvodu Váš obchod známím nedoporučuji. Jendrichovská

Reakce obchodu Veterinární obchod

Vaše zkušenost s naším obchodem nás velice mrzí.
    Objednávala jste konzervy Perrito, které již několik měsíců skladem nemáme a nemají je ani distributoři.
    Na stránkách obchodu je u všech konzerv Perrito uvedeno, že nejsou skladem. Možná jste si to spletla s jiným obchodem.
    Objednávku jste provedla 17.11.. Snažili jsme se u distributorů zboží pro Vás zajistit, ale bohužel ani distributoři ho nemají. Proto jsme Vás 19.11. o tomto stavu informovali.

Na internetu meli zbozi skladem, bohuzel jej vubec nemeli. Objednavku jsem zrusila.

Reakce obchodu Veterinární obchod

objednávala jste pochoutky REDA u kterých máme dlouhodobě uvedeno, že nejsou skladem.
    Nejspíš jste se musela přehlédnout.

• uhrazeno 20.12. zatím nedorazilo-asi někde na dně Ježíškova pytle

Těžko hodnotit zboží

Reakce obchodu Veterinární obchod

omlouvám se za vzniklé potíže.
    Zboží jste objednal a zaplatil jak uvádíte v pátek 20.12. po 22té hodině. V pondělí 23. jsme objednávku začali řešit a byla nachystána k předání dopravci následující pracovní den 27. Před svátky a i o nich jsou kurýrní služby velice přetížené a Vaše objednávka se zatím nepodařila předat dopravci. Předpokládám, že bude vyexpedována dnes.
    Na stránkách obchodu uvádíme dobře viditelnou informaci o omezeném provozu:
    Obchod přes Vánoční svátky funguje v omezeném provozu.
    Pravidelné expedice objednávek bude od 6.1.2020.

• Zboží nebylo na skladě, mělo být naskladněno asi do týdne.Ani po 14 dnech se již obchod neozval.

Dlouhá dodací lhůta

• Nespolehlivý dopravce GLS CZ. V den dodání dopravce nedodal zboží ani nereagoval na telefon. Následují den nebyl kurýr na příjmu, ozval se po hodině. V domluvený čas dopravce nepřijel. Po zavolání a domluvě nového času dodání opět nedoručeno.

Až po mé urgenci jsem byla vyrozuměna o zrušení mé objednávky .

Reakce obchodu Veterinární obchod

paní doktorka se Vám snažila během té doby několikrát dovolat o nedostupnosti Vámi objednaného zboží. Bohužel se Vám nikdy nedovolala. Následně reagovala emailem na zaslaný dotaz na obchod.
    Vzniklá situace nás mrzí.

Veterinární obchod ANVET

zboží jsem objednala skoro před měsícem,objednávka byla přijata,granule ale nedorazily ani mail,ani tel.ani sms.Takže již objednávat rozhodně nebudu!

• Spolupráce s dopravcem. V den, kdy poslali sms, ze přivezou zboží,nedorazili, aniž by dali vědět. Rudíž jsem cele odpoledne čekala zbytečně. Druhý den neposlali sms, takže jsem musela sama volat a zjistit, kdy dorazí.

Reakce obchodu Veterinární obchod

velice nás mrzí Vaše zkušenost s dopravcem. Je to ojedinělý případ, netušíme, proč daný den kurýr nepřijel. V našem zájmu je, aby s dopravou zboží nebyl problém, proto danou situaci u dopravce prověříme a budeme požadovat vysvětlení a případnou nápravu.
    Za vzniklý problém se Vám velice omlouváme, i když nevznikl na naší straně.

• Neznám výhody tohoto obchodu.
    • V nabídce mají zboží, které ve skutečnosti nemají skladem a tedy nemohou dodat.
    • Nesmyslný způsob potvrzení objednávky.

Pokud nechcete ztrácet drahocenný čas, najděte si jiný internetový obchod, kdy na druhý den po objednání máte informace o tom že zboží bylo odesláno a nejpozději další den je zboží na místě.

• komunikace

S obchodem jako takovým v podstatě žádný problém, vzhledem k tomu, že na internetu nakupuji dost často, mohu posoudit, že jsou trochu pomalejší než jiné internetové obchody, ale to není tak hrozné jako doprava. Obchod nabízí pouze dopravu přes GLS a mém případě to fungovala takto - v 6,13 sms,že zboží přivezou v 8-10 hod., odpověděla jsem , že budu doma ve 14 hodin. Na to žádná reakce, druhý den jsem tedy volala na GLS a dozvěděla jsem se, že v místě mého bydliště jezdí vždy pouze v 8-10 hodin!!! a vzhledem k tomu, že jsem nebyla připravena převzít zboží, když mi přišla sms, další šanci budu mít za 3 dny ve stejnou dobu a ať si to nějak zařídím. Doporučuji tedy všem při použití služby GLS si zjistit, kdy bude firma v místě Vašeho bydliště ochotná zboží přivézt, nepočítejte s tím,že se nějak přizpůsobí Vašim časovým možnostem.

Reakce obchodu Veterinární obchod

Je mi moc líto Vaší zkušenosti s kurýrní službou GLS. Vždy záleží na konkrétních lidech. Od jiných klientů máme informace s ochotou přizpůsobení času doručení. Momentálně jednáme s firmou DPD a v blízké době budeme nabízet na výběr z těchto dvou společností.

• špatná komunikace se zákazníkem. Ani po pěti dnech od objednávky mi nebyly schopni sdělit, kdy objednané zboží bude k dodání.

Myslím, že tomuto eshopu nezáleží na zákazníkovi. Když jsem volala, jak to vypadá s mou objednávkou, bylo mi řečeno, že mi v poledne dají vědět jak to vypadá. Nikdo se neozval. Volala jsem tedy znovu a bylo mi řečeno, že to musí zjistit u dodavatele a do večera mi dají vědět a opět se nikdo neozval. Po té jsem objednávku stornovala a granule objednala jinde, kde mi je přivezli hned druhý den od objednávky.

Reakce obchodu Veterinární obchod

Omlouváme se klientce za zdlouhavé řešení jejího požadavku. Řešení této objednávky bylo v čase personálních změn a zřejmě nedošlo k optimálnímu předání informací. Na názoru zákazníka nám velmi záleží a uděláme vše pro to, aby tato situace již nenastala.