• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nabízí zboží které nemají, po nabídce náhradního zboží, které bylo levnější, chtějí cenu původní s tím, že se snaží zákazníkovi nacpat něco, co nechce, předražená doprava.

Nikdy více!

Reakce obchodu veselyzverinec.cz

Dobrý den, Ano nabízíme zboží co nemáme na skladě, ale kdyby jste si přečetla pořádně co objednáváte, tak je tam i napsáno, že je zboží skladem u dodavatele. A tudíž ho nemáme naskladněné. Proto je to buďto napsáno skladem a nebo skladem u dodavatele. A když je to skladem u dodavatele, tak nejdříve musíme zjistit jestli ho má. V tomto případě růžovou chladící podložku dodavatel neměl, tak jsme se spojili s Vaší dcerou, byl na ní uveden tel, která po Vaši konzultaci souhlasila, aby jsme Vám poslali chladící podložku modrou. Opravdu jsme Vám nic nevnucovali, bylo to Vaše rozhodnutí. Nemáme potřebu zboží někomu vnucovat. Opravdu toto nemáme zapotřebí.
    Zboží jsme odesílali hned následující den.
    Mrzí nás, že píšete, že jsme chtěli cenu původní. Není to pravda. Cenu jsme ponížili a zaplatili jste dopravci při převzetí 321,-Kč. Původní cena byla 345,- Kč. Samozřejmě to máme černé na bílém, tak nás tady neobviňujte z něčeho co není pravda.
    Doprava co dodat bohužel všichni dopravci zdražovaly, a když se podíváte, tak ceny dopravy v eshopech jsou stejné i dražší, záleží na dopravci a s tím nic neuděláme. V této době se všechno zdražuje. Prostě nic není zadarmo. A vy jste za dopravu i s doběrečným zaplatila 126,- Kč. Zkuste poslat balíček přes Českou poštu.
    Mohla jste objednávku zrušit, ptali jsme se, ale to jste neudělali. Ono je moc hezké někoho poškodit a to bezdůvodně.
    Snažili jsme Vám vyjít vstříc, a za to jste z nás udělala podvodníky a člověk si opravdu nesmí nechat všechno líbit .
    Buďte tak laskava a napište na Heuréku a změňte nebo zrušte recenzi, protože jste napsala nepravdivé věci, které nás poškozují.
    Děkuji Eva Veselý zvěřinec