• Hodnocení bylo odstraněno – zákazník hodnotí nákup v jiném eshopu.

• Dodáno jiné zboží

Reakce obchodu vercajk-pardubice

Dobrý den, pokud bylo dodáno jiné zboží, moc se omlouváme a samozřejmě vyměníme.
    Objednávka byla na háčky k upínací gumě v hodnotě 46 Kč.
    Dle našich záznamů by zboží mělo sedět.
    Budeme Vás kontaktovat.

vercajk-pardubice

• Špatná komunikace a nesoulad skladových zásob s informacemi na internetu, které umožňují objednání i zaplacení aniž by zboží bylo fakticky dostupné.

Na webových stránkách tvrdí, že je zboží skladem, ale k odeslání je až za několik dní. Neboli ne skladem ale skladem u dodavatele na které si musíte počkat.

• Zdlouhavé dodání
    • Je to jenom výdejna
    • Je to jen překupník

žádnou výhodu nevidím

Zřejmě konkurence? :-)

• alespoň komunikovali
    • neměli zboží skladem i když bylo uvedeno že je

zboží deklarované skladem na skladu nebylo

Reakce obchodu vercajk-pardubice

Omlouváme se, bohužel došlo k záměně na skladu v položkách.

- Osobní vyzvednutí u věcí skladem až 3den? Sorry jako..
    - nelze platit kartou na prodejně? Wtf?

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Přišli mi úplne jiné uhlíky,než jsem objednal.

Reakce obchodu vercajk-pardubice

Dobrý den, Vámi objednané uhlíky jsou do konkrétního vrtacího šroubováku značky Extol, do kterého přesně pasují. Pokud se Vám nehodí, samozřejmě je vezmeme zpět a případě Vám pomůžeme vybrat jiné.

• jo jako od objednání k dodání rychlost, ale bohužel taková rychlost to už není u reklamace.
    • rychlost + vyřízení reklamace

Objednal jsem si kovové skládací nájezdové plošiny. Samozřejmě né nejlevnější, od objednání do dodání to byla chvíle. Jaké bylo mé překvapení, když mi nájezdy došly nekompletní. Na každou z plošin se musí došroubovat přiložený kovový nájezd. Ale jeden tu chyběl! Dobře, stane se...hned jsem informoval obchod (středa) , aby záležitost řešil, potřeboval jsem kompletní nájezdy o víkendu. Když na infolinku nezavolám, nikdo se mě neozve, jak to s reklamací vypadá. Do pátka žádné info. Dnes (pondělí) jsem opět volal na infolinku a dozvěděl jsem se, že, dá se říct nic neví, dodavatel nájezdů si jen převzal nějaké číslo objednávky.... Převoz dumperu jsem přesunul na středu, ale vůbec nemám jistotu, že mi bude chybějící díl poslán! Ano, třeba je to chyba dodavatele, ale to mě, jako zákazníka nezajímá, objednal jsem si a koupil plošiny u Vercajk-pardubice a chci, aby problém vyřešil k mé spokojenosti. A zatím to tak není! Jde jen o poslání blbého zalisovaného plechu s dírama! Věc druhá je, že zaměstnanec e-shopu na expedici se má ujistit, že je věc, kterou posílají k zákazníkovi je kompletní. To se bohužel nestalo. Takže zatím tak, to je vše, co bych k nákupu napsal.

Reakce obchodu vercajk-pardubice

Především se omlouváme za komplikace a nabízíme jako odškodnění
    výraznou slevu na další nákup.
    Díl který chyběl v originál balení se nedá koupit samostatně a Vy jste koupil poslední kus, takže jsme neměli možnost poslat Vám ho od nás. Hned jak jsme obdrželi informaci o nekompletnosti výrobku, kontaktovali jsme výrobce, který slíbil, že Vám díl okamžitě pošle na Vaši adresu. Rozumím Vaší poznámce, že má zaměstnanec kontrolovat kompletnost odesílaného výrobku, ale určitě by se Vám nelíbilo, kdyby zboží přišlo v rozbalené krabici. Originální neporušený přebal Vám dá jistotu, že zboží nebylo vystavené, nebo dokonce použité. Proto originální balení neporušujeme.
    Naštěstí se případy chybějícího komponentu v originálně zabaleném výrobku nestávají často.
    Ještě jednou se omlouváme, že to vyšlo zrovna na Vás a věříme, že nabízená kompenzace
    napraví alespoň částečně tuto mrzutost.
    vercajk-pardubice

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Nekvalitní. Hrůza

Reakce obchodu vercajk-pardubice

Dobrý den, můžete prosím přesněji popsat o jakou hrůzu se jedná?
    Pokusíme se to napravit.
    vercajk-pardubice

Klasická lež o zboží skladem. Objednávají to u výrobce až po objednávce zákazníka, dokonce mi to potvrdili po telefonu.

• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• dlouhá dodací lhůta,nekvalitní zboží

Reakce obchodu vercajk-pardubice

Mrzí nás, že nejste spokojen. Zboží můžete samozřejmě vrátit a objednat jinou kvalitu, ale za odpovídající cenu. Rádi Vám s výběrem poradíme. Vybral jste si nejlevnější variantu za nejnižší cenu, kde kvalita odpovídá ceně. Dodací lhůtu prověříme, případně Vám zašleme dárkový kupon jako kompenzaci.

Ani po týdnu jsem objednávku neobdržel, ačkoliv byla zaplacena online a odeslání bylo již dvakrát oznámeno.

• na nic

Reakce obchodu vercajk-pardubice

Je nám líto, že nejste s bruskou spokojen. Samozřejmě jí můžete ve lhůtě 14 dnů vrátit a případně si vybrat jinou.

• dobrá komunikace
    • Dlouhá dodací doba i když mají zboží skladem