• Nemuzu hodnotit,kdyz vas obchod zrusil mou objednavku z duvodu ukonceni cinnosti

• Napsali, že končí činnost a zboží nemají

Obchod nabízí zboží, které nemá a navíc pak napíše, že končí činnost, ale až za tři dny...

• Čekám 10 dní na doručení objednávky. Je to výhoda?
    Možná už začínají kalamity na cestách......

• Nikdo se mnou nekomunikoval, žádala jsem o zaslání platebních údajů, nikdo se neozval ani na mail a na telefonu je plná hlasová schránka

Nabízí zboží které nemá

• teoreticky mají velký výběr úchytek
    • jediný kontakt přes telefon byl poměrně příjemný, paní byla zdvořilá
    • prakticky úchytky nemají na skladě
    • jsou pomalí, 10 dní na zboží skladem je dost dlouho
    • z 43 objednaných kusů poslali po domluvě 23, z toho 6 špatné barvy - jiné, než jsme objednali
    • nedá se jim dopsat, ani dovolat, žádná reakce

Pro mne katastrofa, tak špatný e-shop jsem ještě nezažila. Objednala jsem knopky, úchytky a věšáky. Po urgencích - maily, telefony, se ozvali po 6 dnech, že knopky nemají. Dostali instrukce, ať pošlou úchytky a věšáky. Po dalších třech dnech jsem obdržela zásilku, úchytky správné, věšáky jiná než objednaná barva. Dovolat se jim nedá, na opakované emaily jsem nedostala odpověď. Knopky, které nemají skladem, jim dále visí na všech e-shopech, s adnotací skladem. Nejen že nedoporučuji, vyloženě varuji před nákupem v tomto e-shopu.

Bez jakékoliv informace zrušili objednávku....

Nabízí zboží,které nemá vůbec skladem.

Zboží nedorazilo, na email ani telefonát nikdo nereaguje.

• Široký sortiment.
    • Objednávala jsem poprvé a naposledy. Nikdo se neozval,jen mi potvrdili objednávku. Ale po 14 dnech nic... čekat nebudu,protože telefony nikdo nebere. Vypadá to na nějaký problém. Kazdopadně jsem zažádala o zrušení objednávky a zboží objednala jinde. Nové zboží už mám na cestě.

Mám objednávku od 3.10.2019 a mám pouze potvrzení objednávky. Na mobilu mají přeplněnou hlasovou schránku a ne email nereagují.

• Nizka cena
    • Nekomunikace

1. Heureka to ma spatne -objednala jsem si uplne jine produkty, mohu dolozit emailem o objednavce. 2. Objednala jsem si 8.10., 10.10. prisel email, ze objednavka je ve zpracovani a od te doby ticho po pesine. Na email na dve ruzne adresy zadna odpoved, mobil uvedeny na strance je vypnuty a jeho hlasova schranka plna. Pevnou linku nikdo nezveda a mobil uvedeny na googlu je take vypnuty. Nemam tedy ani jak objednavku zrusit.

• Zboží nedodáno, žádná reakce na písemné dotazy.

• Telefonní číslo nefunguje
    • Neodpovídají na e-maily

• žádná komunikace ani na email, ani na telefon, nikdo neodpovídá, nikdo nereaguje, telefon je nedostupný

Po 3,5 týdnech nebylo zboží doručeno, na můj dotaz, co je s objednaným zbožím nikdo nereagoval.

špatná komunikace, dlouhá dodací lhůta

• Dobre ceny
    • Objednávku jsem udělal před 10 dny a jediný co jsem dostal já automatická odpověď o přijetí objednávky. Na e-mail neodpovídají ,telefon mají vypnutý jen je zapnutý záznamník. Takže nevím jestli zboží vůbec dorazí.

• nekomunikují se zákazníkem
    • neberou telefon

Zboží jsem objednala, došel mi potvrzovací email, obchod jinak nekomunikuje, na e maily neodpovídá, od objednání uběhly skoro 3 týdny.