• nakupuji už dlouho po internetu ale nikdy netrvá tak dlouho zaslání zboží

• bleskové zaslání,ráda doporučuji

Web eshopu byl přehledný, našli jsme, co jsme hledali a zboží jsme dostali po uhrazení obratem, moc děkujeme. Martináková

Zboží objednáno 2.9.2019. Dosud nedorazilo, přestože je v internetovém obchodě označeno jako skladem. Dnes neúspěšný pokus o dovolání se na zákaznickou linku.

Obchod nemohu doporučit, protože mi objednávka nedorazila kompletní a nebyla jsem upozorněna, že mi prodejce posílá jen část objednávky. Když jsem se konečně někam dovolala, tak pána to evidentně vůbec nezajímalo a odpověď, že mi zbytek pošlou za týden nebo 14 dnů, záleží na dodavatelích, mě opravdu příliš neuklidnila. A na mou otázku proč mi aspoň neposlali email, že zboží není kompletní, jsem dostala odpověď, že se lidem nechce dělat, ano s tím opravdu mohu souhlasit. Nicméně ani po více jak 14 dnech mi zbytek zboží stále nedorazil, naštěstí jsem zboží brala na dobírku, takže jsem zaplatila jen to, co mi přišlo. Ale v tomto e-shopu již opravdu nikdy nenakoupím.

• bezproblémová komunikace
    • rychlé vyřízení
    • krásně zabalený balíček
    • zboží zcela v pořádku

• žádná
    • dlouhá doba doručování

od bjednávky uběhlo 10 dní a je to na mrtvém bodě, bez odezvy...

• Obchod nedoporučuji,zboží doposud nedorazilo,obchod nekomunikuje .Psala jsem email..žádná odpověď a telefon s uvedenym t.č .nezvedají.

• Jelikož jsem objednala před 9 dny a stále mi nic nepřišlo, tak zatím nemohu doporučit ani hodnotit

Funguje.

• Kvalitní zboží za nízkou cenu

• Obchod nereagoval na email, nebylo se možné kontaktovat telefonicky. Telefon nikdo nebral přes opakované volání. Zásilka byla předána dopravci až po 10 dnech, bez jakékoliv reakce.

široká nabídka
    rychlé vyřízení objednávky

• Rychlý, spolehlivý obchod, skvělé jednání, doporučuji

Objednavka dorazila v pořádku.

• rychost dodání
    • přehledné stránky

• levné zboží

velký výběr, dobré ceny, rychlé dodání

nevýhoda poštovné vůči váze a ceně objednávky, pošta dokáže toto doručit do 30,-Kč

chtělo by to udržovat více aktuální e shop, jinak komunikace a předání proběhlo rychle a bez problému